Results from Grand Prix de la Ville Esch/Alzette - IDSF Senior Open Standard 16 август 2003 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Grand Prix de la Ville Esch/Alzette
Люксембург - Esch/Alzette 16 август 2003 г.

IDSF Senior Open Standard 16 август 2003 г.

Финал

1  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Белгия
2  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Италия
3  Guido Pellegrini & Angela Petrini Италия
4  Rene Ewals & Ymke Lemmens Холандия
5  Giorgio Morniroli & Viviana Baia Италия
6  Martin Schueller & Mechtildis Jungels Германия
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Harald Günther & Alexandra Berg Германия
8  Nicola Regnoli & Maria Cristina Garon Италия
9  Fabio Pilon & Maddalena Merelli Италия
10  Massimo Fersini & Rie Fersini (aka Miyakawa) Швейцария
11  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Германия
12  Aldo Capitani & Michela Ferraris Италия

Четвъртфинал

13  Ed van Uden & Trudy van Uden Холандия
14  Jürgen Beck & Isolde Förtsch Германия
15  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Германия
16  Jürgen Dres & Petra Dres Германия
17  Thomas Pirhofer & Prisca Pirhofer Австрия
18  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Германия
19  Michael Feld & Heide Glaser Германия
20  Frank-Michael Weiler & Gabriella Kläser-weiler Германия
21  Gunther Nagel & Antje Nagel Германия
22  Thomas Weirich & Ingrid Weirich Германия
23  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Германия
24  Peter Lassocinski & Eva Lassocinski Германия

2-ри кръг (топ 36)

25  Fred Lavin & Annette Lavin Германия
25  Dittmar Rehmann & Karin Rehmann Германия
27  Milan Michalek & Michaela Michalkova Чехия
28  Juergen Clarenbach & Evelin Clarenbach Германия
29  Claus Nacke & Ilse Mielke Германия
30  Wolfgang Mass & Annette Mass Германия
31  Tony Bisaccia & Josee Block Белгия
31  Jean Yves Murzin & Christine Murzin Франция
31  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Холандия
34  Michel Heggen & Tonny Heggen Белгия
34  Marc Van Tilborgh & Marianne Borms (aka Van Tilborgh ) Белгия
36  Werner Brunner & Petra Brunner Германия

1-ви кръг (топ 49)

37  John Van Den Burg & Henny Van Den Burg Холандия
38  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Германия
39  Mathias Bäjen & Sabine Bäjen Германия
39  Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Германия
41  Jörg Saalmann & Kerstin Kobluhn Германия
41  Karl-Heinz Wundsam & Christa Wundsam Германия
43  Gerd Breinig & Sabine Rupp Германия
44  Daniel Trouve & Anne Marie Trouve Германия
45  Olaf Paul & Christl Eva Paul (aka Renno) Германия
45  Klaus Thuernes & Ottilie Thuernes Германия
47  Alain St Requier & Corinne St Requier Франция
48  Andreas Krönchen & Annegrete Krönchen Германия
49  Lothar Troesch & Ulrike Troesch Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}