Results from Gomel Open 2006 - IDSF International Open Latin 09 септември 2006 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Gomel Open 2006
Беларус - Gomel 09 септември 2006 г.

IDSF International Open Latin 09 септември 2006 г.

Финал

1  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Русия
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Русия
3  Kirill Nikitin & Elena Gabdrakhmanova Русия
4  Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Русия
5  Norbert Mika & Anna Ramiaczek Полша
6  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Латвия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Sergiy Stasyuk & Aliona Khomyakova Украйна
8  Aleksandr Makarov & Anastasia Balaeva Русия
9  Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Беларус
9  Anton Puzravin & Svetlana Gudyno Русия
11  Konstantin Kasper & Elena Shabanova Русия
11  Sergei Salov & Tatiana Perederei Русия

Четвъртфинал

13  Aleksei Simakin & Viktorija Puhovika Латвия
14  Dimitri Lomakin & Karina Imaeva Русия
15  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Русия
16  Artsiom Kazyra & Alena Baranenkova Беларус
17  Alexander Andreev & Irina Domokurova САЩ
18  Anton Baurov & Maria Bakumets Русия
18  Vasiliy Komarov & Olga Akopova Русия
18  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Беларус
21  Lucian Dimitras & Elena Samarina Молдова
22  Albert Akopian & Natalya Abramova Армения
23  Timur Uteulin & Kristina Zinchenko Русия
24  Kyryl Shkuryeyev & Katerina Strelnikova Украйна

2-ри кръг (топ 48)

25  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Индия
25  Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Русия
25  Artur Shestovec & Sofia Koifman Беларус
25  Vadim Volkov & Elizaveta Shaposhnikova Русия
29  Vitaly Bill & Natalia Moshkova Русия
29  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Русия
29  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Литва
32  Maksim Chebukin & Anastasia Antonova Русия
33  Pavel Grebenkin & Irina Kazanceva Беларус
34  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Русия
35  Alari Lukk & Dina Syritsa Естония
36  Andrei Vavilov & Terje Piho Естония
37  Aleksey Shamin & Anna Bessarabova Русия
38  Ovidijus Andriekus & Alisa Dvoretskaya Литва
38  Igor Ustymovych & Mariya Zaichenko Украйна
40  Ivan Kononenko & Evgeniya Anikina Беларус
41  Artem Gorbachev & Daria Zubova Беларус
41  Denis Tyagunov & Anastasiya Goncharenko Русия
43  Gennadiy Tsynkevich & Svetlana Pashkevich Беларус
44  Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Беларус
44  Aleksei Pitkevich & Liliya Kondrateva Беларус
44  Artem Putrenkov & Kristina Dinovets Русия
47  Ilia Parfimovitch & Viktoriya Poleschuk Беларус
47  Dmitriy Sotnikov & Elena Slesarenok Беларус

1-ви кръг (топ 62)

49  Dmitri Reut & Grazyna Grabicka Беларус
50  Georgiy Tkachev & Viktoriya Semenova Русия
51  Denis Naranovich & Aleksandra Pupko Беларус
51  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Русия
53  Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Русия
54  Yuriy Afonin & Anna Kozlova Русия
55  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Молдова
55  Dmitriy Yevseev & Darya Sharkova Русия
57  Yuriy Barkov & Maria Parchevskaya Беларус
57  Aleksandr Shaputko & Anastasia Tabolina Беларус
59  Sergey Zolotoustskiy & Natalya Skorik Беларус
60  Artem Lunkevych & Olga Matvienko Беларус
61  Roman Lobarev & Natalya Mironova Беларус
62  Vasiliy Bobrikov & Yuliya Kashnikova Беларус
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}