Results from German Open 2010 - Junior II 10 Dance 17 август 2010 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2010
Германия - Stuttgart 17 август 2010 г.

Junior II 10 Dance 17 август 2010 г.

Финал

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Русия
2  Mihai Paraschiv & Diandra Aniela Illes Румъния
3  Oskar Dziedzic & Magdalena Baranowska Полша
4  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Латвия
5  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Молдова
6  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Vlad Paslariu & Eszter Pop Румъния
8  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Русия
9  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Русия
10  Kirill Kuznetsov & Viktoriya Konstantinova Русия
11  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Русия
12  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Русия
13  Anton Lam-viri & Ulyana Maksimkina Русия

Четвъртфинал

14  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Русия
15  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Германия
15  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Молдова
17  Denis Samarov & Anastasiya Abramenkova Русия
18  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Литва
19  Dmitriy Bayanov & Margarita Fomichenko Русия
19  Mateusz Kieszek & Sandra Opalinska Полша
19  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Русия
22  Nils Jugans & Jelizaveta Jermilova Латвия
23  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Естония
24  Nikita Bortsov & Olga Voronina Русия
25  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Естония

2-ри кръг (топ 48)

26  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Израел
27  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Литва
27  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Русия
29  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Русия
29  Roman Redzyuk & Valeria Malenko Украйна
31  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Русия
32  Kirils Rasimjonoks & Jekaterina Suhareva Латвия
32  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Казакстан
32  Evgeniy Sveridonov & Ellina Sazhina Русия
35  Madis Abel & Lauren Juhanson Естония
35  Ilya Egorov & Veronika Petrova Русия
35  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Vyazovetskova Русия
38  Artem Gaevskiy & Olga Abrazhevich Беларус
38  Vyacheslav Kotov & Anastasiya Lokhina Русия
40  Michal Marzec & Kornelia Durka Полша
41  Alexey Barkov & Anna Grischenko Русия
41  Kaspars Ivanovs & Diana Mackevica Латвия
43  Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Финландия
43  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Беларус
45  Yaroslav Palyanov & Karina Koroleva Русия
45  Nikolai Solujazikov & Andrea Laanemets Естония
47  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Румъния
48  Alexandr Berzan & Virginia Ursu Молдова

1-ви кръг (топ 94)

49  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Русия
49  Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Естония
51  Artem Ananchenko & Vera Alkevich Русия
51  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Украйна
51  Sebastian Duda & Andreea Goanta Румъния
51  Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Дания
55  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Русия
55  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Украйна
57  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Естония
58  Arsentiy Kaptsan & Inna Kaptsan Русия
59  Sergey Golovachev & Evgenia Derbizh Русия
59  Jiri Gross & Tereza Simackova Чехия
59  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Дания
62  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Германия
62  Aleix Civico Pallas & Ylenia Izquierdo Испания
62  Kende Soma Horváth & Emese Gombár Унгария
62  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Казакстан
66  Jiri Vala & Jana Dostalova Чехия
67  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Швеция
68  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Русия
69  Davids Geikins & Marta Liga Rika Латвия
69  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Естония
69  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Украйна
72  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Русия
73  Razvan Cotescu & Andreea Matei Румъния
74  Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak Полша
74  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Германия
76  Robert Baybichev & Yana Tudvasova Беларус
76  Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Русия
78  Ilya Rykun & Kristina Potapova Русия
79  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Румъния
80  Vlad Ageev & Anna Sudakova Украйна
80  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Русия
80  Roman Schumichin & Mariya Maksina Германия
83  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Германия
83  Stephan Klein & Karolina Gaar Германия
85  Mark Verlotski & Dina Verlotski Германия
86  Bill Kwan & Morgana Lakatos-hayward Канада
87  Konstantins Runkovskis & Kartina Liga Zilgalve Латвия
87  Ivo Simoes & Analia Colaço Португалия
87  Sergey Tkachenko & Milena Girivenko Германия
90  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Чехия
91  Codrin Ionlis Epuras & Elena Diana Allipoaie Румъния
92  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Азърбейджан
92  Gabriel Olarili & Andra Ioana Hrib Румъния
92  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Испания
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}