Results from German Open 2007 - Youth 10 Dance 14 август 2007 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2007
Германия - Stuttgart 14 август 2007 г.

Youth 10 Dance 14 август 2007 г.

Финал

1  Anton Skuratov & Alona Uehlin Германия
2  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Испания
3  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Латвия
4  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Русия
5  Bogdan Tyaglyy & Valeria Semochkina Русия
6  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Полша
7  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Русия
9  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Германия
10  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Чехия
11  Lasse Legaard & Milla Lykke Дания
12  Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Русия
13  Alexey Glukhov & Svetlana Tikhonova Русия
13  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Русия
15  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Русия

Четвъртфинал

16  Nikolaj Lund & Irina Shergina Дания
17  Edgars Linis & Eliza Ancane Латвия
18  Rihards Eglitis & Elza Pole Латвия
19  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Естония
19  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Литва
21  Evgeniy Kochan & Olga Cherepanova Русия
21  Tapani Savikurki & Taina Savikurki Финландия
23  Yuriy Simachev & Angelina Sibaeva Русия
24  Damian Pawlowski & Marika Ostrowska Полша
25  Marco Tocchini & Giada Ippolito Италия
26  Pasquale Farina & Rosa Anna Paone Италия
27  Egor Yuzhakov & Ekaterina Kiryanova Русия
27  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Германия

2-ри кръг (топ 60)

29  Marius-Andrei Balan & Irina Rausch Германия
29  Mateusz Modzelewski & Anna Khrycheva Полша
31  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Русия
32  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Молдова
32  Andriy Plotkin & Anastasiya Novikova Германия
34  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Молдова
34  Maksim Fedotov & Svitlana Sovetchenko Украйна
34  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Полша
34  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Финландия
38  Denis Goncharov & Ksenia Putko Русия
38  Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Дания
40  Zhivko Ivanov & Dorina Mitkova Stoianova България
40  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Финландия
42  Andriy Mykhaylov & Olena Novikova Украйна
43  Igor Colac & Roxane Milotti Франция
43  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Русия
45  Leonid Apranich & Olga Paretskaya Беларус
46  Andrey Chekmarev & Alina Vedeneeva Русия
46  David Odstrcil & Beata Koblizkova Чехия
48  Gleb Bykov & Anna Sviridova Русия
49  Vladimir Capcelea & Tatiana Pintea Молдова
50  Frank Zegels & Danique Zegels Холандия
51  Sergej Esau & Kira Mauss Германия
51  Kirill Gorelov & Daria Burmistrova Русия
53  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Молдова
54  Stanislav Kestel & Virginia Lesniak Германия
54  Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Русия
56  Maksim Gerasimov & Valeria Morgucheva Русия
56  Artem Mikhaylov & Knarik Erkanyan Русия
58  Tigran Akopov & Yuliya Trubitsina Русия
58  Lluis Vall & Carla Valin Испания
60  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Латвия

1-ви кръг (топ 115)

61  David Jutge & Johanna Rivier Франция
61  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Украйна
63  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Естония
63  Paul Rutkowski & Jana Ryvkina Германия
63  Anton Yefremov & Natalya Shevchuk Русия
66  Michal Jeziorowski & Magdalena Marycz Полша
67  Andrey Kornev & Svetlana Bondarenko Русия
68  Minato Kojima & Megumi Morita Япония
69  Ricardo Arteaga Perez & Alona Sergeeva Испания
69  Bogdan Kolos & Yuliya Lesyuk Украйна
69  Victor Kraft & Chanel Hönicke Германия
72  Andreas Gross & Kristina Buschmann Германия
72  Rolands Malcans & Anna Berga Латвия
72  Ivan Meshkov & Ekaterina Bashta Русия
75  Gergö Nagy & Alexandra Horváth Унгария
75  Anton Tretyakov & Anastasiya Kutsaya Казакстан
77  Pawel Bartelik & Paulina Dabek Полша
78  Alexandre Panasik & Ekaterina Popova Беларус
79  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Латвия
80  Márk Filotás & Dominika Valler Унгария
80  Dzenan Jahic & Anja Imamovic Босна и Херцеговина
80  Kristaps Kalva & Anita Trusa Латвия
80  Mykyta Novikov & Veronika Goloshivets Украйна
84  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Русия
84  Alen Pavlec & Tara Bohak Словения
84  Dima Riehakainen & Petriina Lappalainen Финландия
87  Carles Martinez & Silvia Llacer Испания
87  Andrey Patrushev & Yaroslava Svirina Русия
89  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Русия
89  Jan Seiter & Jessica Weinert Германия
89  Yannick Will & Elena Rachinsky Германия
92  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Русия
92  Dmitriy Muravev & Olga Gandembul Русия
94  Ilja Tourunen & Roosa Hasu Финландия
95  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Португалия
96  Juuso Karonen & Emmiina Ristolainen Финландия
97  Aleksey Dogaev & Nataliya Sazonova Русия
97  Andrei Mangra & Ioana Diana Degau Румъния
97  Aleksandr Shinelev & Anastasiya Chernykh Русия
100  Piotr Brzozowicz & Karolina Sliwinska Полша
101  Tomi Lappi & Geisy Lahe Финландия
101  Phil Schwarick & Franziska Schöne Германия
103  Michal Boruta & Agnieszka Grzybowska Полша
104  Evgeniy Bobkov & Annamariya Dreglya Русия
105  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Германия
105  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Германия
107  Tuomas Kesti & Maria Tanhuanpää Финландия
107  Kirill Pestov & Irina Sakhnenko Русия
109  Kasper Rauhala & Piri Lähdemaa Финландия
110  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Испания
111  Niv Mizrahi & Michal Malul Израел
112  Bogdan Chirodea & Patricia Ene Румъния
112  Miks Martinsons & Anete Cibala Латвия
114  Mike Heinrich & Isabel Grundlach Германия
115  Andreas Willander & Nanna Willander Дания
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}