Results from Grand Prix Latvija 2006 - IDSF International Open Latin 16 декември 2006 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Grand Prix Latvija 2006
Латвия - Riga 15 декември 2006 г.

IDSF International Open Latin 16 декември 2006 г.

Финал

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Русия
2  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Латвия
3  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Русия
4  Sergey Oseychuk & Anna Jelnikova Германия
5  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Латвия
6  Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Финландия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Grygoriy Boldyrev & Andra Vaidilaite Литва
8  Alexei Kabirov & Veronika Klyushina Русия
8  Rafal Maserak & Magda Soszynska Полша
8  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Русия
11  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Чехия
11  Daniils Kutuzovs & Madara Liepniece Латвия

Четвъртфинал

13  Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Русия
14  Aleksei Simakin & Viktorija Puhovika Латвия
15  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Русия
15  Georgiy Korolyov & Blanka Winiarska Полша
17  Joonas Piippola & Katri Mäkinen Финландия
17  Alexander Rebrov & Daria Genzeleva Русия
19  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Латвия
20  Sandris Cirulis & Elina Ozolina Латвия
21  Nikolai Krasikov & Yulia Shorokhova Русия
22  Arturas Vilkonecas & Ala Karpenko Литва
23  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Беларус
24  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Русия

3-ти кръг (топ 48)

25  Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Франция
26  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Германия
27  Dmitri Barilo & Yulia Posmygaeva Естония
27  Mikhail Kapusta & Viktoriya Bitsadze Грузия
29  Maris Puce & Zane Prokofieva Латвия
30  Rihards Eglitis & Elza Pole Латвия
31  Sergei Belyaev & Maarit Nuutinen Финландия
31  Marko Mehine & Maria Fessai Естония
31  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Русия
34  Igor Derimov & Elena Volokhova Беларус
34  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Русия
36  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Швеция
36  Edgars Linis & Eliza Ancane Латвия
36  Semion Progorodov & Kristine Sauja Латвия
39  Yan Panfilenko & Ksenia Kotochigova Русия
39  Andrei Vavilov & Terje Piho Естония
41  Oliver Papp & Laura Wimmer Финландия
41  Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Естония
43  Matti Puro & Anne Jänkälä Финландия
43  Nikita Stratonov & Alevtina Malenina Русия
45  Yakov Mironuk & Liene Liepa Латвия
46  Yoshikazu Jimenji & Ryoko Yamazaki (aka Jimenji) Япония
47  Anton Kananen & Kia Lehmuskoski Финландия
48  Alari Liiv & Keit Speigel Естония

2-ри кръг (топ 79)

49  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Естония
50  Jonathan Näslund & Oksana Spichak Швеция
51  Raimonds Andersons & Sanda Cuhalova Латвия
51  Povilas Lasas & Monika Smigelskyte Латвия
53  Ville Roos & Sanni Siurua Финландия
54  Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Русия
55  Roberts Mucins & Lauma Mellupe Латвия
55  Evaldas Racys & Ada Simonaityte Латвия
57  Sergejs Kulepovs & Zane Lase Латвия
57  Evgeniy Mazeiko & Alesya Petrova Беларус
57  Arturs Minajevs & Laura Strauberga Латвия
57  Sarunas Saltonas & Beata Skaisgiryte Литва
61  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Русия
62  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Русия
63  Ilham Osmanov & Migar Osmanova Азърбейджан
64  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Латвия
65  Alfred Palmgren-Barrestig & Carolina Ek Швеция
66  Rimvydas Cernajus & Ruta Ramanauskaite Литва
67  Aleksandrs Aloshins & Anita Berzina Латвия
68  Janne Talasma & Anna Liisa Bergström Финландия
69  Mikko Matikka & Petra Mursu Финландия
70  Sergei Golovachev & Mariya Gulyumova Русия
71  Janis Danovskis & Anna Kvelde Латвия
71  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Латвия
73  Georgiy Lapinskiy & Alina Zaychenko Русия
73  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Финландия
75  Nerijus Jasaitis & Rolanda Maniuskaite Литва
76  Maksym Salkov & Natali Zumbulidze Латвия
77  Janis Girsa & Elina Radionova Латвия
78  Alexander Kullenbäck & Alexandra Kullenbäck Швеция
79  Jevgenijus Vyprickis & Gerda Arbociute Литва

1-ви кръг (топ 118)

80  Ilia Borodko & Anna Anikina Русия
80  Edgar Sackmann & Jasmin Cavusoglu Германия
82  Andris Dukulis & Agnese Lacauniece Латвия
82  Robin Linnar & Maria Zimmerman Швеция
82  Denis Migunov & Tatjana Zitkovskaja Естония
85  Aleksei Ivanov & Magdalena Donerstak Естония
85  Jyri Lähdemaa & Henriikka Iivonen Финландия
87  Viktors Kisilis & Svetlana Vasilenko Латвия
87  Einars Lazdins & Jana Pogozelska Латвия
87  Marko Malmberg & Kaisa Huunonen Финландия
90  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Латвия
91  Sergei Kalinin & Natalja Kalinina Естония
91  Risto Kukk & Maria Küüsmaa Естония
93  Maksim Zadanov & Irina Kalinina Естония
94  Glenn Sandaker & Marianne Sandaker Норвегия
95  Teemu Hirvimäki & Janina Areva Финландия
96  Marts Smolko & Anita Bautre Латвия
97  Oleg Barbash & Darya Krivosheeva Русия
97  Kaspar Vaik & Kristina Kips Естония
99  Martin Platerud & Jeanette Platerud Швеция
100  Vytautas Mackonis & Ieva Jasiunaite Литва
100  Martin Nivmark Bengtsson & Frida Frost Швеция
100  Antti Pekka Pitkänen & Kaisu Tuominiemi Финландия
103  James Johansson & Josefin Carlson Швеция
103  Dmitrijs Trescinskis & Anastasija Janovica Латвия
105  Henrik Frisk & Sofie Pemer Швеция
105  Olegs Ivanskojs & Santa Peskova Латвия
105  Valeri Malikov & Aleksandra Kostianenko Азърбейджан
108  Risto Ojakoski & Laura Liljeroos Финландия
108  Olli Syrjälä & Anna Nyberg Финландия
110  Niko Pekka Korkee & Annukka Piirala Финландия
110  Akseli Kurttio & Rosanna Kulju Финландия
112  Robin Bjelkendal & Anna Bostrom Швеция
112  Eduardo Cervera & Lorena Costa Испания
112  Giorgi Gachechiladze & Salome Chachua Грузия
112  Mikael Johansson & Maja Denevska Швеция
112  Fredrik Persson & Daniela Nivaro Швеция
112  Rihards Pfeifle & Romina Aleksandrjana Латвия
112  Mikko Puikko & Nadja Niva Финландия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}