Results from Gomel Open 2006 - IDSF International Open Latin 09 септември 2006 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Gomel Open 2006
Беларус - Gomel 09 септември 2006 г.

IDSF International Open Latin 09 септември 2006 г.

Финал

1  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Русия
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Русия
3  Kirill Nikitin & Elena Gabdrakhmanova Русия
4  Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Русия
5  Norbert Mika & Anna Ramiaczek Полша
6  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Латвия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Sergiy Stasyuk & Aliona Khomyakova Украйна
8  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Русия
9  Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Беларус
9  Anton Puzravin & Svetlana Gudyno Русия
11  Konstantin Kasper & Elena Shabanova Русия
11  Sergei Salov & Tatiana Perederei Русия

Четвъртфинал

13  Aleksei Simakin & Viktorija Puhovika Латвия
14  Dimitri Lomakin & Karina Imaeva Русия
15  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Русия
16  Artsiom Kazyra & Alena Baranenkova Беларус
17  Alexander Andreev & Irina Domokurova САЩ
18  Anton Baurov & Maria Bakumets Русия
18  Vasiliy Komarov & Olga Akopova Русия
18  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Беларус
21  Lucian Dimitras & Elena Samarina Молдова
22  Albert Akopian & Natalya Abramova Армения
23  Timur Uteulin & Kristina Zinchenko Русия
24  Kyryl Shkuryeyev & Kateryna Strelnikova Украйна

2-ри кръг (топ 48)

25  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Индия
25  Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Русия
25  Artur Shestovec & Sofia Koifman Беларус
25  Vadim Volkov & Elizaveta Shaposhnikova Русия
29  Vitaly Bill & Natalia Moshkova Русия
29  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Русия
29  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Литва
32  Maksim Chebukin & Anastasia Antonova Русия
33  Pavel Grebenkin & Irina Kazanceva Беларус
34  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Русия
35  Alari Lukk & Dina Syritsa Естония
36  Andrei Vavilov & Terje Piho Естония
37  Aleksey Shamin & Anna Bessarabova Русия
38  Ovidijus Andriekus & Alisa Dvoretskaya Литва
38  Igor Ustymovych & Mariya Zaichenko Украйна
40  Ivan Kononenko & Evgeniya Anikina Беларус
41  Artem Gorbachev & Daria Zubova Беларус
41  Denis Tyagunov & Anastasiya Goncharenko Русия
43  Gennadiy Tsynkevich & Svetlana Pashkevich Беларус
44  Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Беларус
44  Aleksei Pitkevich & Liliya Kondrateva Беларус
44  Artem Putrenkov & Kristina Dinovets Русия
47  Ilia Parfimovitch & Viktoriya Poleschuk Беларус
47  Dmitriy Sotnikov & Elena Slesarenok Беларус

1-ви кръг (топ 62)

49  Dmitri Reut & Grazyna Grabicka Беларус
50  Georgiy Tkachev & Viktoriya Semenova Русия
51  Denis Naranovich & Aleksandra Pupko Беларус
51  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Русия
53  Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Русия
54  Yuriy Afonin & Anna Kozlova Русия
55  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Молдова
55  Dmitriy Yevseev & Darya Sharkova Русия
57  Yuriy Barkov & Maria Parchevskaya Беларус
57  Aleksandr Shaputko & Anastasia Tabolina Беларус
59  Sergey Zolotoustskiy & Natalya Skorik Беларус
60  Artem Lunkevych & Olga Matvienko Беларус
61  Roman Lobarev & Natalya Mironova Беларус
62  Vasiliy Bobrikov & Yuliya Kashnikova Беларус
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}