Results from Holland Masters 2009 - IDSF International Open Latin 10 октомври 2009 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Holland Masters 2009
Холандия - Papendal 10 октомври 2009 г.

IDSF International Open Latin 10 октомври 2009 г.

Финал

1  Vitali Panteleev & Daria Glukhova Русия
2  Saverio Loria & Zeudi Zanetti Италия
3  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Германия
4  Raimondo Todaro & Francesca Tocca Италия
5  Salvatore Bellavita & Mariantonietta Marotta Италия
6  Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Украйна
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Filipp Brykov & Olga Tarassova Русия
8  Yosi Laskin & Evgenia Libman Израел
9  Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Германия
9  Anton Skuratov & Alona Uehlin Германия
11  Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Германия
12  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Холандия

Четвъртфинал

13  Andreas Cibis & Victoria Kleinfelder Германия
13  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Германия
13  Remi Jansen & Debbie Krewinkel Холандия
16  Martijn Leunissen & Nathalie Bos Холандия
17  Jaroslav Suchy & Irina Maizlish Чехия
18  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Германия
18  Liran Trosman & Alina Bronov Израел
20  Fabian Taeschner & Karina Rudi Германия
21  Richard Riemer & Oxana Chevtchouk Холандия
21  Alexander Trushin & Kristina Kretz Германия
23  Michael Horstmann & Denise Heller Белгия
24  Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Швеция

2-ри кръг (топ 37)

25  Rinaldo Carrilho & Isabel Guyt Холандия
25  Michael Stierle & Zsofia Garbe Германия
27  Maurice Ronda & Jolien Dabekausen Холандия
28  Kasper Korup & Line Schmidt Дания
29  Angelo Schabon & Julia Mescherriakova Белгия
30  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Германия
31  Kurt Van Briel & Vanessa Vangeel Белгия
32  Thys Gerritsen & Priscilla De Vries Холандия
32  Emir Salihovic & Loes Stevens Холандия
34  Rob Haveneers & Leen Schoenmakers Белгия
35  Artur Balandin & Alina Ferrante Германия
36  Kevin Kolaczek & Clementine Rasset Франция
36  Stephan Soek & Simone Haans Холандия

1-ви кръг (топ 53)

38  Tim Puts & Tzveta Hristova Холандия
39  Nick Kocken & Laura Jottay Холандия
40  Nick Mollen & Audreij Van Dalen Холандия
41  Maarten Brankaert & Samantha Wooninck Холандия
42  Michael Kirsebauer & Katharina Sattelmeier Германия
43  Vincent Schut & Dana De Gier Холандия
44  Glenn Van Ginkel & Linda Plaude Холандия
44  Jorgo Hameetman & Tamara Van Sluis Холандия
44  Andras Koops & Iris Elburg Холандия
47  Luciel Stapel & Mireille Piëst Холандия
48  Frank Abitz & Melanie Ferreira Германия
48  Cornel Muller & Anna Schilcher Германия
48  Thomas Renkel & Saskia Beck Германия
48  Peter Schaur & Cindy Paulussen Холандия
48  Mark Anthony Van Amstel & Patricia Kleppe Холандия
48  Xander Van Kempen & Priscilla Van Kempen Холандия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}