Results from Hessen Tanzt 2010 - Adult Latin (Ranking) 09 май 2010 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Hessen Tanzt 2010
Германия - Frankfurt 08 май 2010 г.

Adult Latin (Ranking) 09 май 2010 г.

Финал

1  Nikita Bazev & Marta Arndt Германия
2  Anton Skuratov & Alona Uehlin Германия
3  Michal Stukan & Susanne Miscenko Германия
4  Ilie Bardahan & Anastasia Bodnar Германия
5  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Германия
6  Domenik Herrmann & Anna Walz Германия
7  Erich Klann & Oana Andreea Nechiti Германия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Andrey Kitsun & Ekaterina Kalugina Германия
9  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Германия
10  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Германия
11  Konstantin Niemann & Anastasia Davydova Германия
12  Valera Musuc & Nina Trautz Германия
13  Simon Völbel & Regina Murtasina Германия

Четвъртфинал

14  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Германия
15  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Германия
16  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Германия
17  Wolfram Hörr & Sara Mortazavi Германия
18  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Германия
19  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Германия
19  David Riegler & Julia Jussel Германия
19  Sebastian Schwind & Kristina Kratz Германия
22  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Германия
22  Ilia Russo & Maria Albert Словакия
24  Guido Gencarelli & Angelika Mkrtchjan Германия
25  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Германия

2-ри кръг (топ 37)

26  Kyrill Kindsvater & Maria Richter Германия
27  Alexander Karst & Sarah Karst Германия
27  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Германия
29  Michael Bienek & Lilli Schenk Германия
29  Daniel Friesen & Jolanthe Dargel Германия
29  Dierick Schröder & Ulrike Kasper Германия
32  Sebastian Bronst & Evgenia Poskrebysheva Германия
32  Fabian Taeschner & Karina Rudi Германия
34  Michael Schwarz & Pornpailin Distakul Германия
34  Alexander Seibert & Nina Mishchenko Германия
36  Artur Galimov & Katja Najvert Германия
36  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Германия

1-ви кръг (топ 63)

38  Marius Iepure & Christina Kessler Германия
39  Robert Buder & Jennifer Wegner Германия
39  Markus Ziebegk & Jenny Müller (aka Jähne ) Германия
41  Nico Kirchmann & Sabrina Metzger Германия
42  Thomas Jauerneck & Melanie Heider Германия
42  Robert Klann & Anna Ilchenko Германия
42  Illya Korovay & Antonia Petritzikis Германия
42  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Германия
46  Harry Knaus & Maria Schwarzkopf Германия
46  Christian Platz & Anja Pritzsche Германия
48  Leif Gerling & Stephanie Pleiss Германия
49  Georg Jansen & Maria Blockus Германия
49  Alexander Ryltsev & Irina Weigel Германия
51  Domenico Franzo & Madita Danek Германия
51  Erik Heyden & Julia Luckow Германия
51  Alexander Horn & Valeria Jäger Германия
51  Phil Schwarick & Olga Golikow Германия
55  Fabian Kiefer & Luisa Cumbo Германия
56  Romano Bier & Katharina Drescher Германия
56  Daniel Kanchev & Elena Rodnyanskaya Германия
58  Philipp Schultz & Kathy Stefanowicz Германия
59  Kai Arnold & Desiree Mate Германия
59  Christian Büning & Natalya Kudryavtseva Германия
59  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Германия
59  David Kiefer & Selma Berberich Германия
59  Michael Stierle & Zsofia Garbe Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}