Results from German Open 2012 - Juvenile II Standard 17 август 2012 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

German Open 2012
Германия - Stuttgart 14 август 2012 г.

Juvenile II Standard 17 август 2012 г.

Финал

1  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Румъния
2  Vladislav Untu & Aleksandrina Oltyants Молдова
3  Glenn Richard Boyce & Kayleigh Andrews Англия
4  Veaceslav Nagailic & Cristina Batrincea Молдова
5  Elisey Osipov & Elizaveta Semashko Русия
6  Leon Istratiy & Diana Pak Русия
7  Vlad Nicolae Robu & Anda Silaghi Румъния
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Rodion Bokov & Loudmila Georgiou Кипър
9  Sergey Bykovskiy & Milana Zenkova Русия
10  Nikita Novikov & Kseniya Evseeva Русия
11  Egor Matveev & Anastasiya Verina Русия
12  German Pugachev & Anastasiya Sedmova Русия

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Четвъртфинал

13  Maksim Lozitskiy & Mariya Plyaskina Русия
13  Cosmin Lupoaie & Maria Cristina Radu Румъния
15  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Литва
16  Kirill Osetrov & Alisa Knyazeva Русия
17  Gheorghe Ciumasu & Andreea Grama Молдова
17  Aleksey Vasyutin & Veronika Gorshkova Русия
17  Nikita Yuschenko & Polina Figurenko Русия
20  Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Естония
21  Nicolae Matei Negruser & Ioana Antonia Iosub Румъния
22  Matvey Finapetov & Polina Astakhova Русия
23  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Русия
24  Maksim Zaruchevskiy & Anastasiya Borisova Русия

2-ри кръг (топ 48)

25  Kirill Ulyanchenko & Mariya Soldatova Русия
26  Sergey Selyuk & Ekaterina Raspopova Русия
27  Vladislav Klekotsyuk & Alisa Kirillova Русия
27  Konstantin Muraru & Nina Ushkova Русия
29  Andrei Ghita & Alexandra Bianca Preda Румъния
30  Egor Sazhin & Aleksandra Odintsova Русия
31  Aleksey Rybalkin & Ariadna Tishova Русия
32  Daniil Maksimov & Veronika Polyushkina Русия
33  Kamil Bochenek & Karolina Wozny Полша
33  Timofey Dushutin & Anastasiya Plastinina Русия
33  Aleksandr Egorov & Polina Baryshova Полша
33  Kaspar Kaldaru & Maria-Elisabeth Lootus Естония
33  Albert Kostarev & Margarita Yurlova Русия
38  Artem Esayan & Elizaveta Blinova Русия
38  Nikita Galkin & Renata Valeeva Русия
40  Mihkel Jantson & Sarah Sofie Barjabin Естония
41  Razvan Alexandru Babiciu & Alina Dunca Унгария
42  Alexey Guselnikov & Diana Epeykina Русия
42  Timofey Kalyakin & Sofya Grechkina Русия
42  Kert Kullamma & Carolyn Kokk Естония
42  Daniil Simakov & Yana Nikitina Русия
46  Yan Zazulin & Mariya Kabanova Русия
47  Gleb Donskoy & Margarita Lastochkina Русия
48  Danila Bogolyubov & Viktoriya Drozdovska Украйна

1-ви кръг (топ 90)

49  Matvey Korneev & Violetta Levchenko Русия
49  Razvan Manolache & Beatrice Axinte Румъния
49  Alexandr Markov & Alina Manvelova Русия
52  Ivan Filipchuk & Evelina Ganskaya Украйна
53  Savely Saltymakov & Alina Lebedko Русия
53  Daniils Sitovs & Kerija Keita Ziemele Латвия
55  Maksim Aterley & Dariya Braga Украйна
55  Matei Popa & Teodora Cara Румъния
57  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Германия
58  Aleksandr Mandel & Sofya Sumkina Русия
59  Kaisar Amirbekov & Zhanetta Amirbekova Казакстан
59  Robert Iris Danciu & Andreea Alexia Schipor Румъния
59  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Русия
59  Nikita Kontsevich & Anna Mihaylyuk Русия
59  Antonio Mosa & Marie Merle Франция
59  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Румъния
59  Maksim Scherbakov & Darya Seryakova Русия
66  Mateusz Krupa & Paulina Sroka Полша
66  Artiom Moroz & Paula Dolma Молдова
66  Danil Zykov & Darya Lapusheva Русия
69  Ljubomir Angelov & Milkana Angelova България
69  Volodymyr Chuprinin & Darya Bekhtold Украйна
69  Leho Holm & Marleen Lutter Естония
69  Artem Logachev & Nikol Schebetenko Украйна
69  Laurynas Makarovas & Diana Venckunaite Литва
74  Matvey Shmidt & Darya Belyakova Русия
75  Mael Legrain & Janin Grosset Франция
75  Alexandru Mihai & Alexandra Ioana Nimu Румъния
77  Yu Chang Hang & Yu Xie Китай
77  Nikita Jersov & Anastasia Petkova Литва
79  Tudor Dinca & Roxana Dinca Румъния
79  Semen Goldobin & Diana Gasheva Русия
79  Stanislav Grigoriev & Viktoriya Polyakova Русия
79  Ilya Khakhov & Sofya Khisamutdinova Русия
79  Leonid Klyuchnikov & Polina Abanshina Русия
84  Yang Fan & Na Zhang Китай
84  Cristian Gorceag & Valeria Rotarenco Молдова
84  Shi Wang Le & Wen Jie Li Германия
84  Mattia Mantovan & Elena Larentis Италия
84  Denis Naberezhnyh & Anastasiya Gromatskaya Русия
84  Artem Oberemok & Diana Bondarenko Украйна
90  Mikhail Nikolaev & Alina Druzhinina Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}