Results from Holland Masters 2000 - IDSF International Open Latin 06 октомври 2000 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Holland Masters 2000
Холандия - Arnhem 06 октомври 2000 г.

IDSF International Open Latin 06 октомври 2000 г.

Финал

1  Darren Bennett & Lilia Kopylova Англия
2  Juraj Faber & Jeanette Faberova Словакия
3  Sven Ninnemann & Fabienne Liechti Швейцария
4  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Германия
5  Andrei Mosejcuk & Eva Pohl Германия
6  Tuomo Pynttäri & Katriina Puro Финландия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Bas Van Der Zanden & Leila Akcelik Холандия
8  Heiko Straile & Daniela Beckmann Германия
9  Jaimy Cremers & Victoria Martin Холандия
10  Alan Krasilnikov & Anya Katsevman САЩ
11  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Германия
12  Karsten Grob & Jasmin Schaudinn Германия

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Четвъртфинал

13  Marco Jansen & Marielle Kampert Холандия
14  Lucio Cocchi & Federica Malaguti Италия
14  Jeroen Struylaart & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Холандия
16  Patrick Trojer & Johanna Handl Австрия
17  Rolf-Andreas Laubert & Natalia Boutsenina Германия
18  Jiri Kosydar & Kamila Dostalova Чехия
19  Cedric Meyer & Angelique Meyer Франция
20  Damien Ciranna & Chenelle Dewar Холандия
21  Jani Rasimus & Milla Virtanen Финландия
22  Stefan Erdmann & Martina Ludwig Германия
23  Erik Kock & Nataliya Kravets Холандия
24  Peter Geulinckx & Isabelle Geulinckx Белгия

1-ви кръг (топ 48)

25  Emy Cassar & Stephanie Chircop (aka Cassar) Малта
26  Beljean & Heuse Белгия
26  Menno Hogeveen & Mary-jane Beijer Холандия
28  Meik Sauer & Bianca Sauer (aka Johrden) Германия
29  Chris Bernaards & Diane De L'eau Холандия
30  Daniel Hümberli & Pia Diriwächter Швейцария
31  Michael Klinkhammer & Sofia Bogdanova Германия
32  Karl Heinz Glander & Britta Flockenhaus Германия
32  Andre Reinhardt & Franziska Becker Германия
34  Kurt Van Briel & Mareike Enders Белгия
35  Boris Christoph & Jeannette Seydich Германия
36  Mischa Schneeberger & Nanette Rimli Швейцария
36  Thomas Szego & Corinne Roost Швейцария
38  Sebastien Secci & Fabienne Cognieaux Белгия
38  Erik Soeterboek & Kim Koumans Холандия
40  Keith Karl Grima & Adonella Gauchi Малта
40  Erik Zuur & Tamara Oorschot Холандия
42  Tiziano Cardella & Ornella Fontanella Белгия
43  Norman Polc & Rubina Piredda Германия
44  Torben Bölk & Annemarie Thaurer Германия
44  Yurin Gauchi & Larraine Cassar Малта
46  Andre Kukuk & Eva Geburzi Германия
47  Joost Broekhans & Carolien Van Der Korput Холандия
47  Mario Schiena & Sandra Hartl Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}