Results from German Open 2007 - Junior II Latin 18 август 2007 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2007
Германия - Stuttgart 14 август 2007 г.

Junior II Latin 18 август 2007 г.

Финал

1  Joel Lopez & Rosa Carné Испания
2  Petar Daskalov & Elena Merdjanova България
3  Andrey Semakin & Yana Demenok Русия
4  Artem Gaylit & Viktoriya Iuleva Беларус
5  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Русия
6  David Werner & Junona Fisman Германия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Русия
8  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Русия
9  Nikita Golota & Asya Riger Русия
10  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Украйна
10  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Русия
12  Stefan Grigore & Laura Filipescu Румъния
13  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Русия
14  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Чехия

Четвъртфинал

15  Dmytro Palchonkov & Mariya Vodopyanova Украйна
16  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Украйна
17  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Молдова
18  Marc Jimenez Blanch & Alba Feliu Orive Испания
18  Nikita Lytchev & Elena Markova Русия
18  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Естония
21  Aleksandr Mikhaylov & Anastasiya Yurovskaya Русия
22  Frederik Lund & Cecilie Sejerbo (aka Willumsen) Дания
22  Jan Teslia & Kamila Schmidt Полша
24  Frank Zegels & Danique Zegels Холандия
25  David Manukyan & Alina Fedotova Русия
25  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Украйна
27  Razvan Dimitrescu & Lavinia Kaproch Румъния

3-ти кръг (топ 51)

28  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Молдова
29  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Русия
29  Kirill Pavlov & Mariya Kostyunina Русия
31  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Украйна
31  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Украйна
33  Vladislav Bogdanov & Kateryna Makoviychuk Украйна
33  Andraz Erzin & Nina Erzen Словения
33  Aleksandr Kartashov & Irina Konina Русия
36  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Латвия
36  Artis Robalds & Laima Ozolina Латвия
36  Sergey Taran & Veronika Drokova Русия
39  Marek Bures & Kristyna Zizkova Чехия
40  Romain Salomon & Ludivine Brangbour Франция
41  Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Италия
41  Oleksandr Polyak & Maryna Polyak Украйна
43  Christopher Costea & Angelika Mkrtchjan Германия
43  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Русия
45  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Русия
46  Mykyta Novikov & Veronika Goloshivets Украйна
47  Gianmarco Rossi & Sharon Bisbano Италия
48  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Исландия
48  Nicolae Robert Dumitru & Alexandra Madalina Maldaeanu Румъния
50  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Русия
51  Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Италия

2-ри кръг (топ 96)

52  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Латвия
52  Mirko Cardi & Sharon Cardi Италия
52  Marco Di Filippo & Clarissa Guastella Италия
52  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Украйна
52  Rami Schehimi & Lilli Hils Германия
57  Valters Boroviks & Diana Romancane Латвия
57  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva България
57  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Естония
57  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Полша
57  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Естония
62  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Украйна
62  Bogdan Boie & Gratiela Terlai Румъния
62  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Германия
65  Matvey Shevelev & Vitalina Gigashvili Русия
65  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Румъния
67  Felix Kunkel & Michelle Gerstmann Германия
67  Vilem Parik & Sabina Klokova Чехия
67  Vytautas Viluckis & Elena Milinauskyte Литва
70  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Полша
71  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Чехия
71  Denis Vieru & Marina Pinzaru Молдова
73  Minato Kojima & Megumi Morita Япония
73  Aleksandr Shinelev & Anastasiya Chernykh Русия
75  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Русия
75  Marcin Sochacki & Maja Barczuk (aka Mlynek) Полша
75  Razvan Stoian & Daiana Dobre Румъния
75  George Eduard Sutu & Alexandra Jolobceastai Румъния
75  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Румъния
75  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Литва
81  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Украйна
81  Nikolay Likhanov & Arina Zaychikova Русия
81  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Украйна
84  Adriano Aquilina & Karina Rudi Германия
84  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Русия
84  Constantin Henkel & Sofia Gorbatchev Германия
84  Ilija Schäfer & Christina Zelt Германия
88  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Латвия
89  Beniamin Bregman & Marika Odikadze Израел
90  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Полша
91  Aleksandr Sologub & Nadezhda Artamonova Русия
92  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Латвия
92  Nauris Kalva & Zanda Gruba Латвия
94  Alex Gerlein & Karolina Bauer Германия
94  Gonçalo Guerreiro & Raquel Ferreira Португалия
94  Visa Moisio & Iida Hilska Финландия

1-ви кръг (топ 156)

97  Dan Capcelea & Doina Ignat Молдова
97  Yuriy Kurilov & Nadezhda Molchanova Украйна
97  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Латвия
97  Joris Sangavicius & Gabiya Venskute Литва
101  Adam Smotlacha & Tereza Ripova Чехия
102  Matic Breskvar & Saba Stancic Словения
102  Alexandre Mössner & Melina Herbst Германия
104  Dmitriy Beloshitskiy & Ekaterina Knyazkova Русия
104  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Украйна
104  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Чехия
107  Radu Cristian & Simona Bolca Румъния
108  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Русия
108  Jonathan Peulet & Samantha Peulet Франция
110  Mikhail Korabelschikov & Irina Ufimtseva Русия
110  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Латвия
112  Sander Kalve & Anna Kustova Естония
112  Harry Knaus & Mara Lönartz Германия
112  Aleksandr Korenev & Elizaveta Zdorova Русия
112  Valts Liepnieks & Daniela Diure Латвия
112  Harijs Locs & Undine Papule Латвия
112  Jani Neulaniemi & Jenni Torvinen Финландия
112  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Румъния
119  Ferran Martos Serra & Andrea Villa Castro Испания
120  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Румъния
120  Ion Postolace & Alina Grozea Румъния
122  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Румъния
122  Oliver Steirl & Amanda Hermann Германия
124  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Латвия
124  Mihai Marius Gherasim & Stefana Beatrice Andreica Румъния
126  Matti Tauru & Jessica Ketonen Финландия
127  Matej Prochazka & Lucie Kocianova Чехия
127  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Италия
127  Martin Simek & Eva Kopecka Чехия
130  Damien Cauvemberg & Anastasiya Bulayenko Франция
130  Joona Heikkila & Noora Juurinen Финландия
130  Artem Priemyshev & Margarita Staroletova Русия
130  Kasper Rauhala & Piri Lähdemaa Финландия
130  Kristaps Veikerts & Marta Kaleja Латвия
135  Artur Balandin & Marina Shvetsova Германия
136  Andreas Sopov & Katharina Wawilow Германия
137  Bryan Berger & Janice Saladin Швейцария
137  Antonio Stan & Loredana Valsan Румъния
139  Maris Loja & Madara Freiberga Латвия
140  Andrius Backys & Laura Talmantaite Литва
141  Vit Domorad & Anna Tobiasova Чехия
141  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Испания
143  Alexander Karst & Sophie Schütz Германия
143  Michael Rabinovich & Viktoria Stytsenko Израел
143  Danilo Randazzo & Miriana Randazzo Германия
143  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Украйна
147  Daniele Fiorentino & Larissa Patti Германия
147  Lars Gümperlein & Katharina Dahm Германия
147  Ralfs Jugans & Katrina Kulbanska Латвия
147  Carsten Löffler & Carina Löffler Германия
151  Marius Dürr & Valeria Kliese Германия
151  Walter Jorge & Anaize Jorge Португалия
151  Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Австрия
154  Calin Camarzan & Luminita Gliga Румъния
154  Angelo Denecke & Mareike Schwarze Германия
154  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}