Results from German Open 2010 - Junior II Standard 18 август 2010 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2010
Германия - Stuttgart 17 август 2010 г.

Junior II Standard 18 август 2010 г.

Финал

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Русия
2  Vlad Paslariu & Eszter Pop Румъния
3  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Молдова
4  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Русия
5  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Русия
6  Roman Redzyuk & Valeria Malenko Украйна
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Литва
8  Istvan Bencze & Katinka Szasz Румъния
8  Mihai Paraschiv & Diandra Aniela Illes Румъния
10  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Латвия
11  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Латвия
12  Vadim Maslov & Yana Cherepanova Русия
13  Madis Abel & Lauren Juhanson Естония
14  Denis Samarov & Anastasiya Abramenkova Русия
15  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Русия

Четвъртфинал

16  Dmitriy Bayanov & Margarita Fomichenko Русия
16  Oskar Dziedzic & Magdalena Baranowska Полша
18  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Израел
19  Maksim Chernyaev & Kristina Shinkaryuk Русия
20  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Литва
20  Mateusz Kieszek & Sandra Opalinska Полша
22  Alexey Barkov & Anna Grischenko Русия
22  Daniel Le & Sandra Jablonska Полша
24  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Русия
25  Nils Jugans & Jelizaveta Jermilova Латвия
26  Anton Lam-Viri & Ulyana Maksimkina Русия

3-ти кръг (топ 48)

27  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Естония
28  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Русия
29  Nikita Bortsov & Olga Voronina Русия
29  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Русия
31  Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Финландия
31  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Русия
31  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Русия
31  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Русия
35  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Русия
36  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Естония
37  Antonio Albrizio & Rita Albrizio Италия
38  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Русия
39  Federico Guiberti & Roberta Barbetta Италия
40  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Vyazovetskova Русия
41  Wojciech Furman & Dominika Hamulska Полша
41  Oskars Karklins & Zaklina Sola Латвия
43  Nikolai Solujazikov & Andrea Laanemets Естония
44  Florin Vlad & Crista Tatar Румъния
45  Jiri Gross & Tereza Simackova Чехия
45  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Естония
47  Ilya Rykun & Kristina Potapova Русия
47  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Естония

2-ри кръг (топ 73)

49  Karls Aniscenko & Paula Kukute Латвия
49  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Румъния
49  Kaspars Ivanovs & Diana Mackevica Латвия
52  Alexandr Berzan & Virginia Ursu Молдова
52  Razvan Cotescu & Andreea Matei Румъния
52  Jonathan Lucarelli & Erika Ferrara Италия
52  Yaroslav Palyanov & Karina Koroleva Русия
56  Sergey Golovachev & Evgenia Derbizh Русия
56  Erik Kem & Michelle Kaiser Германия
56  Jacek Matyja & Martyna Cieslak Полша
56  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Украйна
60  Pablo Baudin Fuentes & Sheila Cubero Murillo Испания
60  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Казакстан
62  Ilya Egorov & Veronika Petrova Русия
62  Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Естония
64  Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak Полша
65  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Германия
65  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Молдова
67  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Германия
68  Aleksandrs Aniscenko & Katrina Kora Klapere Латвия
69  Roman Schumichin & Mariya Maksina Германия
70  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Украйна
71  Jiri Vala & Jana Dostalova Чехия
72  Kewin Espenszyt & Aleksandra Siwek Полша
73  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Русия

1-ви кръг (топ 140)

74  Robert Baybichev & Yana Tudvasova Беларус
74  Filipp Ivanov & Yana Guterman Русия
76  Dinu Lung & Larisa Pop Румъния
76  Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Русия
78  Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Италия
79  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Швеция
79  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Беларус
81  Artem Gaevskiy & Olga Abrazhevich Беларус
82  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Естония
82  Vyacheslav Kotov & Anastasiya Lokhina Русия
82  Tagir Vafin & Ekaterina Cherkasova Русия
85  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Дания
86  Kende Soma Horváth & Emese Gombár Унгария
87  Davids Geikins & Marta Liga Rika Латвия
87  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Латвия
87  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Казакстан
90  Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Дания
90  Silas Kunkel & Merlene Gerstmann Германия
92  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Чехия
93  Danil Erokhin & Alina Schehimi Германия
93  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Украйна
93  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Естония
93  Jae Hwan Park & Yun Goo Южна Корея
93  Paul Ionut Rednic & Iulia Alexandra Topan Румъния
93  Evgeniy Sveridonov & Ellina Sazhina Русия
99  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Русия
100  Sven Bergmann & Sira Lohmann Германия
101  Vlad Ageev & Anna Sudakova Украйна
101  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Русия
101  Arsentiy Kaptsan & Inna Kaptsan Русия
101  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Испания
105  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Русия
105  Razvan Vlad Ilea & Dora Kilin Румъния
107  Marino Di Lorenzo & Sara Di Lorenzo Италия
107  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Румъния
109  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Германия
109  Stefan Nedelcu & Yasmine Stuparu Румъния
109  Konstantins Runkovskis & Kartina Liga Zilgalve Латвия
109  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Германия
113  Artem Ananchenko & Vera Alkevich Русия
113  Deniel Bohl & Janette Kaiser Германия
113  Florian Fürll & Marie Charlott Wurmisch Германия
113  Michal Marzec & Kornelia Durka Полша
113  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Русия
118  Sebastian Duda & Andreea Goanta Румъния
118  Chuan-En Lin & Ya-Yen Chen Тайван
118  Margo Valk & Kelli Pärkson Естония
121  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Германия
121  Aleix Civico Pallas & Ylenia Izquierdo Испания
121  Stephan Klein & Karolina Gaar Германия
124  Jad Florin Alzubi & Corina Tatarau Румъния
124  Marco Frena & Elisabeth Ridolfo Италия
124  Benjamin Keller & Sina Seidel Германия
124  Robert Saluste & Janna Liina Leemets Естония
128  Phil Buro & Selina Stieber Германия
128  Richard Eisinger & Ines Eisinger Германия
128  Codrin Ionlis Epuras & Elena Diana Allipoaie Румъния
128  Sascha Korn & Lisa Marie Bauer Германия
128  Bill Kwan & Morgana Lakatos-hayward Канада
128  Leon Lohmann & Jana Busch Германия
128  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Азърбейджан
128  Gabriel Olarili & Andra Ioana Hrib Румъния
128  Kevin Pewych & Christine Brumm Германия
128  Kirils Rasimjonoks & Jekaterina Suhareva Латвия
128  Ivo Simoes & Analia Colaço Португалия
128  Sergey Tkachenko & Milena Girivenko Германия
128  Mark Verlotski & Dina Verlotski Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}