Results from German Open 2011 - GOC Juvenile II 8-Dance 17 август 2011 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2011
Германия - Stuttgart 16 август 2011 г.

GOC Juvenile II 8-Dance 17 август 2011 г.

Финал

1  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Русия
2  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Русия
3  Veaceslav Nagailic & Cristina Batrincea Молдова
4  Alin Andrei Beca & Elena Catalina Tampau Румъния
5  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Русия
6  Vladislav Untu & Aleksandrina Oltyants Молдова
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Kristers Smits & Melissa Bessonova Латвия
8  Vladislav Stepanov & Albina Makina Русия
8  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Румъния
10  Glenn Richard Boyce & Lydia Hedges Англия
11  Artem Erkaev & Darya Bondareva Русия
12  Oleksandr Savchuk & Natalja Leluk Украйна
13  Evgeniy Shulyak & Elizaveta Polyanskaya Русия

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Четвъртфинал

14  Alexandru Herciu & Ariana Cheteles Румъния
15  Daniil Savin & Agata Pugacheva Русия
16  Nikita Kovalev & Maryya Vysotskaya Украйна
17  Tudor Muresan & Ana Cirdan Румъния
18  Cristian Vladicescu & Paulina Golban Молдова
19  Mamertas Lozys & Skaiste Jazilionyte Литва
20  Roman Havric & Olga Moraru Молдова
21  Egor Filev & Yana Nikitina Русия
22  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Литва
23  Andrey Prikhodko & Kristina Pischugina Казакстан
24  Nikita Novikov & Kseniya Evseeva Русия
25  Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Естония
26  Dmitry Ronzhin & Aleksandra Raskatova Русия

2-ри кръг (топ 50)

27  Daniil Piazenko & Alina Jankauskaite Литва
27  Vlad Nicolae Robu & Anda Silaghi Румъния
27  Daniil Safronov & Mariya Nikitina Русия
30  Matvey Bykov & Viktoriya Kormacheva Русия
30  Andrey Finogenov & Darya Klemzikova Русия
30  Vsevolod Kovalenko & Mariya Baltachi Русия
30  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Русия
30  Radu Samoila & Teona Savin Румъния
35  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Русия
35  Jakov Kostjanko & Katerina Maijorova Естония
35  Daniels Simosons & Sara Zuberga Латвия
38  Rodion Bokov & Anastasiia Demianenko Кипър
39  Paul Cioloca & Antonia Bacos Румъния
40  Ilia Krevskiy & Anastasiya Maksimenkova Русия
41  Maksim Goryachok & Inna Geval Украйна
42  Tore Lund & Tiara-Sophia Wibawa Дания
42  Savely Saltymakov & Alina Lebedko Русия
44  Egor Nesterenko & Kristina Sedunova Русия
45  Gheorghe Ciumasu & Andreea Grama Молдова
46  Laviniu Ionut Gradea & Maria Teodora Stanciu Румъния
47  Leon Istratiy & Elizaveta Vikulova Русия
48  Vlad Malii & Andreea Pascarenco Молдова
48  Vladimir Terentev & Yuliya Fedorova Русия
50  Igor Vanyukov & Polina Barsukova Русия

1-ви кръг (топ 105)

51  Bogdan Panyukov & Aleksandra Krivushkova Русия
51  Georgiy Shvets & Elizaveta Savenko Русия
53  Pavel Gorbachev & Elizaveta Galaktionova Русия
53  Catalin Terescenco & Mihaela Secrieru Молдова
55  Ivan Filipchuk & Veronika Nikolenko Украйна
55  Kaur Pesor & Reti Ojasalu Естония
57  Raul Andrei Mihoc & Adelina Pelin Румъния
58  Timofey Aleshin & Jaroslava Zinina Русия
59  Dragosh Chimbir & Luchiana Buchko Молдова
59  Vladimir Shishov & Irina Davydova Русия
61  Vladislav Ponkratov & Sofiya Glyanenko Русия
62  Daniyar Abenov & Aleksandra Rakhmankulova Казакстан
62  Nikita Saliev & Milana Kuznetsova Казакстан
64  Timofey Makarenko & Arevik Babakhanyan Русия
64  Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Финландия
64  Nikita Varest & Polina Gusyatskaya Русия
67  Andrey Egay & Anna Kurnosova Русия
67  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Румъния
67  Sergey Selyuk & Ekaterina Raspopova Русия
70  Ivan Ivanov & Mikhaela Antonova България
70  Simion Marii & Irina Sereda Молдова
72  Matvey Korneev & Alina Pestereva Русия
72  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Германия
72  Márk Nagy & Liza Vörös Унгария
72  Mykola Rubis & Ilona Sak Украйна
76  Raul Isgandarov & Nargiz Guliyeva Азърбейджан
77  Ivan Ishanov & Sofya Melikyan Русия
78  Danila Kuzmenko & Anna Paramzina Русия
78  Aleksey Zakharov & Mariya Plyaskina Русия
80  Claudiu Ana & Valerie Durban Германия
80  Roman Yunkind & Anna Kim Казакстан
82  Dan Dubina & Elena Zaicenco Молдова
83  Oleksandr Kopachevskiy & Alina Abu Украйна
83  Enrico Oprea & Natali Moraru Молдова
85  Bogdan Nicolae Asaftei & Daria Tutunaru Румъния
86  Stefan Cazacu & Daria Vlah Молдова
86  Alexey Guselnikov & Diana Epeykina Русия
88  Davyd Filosin & Kamila Esekina Казакстан
89  Aleksandr Markin & Iona Miskevich Русия
89  Nikita Romanov & Darya Seryakova Русия
91  Miroslav Bonev & Lora Dankova България
92  Robert Petersh & Elina Ablyamitova Русия
92  Dmitry Prisyazhnyy & Anna Stepanyuk Русия
94  Yaroslav Lyalenkov & Elizaveta Gavrilina Русия
94  Stanislav Oleynichenko & Alisiya Zlobina Русия
96  Nikita Velma & Polina Beloedova Русия
97  Egor Alkhimov & Yana Borisova Русия
97  Constantin Elvin & Carina Monica Adochitei Румъния
97  Anton Savin & Tatyana Novikova Русия
100  Maurice Rahaus & Louisa Neuhof Германия
100  Gleb Rusakov & Evgeniya Semenova Русия
102  Batyrkhan Rakhmetullin & Diana Almagambetova Казакстан
103  Alan Aleksander Antriainen & Nastasija Kauts Естония
103  Andrej Kulik & Nicole Balski Германия
105  Artem Nikashin & Elizaveta Postnikova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}