Results from German Open 2010 - Junior II Standard 18 август 2010 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2010
Германия - Stuttgart 17 август 2010 г.

Junior II Standard 18 август 2010 г.

Финал

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Русия
2  Vlad Paslariu & Eszter Pop Румъния
3  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Молдова
4  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Русия
5  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Русия
6  Roman Redzyuk & Valeria Malenko Украйна
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Литва
8  Istvan Bencze & Katinka Szasz Румъния
8  Mihai Paraschiv & Diandra Aniela Illes Румъния
10  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Латвия
11  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Латвия
12  Vadim Maslov & Yana Cherepanova Русия
13  Madis Abel & Lauren Juhanson Естония
14  Denis Samarov & Anastasiya Abramenkova Русия
15  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Русия

Четвъртфинал

16  Dmitriy Bayanov & Margarita Fomichenko Русия
16  Oskar Dziedzic & Magdalena Baranowska Полша
18  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Израел
19  Maksim Chernyaev & Kristina Shinkaryuk Русия
20  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Литва
20  Mateusz Kieszek & Sandra Opalinska Полша
22  Alexey Barkov & Anna Grischenko Русия
22  Daniel Le & Sandra Jablonska Полша
24  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Русия
25  Nils Jugans & Jelizaveta Jermilova Латвия
26  Anton Lam-viri & Ulyana Maksimkina Русия

3-ти кръг (топ 48)

27  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Естония
28  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Русия
29  Nikita Bortsov & Olga Voronina Русия
29  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Русия
31  Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Финландия
31  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Русия
31  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Русия
31  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Русия
35  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Русия
36  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Естония
37  Antonio Albrizio & Rita Albrizio Италия
38  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Русия
39  Federico Guiberti & Roberta Barbetta Италия
40  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Vyazovetskova Русия
41  Wojciech Furman & Dominika Hamulska Полша
41  Oskars Karklins & Zaklina Sola Латвия
43  Nikolai Solujazikov & Andrea Laanemets Естония
44  Florin Vlad & Crista Tatar Румъния
45  Jiri Gross & Tereza Simackova Чехия
45  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Естония
47  Ilya Rykun & Kristina Potapova Русия
47  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Естония

2-ри кръг (топ 73)

49  Karls Aniscenko & Paula Kukute Латвия
49  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Румъния
49  Kaspars Ivanovs & Diana Mackevica Латвия
52  Alexandr Berzan & Virginia Ursu Молдова
52  Razvan Cotescu & Andreea Matei Румъния
52  Jonathan Lucarelli & Erika Ferrara Италия
52  Yaroslav Palyanov & Karina Koroleva Русия
56  Sergey Golovachev & Evgenia Derbizh Русия
56  Erik Kem & Michelle Kaiser Германия
56  Jacek Matyja & Martyna Cieslak Полша
56  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Украйна
60  Pablo Baudin Fuentes & Sheila Cubero Murillo Испания
60  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Казакстан
62  Ilya Egorov & Veronika Petrova Русия
62  Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Естония
64  Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak Полша
65  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Германия
65  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Молдова
67  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Германия
68  Aleksandrs Aniscenko & Katrina Kora Klapere Латвия
69  Roman Schumichin & Mariya Maksina Германия
70  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Украйна
71  Jiri Vala & Jana Dostalova Чехия
72  Kewin Espenszyt & Aleksandra Siwek Полша
73  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Русия

1-ви кръг (топ 140)

74  Robert Baybichev & Yana Tudvasova Беларус
74  Filipp Ivanov & Yana Guterman Русия
76  Dinu Lung & Larisa Pop Румъния
76  Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Русия
78  Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Италия
79  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Швеция
79  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Беларус
81  Artem Gaevskiy & Olga Abrazhevich Беларус
82  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Естония
82  Vyacheslav Kotov & Anastasiya Lokhina Русия
82  Tagir Vafin & Ekaterina Cherkasova Русия
85  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Дания
86  Kende Soma Horváth & Emese Gombár Унгария
87  Davids Geikins & Marta Liga Rika Латвия
87  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Латвия
87  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Казакстан
90  Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Дания
90  Silas Kunkel & Merlene Gerstmann Германия
92  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Чехия
93  Danil Erokhin & Alina Schehimi Германия
93  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Украйна
93  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Естония
93  Jae Hwan Park & Yun Goo Южна Корея
93  Paul Ionut Rednic & Iulia Alexandra Topan Румъния
93  Evgeniy Sveridonov & Ellina Sazhina Русия
99  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Русия
100  Sven Bergmann & Sira Lohmann Германия
101  Vlad Ageev & Anna Sudakova Украйна
101  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Русия
101  Arsentiy Kaptsan & Inna Kaptsan Русия
101  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Испания
105  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Русия
105  Razvan Vlad Ilea & Dora Kilin Румъния
107  Marino Di Lorenzo & Sara Di Lorenzo Италия
107  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Румъния
109  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Германия
109  Stefan Nedelcu & Yasmine Stuparu Румъния
109  Konstantins Runkovskis & Kartina Liga Zilgalve Латвия
109  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Германия
113  Artem Ananchenko & Vera Alkevich Русия
113  Deniel Bohl & Janette Kaiser Германия
113  Florian Fürll & Marie Charlott Wurmisch Германия
113  Michal Marzec & Kornelia Durka Полша
113  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Русия
118  Sebastian Duda & Andreea Goanta Румъния
118  Chuan-En Lin & Ya-Yen Chen Тайван
118  Margo Valk & Kelli Pärkson Естония
121  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Германия
121  Aleix Civico Pallas & Ylenia Izquierdo Испания
121  Stephan Klein & Karolina Gaar Германия
124  Jad Florin Alzubi & Corina Tatarau Румъния
124  Marco Frena & Elisabeth Ridolfo Италия
124  Benjamin Keller & Sina Seidel Германия
124  Robert Saluste & Janna Liina Leemets Естония
128  Phil Buro & Selina Stieber Германия
128  Richard Eisinger & Ines Eisinger Германия
128  Codrin Ionlis Epuras & Elena Diana Allipoaie Румъния
128  Sascha Korn & Lisa Marie Bauer Германия
128  Bill Kwan & Morgana Lakatos-hayward Канада
128  Leon Lohmann & Jana Busch Германия
128  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Азърбейджан
128  Gabriel Olarili & Andra Ioana Hrib Румъния
128  Kevin Pewych & Christine Brumm Германия
128  Kirils Rasimjonoks & Jekaterina Suhareva Латвия
128  Ivo Simoes & Analia Colaço Португалия
128  Sergey Tkachenko & Milena Girivenko Германия
128  Mark Verlotski & Dina Verlotski Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}