Results from Grand Prix of Slovakia - IDSF Open Latin 17 ноември 2002 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Grand Prix of Slovakia
Словакия - Bratislava 16 ноември 2002 г.

IDSF Open Latin 17 ноември 2002 г.

Финал

1  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Дания
2  Denis Kuznetsov & Maria Tzaptashvili Русия
3  Kirill Nikitin & Marina Kopylova Русия
4  Evgeniy Imrekov & Ekaterina Trofimova Русия
5  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Люксембург
6  Heiko Straile & Daniela Beckmann Германия
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Rachid Malki & Anna Suprun Швеция
7  Alexander Tchesnokov & Salome Lomsadze Грузия
9  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Чехия
11  Matej Chren & Vanda Polakova Словакия
11  Nikolai Dzhamberbaev & Tatiana Donskova Русия

Четвъртфинал

14  Mikko Kaasalainen & Hanna Haarala Финландия
14  Martynas Kura & Karina Kaselaite Литва
14  Saulius Skambinas & Sandra Kniazeviciute Литва
17  Masaki Seko & Chiaki Seko Япония
18  Petr Cadek & Michaela Krupickova Чехия
19  Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Литва
21  Stefano Terrazzino & Angela Stuppia Германия
23  Zdenek Rezler & Lucie Skopalikova Чехия

2-ри кръг (топ 38)

25  Marek Dedik & Kristina Horvatova Словакия
26  Nedas Grigaliunas & Olga Kosmina Естония
26  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Украйна
28  Dorin Frecautanu & Avelia Dumitras Молдова
29  Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Италия
29  Róbert Magyari & Nanda Wolf Унгария
29  Toni Tuominen & Soile Nasanen Финландия
32  Aidas Kasperaitis & Inesa Kasperaitiene (aka Mazonyte) Литва
32  Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Германия
35  Kyrylo Khytrov & Olena Khablenko Украйна
37  Vladimir Velev & Gabriella Bodócs Унгария
38  Rudi Grabon & Sybille Schreier Германия
38  Ivan Kostov & Claudia Bader Германия
38  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Чехия
38  Martin Wünsch & Andrea Zelinkova Словакия
42  Michael Mendoza & Jenevieve Camacho Филипините
42  Piotr Szelest & Diana Klos Полша
45  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Германия
45  Marek Swetik & Renata Dohnanska Чехия

1-ви кръг (топ 55)

50  Sergei Guskov & Anna Sharikova Русия
50  Pavel Imre & Lucia Kubasova Словакия
54  David Franek & Romana Zonova Чехия
60  Charles Wang & Janet Hsiao Тайван
61  Cedric Meyer & Angelique Meyer Франция
64  Libor Sotek & Petra Valova Чехия
65  Armin Balk & Bettina Kaiser Германия
65  Pavol Hrehorcak & Veronika Vasilova Словакия
67  Sascha Schernthaner & Andrea Hasner Австрия
68  Péter Gombas & Orsolya Lovászi Унгария
69  Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Австрия
69  Viktor Farkas & Nikoletta Magera Унгария
71  Krzysztof Ozog & Monika Heinze Полша
72  Robert Tesar & Vendula Burkonova Чехия
73  Michal Imriska & Miroslava Povchanova Словакия
74  Ondrej Homa & Nikoleta Cenkyova Словакия
74  Radek Mydlarcik & Zuzana Sykorova Чехия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}