Results from Grodno Open 2009 - IDSF International Open Standard 09 май 2009 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Grodno Open 2009
Беларус - Grodno 09 май 2009 г.

IDSF International Open Standard 09 май 2009 г.

Финал

1  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Русия
2  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Русия
3  Andrei Filippov & Anastasia Tarlykova Русия
4  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Полша
5  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Молдова
6  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Беларус
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [21] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Украйна
8  [17] Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Литва
8  [17] Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Латвия
10  [10] Viktor Burchuladze & Valeriya Ryabova Русия
11  [8] Artem Bronnikov & Anna Argun Русия
12  [4] Edgars Linis & Jekaterina Perederejeva Латвия
13  [3] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Русия

Четвъртфинал

14  [18] Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Латвия
14  [18] Pavel Nepomniaschi & Alina Glazkova Русия
16  [14] Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Беларус
17  [13] Kamil Pucko & Magdalena Kaminska Полша
18  [12] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Русия
19  [11] Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Беларус
19  [11] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Литва
21  [10] Andrei Chubarev & Olga Romanenko Русия
22  [8] Anton Shumov & Darya Kushnir Русия
23  [7] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Молдова
24  Alexander Muretov & Ekaterina Kirillova Русия

2-ри кръг (топ 48)

25  [22] Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Полша
26  [21] Bogdan Tyaglyy & Natalya Shegutova Азърбейджан
26  [21] Roman Usmanov & Anna Trukhan Беларус
28  [20] Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Русия
28  [20] Stanislav Zubik & Kseniya Protopopova Русия
30  [17] Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Беларус
30  [17] Alexei Seredin & Natalya Seredina Русия
32  [16] Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Литва
32  [16] Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Беларус
34  [13] Viacheslav Chizhik & Ekaterina Ermolina Беларус
34  [13] Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Русия
36  [7] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Беларус
37  [6] Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Азърбейджан
38  [3] Vladimir Garbuzov & Aleksandra Pupko Беларус
39  [2] Kirill Gesko & Daria Romanovskaia Беларус
39  [2] Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Беларус
39  [2] Artem Mironchik & Alesya Lisukova Беларус
39  [2] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Литва
43  [1] Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Русия
43  [1] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Беларус
45  Nikita Filipov & Veronika Pozdeykina Русия
45  Oleg Goy & Alina Minich Беларус
45  Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Литва
45  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Русия

1-ви кръг (топ 62)

49  [22] Aleksandr Tolstik & Yuliana Kudrevich Беларус
50  [21] Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Русия
51  [20] Maksim Blinov & Mariya Astafeva Русия
52  [18] Aleksandr Markevich & Ekaterina Yankovskaya Беларус
53  [17] Roman Lobarev & Daria Konokhova Беларус
54  [15] Viachaslau Piatrou & Anna Dolbik Беларус
55  [14] Zygimantas Tuskevicius & Domante Padleckaite Литва
56  [12] Vasiliy Kozlov & Mariya Chernova Русия
57  [11] Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Литва
58  [8] Stas Chelnakoff & Elvira Khamkar Беларус
59  [7] Yahor Aliakseyeu & Paylina Bagadukhova Беларус
60  [2] Sergey Podkas & Olga Yurchak Беларус
61  [1] Igor Radyuk & Ekaterina Mazenkova Беларус
62  Artem Belous & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Украйна
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}