Results from Grand Prix Slovakia - IDSF International Open Standard 16 ноември 2003 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Grand Prix Slovakia
Словакия - Bratislava 14 ноември 2003 г.

IDSF International Open Standard 16 ноември 2003 г.

Финал

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Италия
2  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Русия
3  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Литва
4  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Молдова
5  Roman Mayer & Siret Siilak Австрия
6  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Литва
7  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Англия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Украйна
9  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Полша
10  Vaidotas Lacitis & Paulina Glazik Полша
11  Karol Brull & Viktoria Bolender Словакия
12  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Словакия

Четвъртфинал

13  Pawel Switalski & Agata Pilarska Полша
14  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Литва
14  Oktavian Para & Elena Cravciuc Молдова
16  Kazuaki Watanabe & Yumi Watanabe Япония
17  Pavel Dvorak & Monika Mihalikova Чехия
18  Marko Mehine & Maria Fessai Естония
18  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Словения
20  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Италия
21  Csaba László & Szilvia Szögi Унгария
21  Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Словакия
23  Alexey Zakharin & Yulia Belyak Русия
24  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Русия

3-ти кръг (топ 49)

25  Alexei Lapin & Anna Spiridonova Русия
26  Veiko Ratas & Helena Liiv Естония
27  Stepan Skok & Oksana Bulyga Русия
28  Erik Narjas & Petra Cernakova Словакия
28  Luca Rossignoli & Veronika Haller Италия
30  Calin Panaite & Margarita Mantaluta Молдова
31  Pavel Bic & Silvie Konderlova Чехия
31  Aleksander Makarov & Katrin End Естония
33  Maksim Buloychik & Elena Boldyreva Русия
33  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Чехия
33  Alexandr Sergeev & Natalia Zhaglevskaya Русия
36  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Италия
36  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Япония
36  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Чехия
39  Dumitru Doga & Alexandra Malai Молдова
40  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Австрия
40  Mihai Gabriel Petre & Elwira Dominika Duda Румъния
40  Isaac Rovira & Desiree Martin Испания
43  Peter Broström & Maria Karlsson Швеция
43  Stefan Cermak & Kristina Kamenicka Словакия
43  Daniele Pardini & Paola Rosi Италия
43  Martin Parmas & Kaisa Oja Естония
43  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Словакия
48  Jan Halir & Lucie Sedlakova Чехия
49  Hideyuki Yoshikawa & Hisae Yoshikawa Япония

2-ри кръг (топ 80)

50  Robert Gulis & Terezia Rozova Словакия
51  Pawel Szajda & Karina Hofmann Полша
51  Roman Zedan & Marian Zedan Румъния
53  Josef Kovacs & Michaela Havlikova Словакия
53  Rolf Lindberg & Helena Fransson Швеция
53  Tobias Wallin & Diana Ribas Франция
56  Alexandre Chalkevitch & Larissa Kerbel Канада
57  Carlos Manchado & Silvia Colominas Испания
58  Jaanus Käärmann & Helen Uibo Естония
58  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Молдова
60  Denis Foster & Michaela Fosterova Чехия
61  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Полша
62  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Унгария
63  Jozef Koubek & Marketa Zemanova Чехия
64  Pavel Stastny & Martina Novakova Чехия
65  Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Финландия
65  Filip Krivda & Andrea Mihalikova Словакия
67  Jakub Danis & Katarina Capova Словакия
68  Hisayuki Toyama & Satomi Toyama Япония
69  Stefan Ciubotaru & Ina Pinzaru Молдова
70  Jacek Fidurski & Aneta Mirska Полша
70  Erik Páli & Viktoria Pali Унгария
72  Octavian Cepurjinschii & Olga Chiricenco Молдова
72  Petr Simacek & Alena Sismova Чехия
74  Vladimir Slon & Martina Friedl Австрия
75  Radek Vondrejc & Barbora Komendova Чехия
76  Ladislav Gerenyi & Lucia Zavadova Словакия
77  Jaroslav Frantisek & Jana Suchankova Чехия
78  Jiri Mace & Zuzana Bickova Чехия
78  Petr Valecka & Klara Pesickova Чехия
80  Brian Eriksen & Marianne Eihilt Дания

1-ви кръг (топ 123)

81  Igor Bogatiriov & Margareta Simion Молдова
81  Kirill Mantsevoda & Olga Tovstashova Беларус
83  Eric Chao & Cherry Kao Тайван
83  Jakub Pavlik & Martina Opitova Чехия
85  Michal Drha & Tereza Bufkova Чехия
86  Tomas Hudecek & Emma Hradecka Чехия
86  Balazs Papp & Orsolya Zabos Унгария
88  Roman Manolachi & Cristina Rodrighes Молдова
88  Ondrej Nadvornik & Pavlina Kropackova Чехия
90  Jiri Pohlodek & Ivana Sperkova Чехия
91  Jakub Liska & Nina Vozarova Словакия
91  Edgar Orlovschii & Tatiana Balaban Молдова
93  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Полша
94  Richard Jebeloczki & Klara Marjan Унгария
94  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Чехия
96  Martin Lazik & Stanislava Vyskupova Словакия
97  Roman Kytka & Petra Nadvornikova Чехия
97  Vitaliy Selevich & Aliaksandra Davydava Беларус
99  Martin Gabris & Veronika Gabrisova Словакия
99  Miroslav Magerstein & Eva Srajerova Чехия
99  Viktor Vadkerti & Katarina Komorova Словакия
102  Charles Wang & Janet Hsiao Тайван
103  Ivailo Gerakov & Marion Saleta Австрия
103  Slavomir Mrazko & Lenka Bodrucka Словакия
105  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Чехия
105  Aleksandar Popov & Irena Dimitrova България
105  Wolfgang Schmaranzer & Agnes Schneider Австрия
108  Vladimir Hamza & Katarina Kmecova Словакия
108  Michael Schrattbauer & Silke Hofmann Австрия
110  Roman Filkorn & Lenka Laukova Словакия
110  Andreas Schogger & Alice Schogger Австрия
110  Alexander Sebestian & Petra Regger Австрия
110  Pavol Zalom & Blazena Krajcova Словакия
114  Richard Botik & Alice Pokorna Чехия
114  Zoltán Czuczor & Márta Kaposvari Унгария
114  Jan Gugh & Andrea Zalabova Словакия
114  Martin Liska & Andrea Macasova Чехия
114  Peter Pastorek & Valeria Marcisovska Словакия
114  Slavomir Podmanicky & Ivana Svrckova Словакия
114  Andras Rozgonyi & Anita Mondok Унгария
114  Jozef Solus & Monika Krupinska Словакия
114  Jiri Tehnik & Linda Komendova Чехия
114  Libor Zdaril & Katarina Pankova Чехия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}