Results from German Open 2010 - Junior I 10 Dance 17 август 2010 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2010
Германия - Stuttgart 17 август 2010 г.

Junior I 10 Dance 17 август 2010 г.

Финал

1  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Русия
2  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Русия
3  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Молдова
4  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Украйна
5  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Русия
6  Igor Gogichaev & Victoria Trishina Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Ivan Kalinin & Evelina Bilalova Русия
8  Ivan Efimov & Yuliya Parkhomenko Русия
9  Ilya Gavryukhin & Darya Nelina Русия
10  Marius Malinovschi & Anastasia Stan Молдова
11  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Русия
12  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Русия
13  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Русия

Четвъртфинал

14  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Русия
15  Maksym Kravchenko & Kateryna Petrova Украйна
16  Casian Tudosie & Nicole Denise Racovitan Румъния
17  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Молдова
18  Egor Boldysh & Veronika Gushca Беларус
19  Everts Gulbis & Elina Kalvane Латвия
20  Raul Faliboga & Loredana Butea Румъния
20  Artem Kuklin & Iryna Shved Украйна
22  Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Латвия
22  Filipp Onischenko & Anastasiya Trachuk Русия
24  Dan Linga & Olga Grigoritsa Молдова
25  Dmitry Polkovnikov & Ekaterina Terekhova Русия

2-ри кръг (топ 49)

26  Fabian Ardeiu & Andreea Raluca Manea Румъния
26  Victor Catalin Cauca & Andra Pacurar Румъния
26  Alexsandr Gladkov & Lyudmila Maiorova Русия
29  Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Русия
29  Aleksandr Vasetskiy & Dinara Muftakhetdinova Русия
31  Dragos Ana & Paula Diana Otiman Румъния
31  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Русия
33  Pavel Kuznetsov & Zlata Tsybakova Русия
34  Daniil Bykov & Arina Popova Русия
34  Daniil Rostvinschii & Daria Platonova Молдова
36  Maksim Fesenko & Elizaveta Bilyay Украйна
37  Ivan Ivanov & Sofya Zhilenkova Русия
37  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Русия
39  Aleksandr Agapitov & Alisa Strogaya Русия
39  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Русия
41  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Литва
42  Karol Michal Tomecki & Ugne Bruzgaite Литва
43  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Естония
44  Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Русия
45  Aleksandr Markin & Kristina Godunova Кипър
46  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Русия
46  Artem Zasmolin & Karina Mikhaylova Русия
48  Dmitriy Goloskov & Vladlena Romanova Русия
49  Andrey Apraksin & Milena Barabanova Русия

1-ви кръг (топ 97)

50  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Естония
51  Mark Glushko & Polina Semenova Русия
52  Laurentiu Andrei Bires & Anne Gabriela Bezusenco Румъния
53  Sorin Andrei Neagu & Ioana Lupeanu Румъния
54  Ionut Condan & Roxana Lucaciu Румъния
54  Alexandru Grama & Victoria Ciobanu Молдова
56  Mihai Daniel Constantin & Violeta Andreea Tanasuica Румъния
56  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Естония
56  Karolis Staninas & Kamile Giedrikaite Литва
59  Mateusz Dorot & Zuzanna Kempa Полша
60  Konstantin Ferroni & Ekaterina Maksimova Русия
60  Georgiy Nanetashvili & Mariya Chuykina Русия
60  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Русия
63  Evgeniy Gusev & Yulana Ponomareva Русия
63  Andrei Robert Vladescu & Ioana Cristina Mesingher Румъния
65  Radu Gabriel Bica & Daria Grigore Румъния
66  Timirlans Abidovs & Klinta Smite Латвия
66  Jad Florin Alzubi & Corina Tatarau Румъния
66  Alex Plant & Faye Edge Англия
69  Robert Saluste & Janna Liina Leemets Естония
70  Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Естония
70  Lauris Paegle & Anastasija Maliseva Латвия
72  Vicenç Torremade Sanz & Maria Moreno Albiol Испания
73  Arseniy Kirgizov & Taisiya Skorokhodova Русия
73  Darius Razvan Seracin & Alexandra Maria Nuszbaum Румъния
75  Einoras Degutis & Egle Griksaite Литва
76  Armand Preda & Denisa Arsenie Румъния
77  Jevgeni Medvedev & Julia Ternavskihh Естония
77  Marius Stomatin & Diana Tomsa Молдова
79  Dragos Bute & Andreea Bozun Румъния
80  Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Естония
81  Chuan-En Lin & Ya-Yen Chen Тайван
81  Yuval Poliak & Dana Smolansky Израел
83  Siim Saarik & Arina Salahhova Естония
84  Jan Plsek & Renata Plskova Чехия
84  Andrey Prokhorov & Alina Atamanchuk Русия
84  Edvard Romanenko & Seda Dungorova Естония
84  Vitaliy Shakhmatov & Daria Prizyazhnaya Русия
84  Ivo Simoes & Analia Colaço Португалия
84  Takuto Tazawa & Aoi Tamano Япония
90  Aleksei Lanberg & Polina Kester Естония
90  Mark Emil Talivere & Rebekka Dungurova Естония
92  Askar Alshinbek & Daiana Rahmet Казакстан
93  Marko Reitalu & Simoona Peensalu Естония
93  Serhiy Sluk & Olha Sluk Украйна
93  Amanzhol Tulepbayev & Anel Ordabayeva Казакстан
93  Margo Valk & Kelli Pärkson Естония
97  Alexandru Ciprian & Andreea Pricope Румъния
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}