Results from Hradec Kralove Open 2000 - IDSF International Open Latin 02 декември 2000 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Hradec Kralove Open 2000
Чехия - Hradec Kralove 02 декември 2000 г.

IDSF International Open Latin 02 декември 2000 г.

Финал

1  Zdenek Rezler & Pavla Pazdirkova Чехия
2  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Литва
3  Werner Figar & Karin Figar Австрия
4  Saulius Skambinas & Olga Kosmina Естония
5  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Украйна
6  Lukas Cep & Simona Svrckova Чехия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Cedric Meyer & Angelique Meyer Франция
7  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Полша
9  Patryk Mierzwa & Dominika Kublik Полша
10  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Чехия
11  Nedas Grigaliunas & Sandra Kniazeviciute Литва
12  Ivailo Tonchev & Natalia Velikaya Русия

Четвъртфинал

13  Kirill Nikitin & Olga Bardysheva Русия
14  Grzegorz Winiarski & Katarzyna Wieczorek Полша
15  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel България
16  Tomasz Fras & Magdalena Jaskulska Полша
16  Janis Rava & Jolanta Popova Латвия
16  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Чехия
16  Remigijus Suslavicius & Astra Vilinauskaite Литва
20  Slawomir Sochacki & Marzena Stachura Полша
21  Juanjo Hinojosa & Marta Hinojosa Испания
22  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Полша
22  Milan Mikyska & Lenka Holubova Чехия
24  Marek Swetik & Renata Dohnanska Чехия

2-ри кръг (топ 48)

25  Francesco Paris & Erika Buzzoni Италия
26  Trendafil Sarmov & Daniela Gavrilova България
27  Petr Kovac & Sarka Stepankova Словакия
28  Michal Parma & Petra Vladovona Чехия
29  Luca Bussoletti & Cinzia Birarelli Италия
30  Robert Tesar & Vendula Burkonova Чехия
31  Vladislav Vinogradov & Anastasia Muravyova Русия
32  Jindrich Cincura & Zuzana Bouskova Чехия
32  Michal Szuba & Aleksandra Wysocka Полша
34  Jakub Pankowski & Aneta Czarnecka Полша
34  Christian Smith & Katja Lindholm Швеция
36  Jiri Vagner & Sarka Hladikova Чехия
37  Ladislav Franek & Zuzana Pazourkova Чехия
38  Ilian Chakarov & Biliana Chakarova България
38  Andreas Gelemanovic & Andrea Gelemanovic Австрия
40  Tomas Moravek & Andrea Honkova Чехия
41  Marc Cardo & Maribel Casanova Испания
41  Miroslav Martinovic & Vanda Polakova Словакия
43  Shterion Kamburov & Ralitza Manolova България
44  Jivo Iankov & Kremena Koleva България
44  Michal Revaj & Jana Resova Чехия
44  Josef Synek & Eva Krejcirova Чехия
47  Kamil Holub & Marcela Kafkova Чехия
47  Konstantin Zimine & Ksenia Sanko Чехия

1-ви кръг (топ 61)

49  Radim Sluzy & Hana Novakova Чехия
50  Vladimir Antonov & Svetlana Stepanova Русия
51  Tomas Foltan & Alla Kushnirchuk Чехия
52  Marc Sole & Gemma Porta Испания
53  Ivo Bures & Simona Cervenkova Чехия
53  Sebastian Rzepnicki & Urszula Boguslawska Полша
55  Nikolay Manolov & Pavlina Valcheva България
56  Kaloyan Garov & Silvia Stefanova България
57  Radoslav Kozarev & Elena Stoianova България
58  Stefan Arany & Klaudia Kaliova Словакия
59  Martin Macoun & Viktoria Senesova Чехия
60  Pavel Pavlov & Svetozara Aleksieva България
61  Evlogi Murad & Vasilena Dulgerova Чехия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}