Results from Holland Masters 2000 - IDSF International Open Latin 06 октомври 2000 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Holland Masters 2000
Холандия - Arnhem 06 октомври 2000 г.

IDSF International Open Latin 06 октомври 2000 г.

Финал

1  Darren Bennett & Lilia Kopylova Англия
2  Juraj Faber & Jeanette Faberova Словакия
3  Sven Ninnemann & Fabienne Liechti Швейцария
4  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Германия
5  Andrei Mosejcuk & Eva Pohl Германия
6  Tuomo Pynttäri & Katriina Puro Финландия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Bas Van Der Zanden & Leila Akcelik Холандия
8  Heiko Straile & Daniela Beckmann Германия
9  Jaimy Cremers & Victoria Martin Холандия
10  Alan Krasilnikov & Anya Katsevman САЩ
11  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Германия
12  Karsten Grob & Jasmin Schaudinn Германия

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Четвъртфинал

13  Marco Jansen & Marielle Kampert Холандия
14  Lucio Cocchi & Federica Malaguti Италия
14  Jeroen Struylaart & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Холандия
16  Patrick Trojer & Johanna Handl Австрия
17  Rolf-Andreas Laubert & Natalia Boutsenina Германия
18  Jiri Kosydar & Kamila Dostalova Чехия
19  Cedric Meyer & Angelique Meyer Франция
20  Damien Ciranna & Chenelle Dewar Холандия
21  Jani Rasimus & Milla Virtanen Финландия
22  Stefan Erdmann & Martina Ludwig Германия
23  Erik Kock & Nataliya Kravets Холандия
24  Peter Geulinckx & Isabelle Geulinckx Белгия

1-ви кръг (топ 48)

25  Emy Cassar & Stephanie Chircop (aka Cassar) Малта
26  Beljean & Heuse Белгия
26  Menno Hogeveen & Mary-jane Beijer Холандия
28  Meik Sauer & Bianca Johrden Германия
29  Chris Bernaards & Diane De L'eau Холандия
30  Daniel Hümberli & Pia Diriwächter Швейцария
31  Michael Klinkhammer & Sofia Bogdanova Германия
32  Karl Heinz Glander & Britta Flockenhaus Германия
32  Andre Reinhardt & Franziska Becker Германия
34  Kurt Van Briel & Mareike Enders Белгия
35  Boris Christoph & Jeannette Seydich Германия
36  Mischa Schneeberger & Nanette Rimli Швейцария
36  Thomas Szego & Corinne Roost Швейцария
38  Sebastien Secci & Fabienne Cognieaux Белгия
38  Erik Soeterboek & Kim Koumans Холандия
40  Keith Karl Grima & Adonella Gauchi Малта
40  Erik Zuur & Tamara Oorschot Холандия
42  Tiziano Cardella & Ornella Fontanella Белгия
43  Norman Polc & Rubina Piredda Германия
44  Torben Bölk & Annemarie Thaurer Германия
44  Yurin Gauchi & Larraine Cassar Малта
46  Andre Kukuk & Eva Geburzi Германия
47  Joost Broekhans & Carolien Van Der Korput Холандия
47  Mario Schiena & Sandra Hartl Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}