Results from Grodno Open 2009 - IDSF International Open Standard 09 май 2009 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Grodno Open 2009
Беларус - Grodno 09 май 2009 г.

IDSF International Open Standard 09 май 2009 г.

Финал

1  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Русия
2  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Русия
3  Andrei Filippov & Anastasia Tarlykova Русия
4  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Полша
5  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Молдова
6  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Беларус
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  [21] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Украйна
8  [17] Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Литва
8  [17] Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Латвия
10  [10] Viktor Burchuladze & Valeriya Ryabova Русия
11  [8] Artem Bronnikov & Anna Argun Русия
12  [4] Edgars Linis & Jekaterina Perederejeva Латвия
13  [3] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Русия

Четвъртфинал

14  [18] Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Латвия
14  [18] Pavel Nepomniaschi & Alina Glazkova Русия
16  [14] Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Беларус
17  [13] Kamil Pucko & Magdalena Kaminska Полша
18  [12] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Русия
19  [11] Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Беларус
19  [11] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Литва
21  [10] Andrei Chubarev & Olga Romanenko Русия
22  [8] Anton Shumov & Darya Kushnir Русия
23  [7] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Молдова
24  Alexander Muretov & Ekaterina Kirillova Русия

2-ри кръг (топ 48)

25  [22] Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Полша
26  [21] Bogdan Tyaglyy & Natalya Shegutova Азърбейджан
26  [21] Roman Usmanov & Anna Trukhan Беларус
28  [20] Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Русия
28  [20] Stanislav Zubik & Kseniya Protopopova Русия
30  [17] Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Беларус
30  [17] Alexei Seredin & Natalya Seredina Русия
32  [16] Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Литва
32  [16] Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Беларус
34  [13] Viacheslav Chizhik & Ekaterina Ermolina Беларус
34  [13] Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Русия
36  [7] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Беларус
37  [6] Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Азърбейджан
38  [3] Vladimir Garbuzov & Aleksandra Pupko Беларус
39  [2] Kirill Gesko & Daria Romanovskaia Беларус
39  [2] Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Беларус
39  [2] Artem Mironchik & Alesya Lisukova Беларус
39  [2] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Литва
43  [1] Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Русия
43  [1] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Беларус
45  Nikita Filipov & Veronika Pozdeykina Русия
45  Oleg Goy & Alina Minich Беларус
45  Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Литва
45  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Русия

1-ви кръг (топ 62)

49  [22] Aleksandr Tolstik & Yuliana Kudrevich Беларус
50  [21] Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Русия
51  [20] Maksim Blinov & Mariya Astafeva Русия
52  [18] Aleksandr Markevich & Ekaterina Yankovskaya Беларус
53  [17] Roman Lobarev & Daria Konokhova Беларус
54  [15] Viachaslau Piatrou & Anna Dolbik Беларус
55  [14] Zygimantas Tuskevicius & Domante Padleckaite Литва
56  [12] Vasiliy Kozlov & Mariya Chernova Русия
57  [11] Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Литва
58  [8] Stas Chelnakoff & Elvira Khamkar Беларус
59  [7] Yahor Aliakseyeu & Paylina Bagadukhova Беларус
60  [2] Sergey Podkas & Olga Yurchak Беларус
61  [1] Igor Radyuk & Ekaterina Mazenkova Беларус
62  Artem Belous & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Украйна
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}