Results from German Open 2007 - Juvenile II Standard 17 август 2007 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2007
Германия - Stuttgart 14 август 2007 г.

Juvenile II Standard 17 август 2007 г.

Финал

1  Sergey Rozhkov & Nadezhda Averina Русия
2  Alexandru Birca & Jessica Balan Молдова
3  Maxim Chirikov & Veronika Dichka Русия
4  Yuriy Lioli & Bella Kotova Русия
5  Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Украйна
6  Stanislav Mamonov & Ekaterina Volosatova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Leonid Tishkin & Anastasiya Kovalenko Русия
8  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Латвия
8  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Латвия
8  Nikita Pavlov & Marina Zakharova Русия
11  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Русия
12  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Естония

Четвъртфинал

13  Casian Tudosie & Paula Diana Otiman Румъния
13  Daniel Werner & Jessika Chabaeva Германия
15  Razvan Dan Ilea & Dora Kilin Румъния
15  Mihai Paraschiv & Diana Andreea Toma Румъния
17  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Полша
18  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Русия
19  Anatoliy Zaychenko & Ksenia Prokopenko Русия
20  Miron Mihnea & Silvia Mihaela Strahotin Румъния
21  Vladimir Vypritskiy & Alina Epeykina Русия
22  Ivan Borisenko & Alena Avdonina Русия
22  Egor Kondratenko & Polina Kutina Русия
24  Kirill Karavozov & Aleksandra Pravosudova Русия

2-ри кръг (топ 38)

25  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Украйна
25  Vladimirs Volozaninovs & Ieva Marija Gedzute Латвия
27  Victor Catalin Cauca & Nicole Denise Racovitan Румъния
27  Anton Lisitsky & Olesya Frolova Русия
29  Dragos Ana & Diandra Aniela Illes Румъния
29  Zhan Budnik & Darya Drugomilova Беларус
29  Ion Gurschi & Alina Guritanu Молдова
32  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Чехия
32  Andrey Sukhanov & Elizaveta Basyuk Русия
34  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Латвия
35  András Deák & Barbara Andor Унгария
36  Viktor Shiryaev & Anna Illina Русия
37  Boris Pecherskiy & Julia Kobzar Германия
38  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Латвия

1-ви кръг (топ 56)

39  Dinu Lung & Diana Rogoz Румъния
39  Vladlen Oleineac & Arina Tean Молдова
39  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Русия
39  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Молдова
43  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Естония
44  Nikita Khorostokovaty & Maria Smirnova Русия
44  Vladimir Timofeev & Anastasia Kisliakova Русия
46  Bogdan Chirita & Raluca Mocanu Румъния
47  David Costea & Karolina Gaar Германия
47  Bogdan Cotuna & Laura Stambul Молдова
47  Alexandru Ion & Georgiana Costache Румъния
50  Mikhail Kozhukhov & Karina Mikhaylova Русия
51  Vytautas Seputis & Erika Abramova Литва
51  Mansur Yanberdin & Rina Nurislamova Русия
53  Adria Martos Serra & Judit Perez Испания
54  Motiejus Skalandziunas & Emile Navickaite Литва
55  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Латвия
56  Rusland Makhmadov & Karina Makhmadova Казакстан
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}