Results from Hradec Kralove Open 2000 - IDSF International Open Standard 03 декември 2000 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Hradec Kralove Open 2000
Чехия - Hradec Kralove 02 декември 2000 г.

IDSF International Open Standard 03 декември 2000 г.

Финал

1  Francesco Paris & Erika Buzzoni Италия
2  Nicola Zuccarello & Stefania De Boni Италия
3  Pavel Dvorak & Jitka Walischova Чехия
4  Luca Bussoletti & Cinzia Birarelli Италия
5  Tomasz Konury & Izabela Weiss Полша
6  Anton Lebedev & Maria Kozlova Русия
7  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Украйна
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Andrej Hromadka & Silvia Kadnarova Словакия
9  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Австрия
10  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Полша
11  Robert Faoro & Elena Faoro Италия
12  Christian Smith & Katja Lindholm Швеция

Четвъртфинал

13  Krzysztof Psciuk & Dorota Makar Полша
14  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Чехия
15  Julius Seniauskas & Neringa Joneliunaite Литва
15  Vladislav Vinogradov & Anastasia Muravyova Русия
17  Jozef Koubek & Jana Krtickova Чехия
17  Lukasz Zamojski & Ula Mendyka Полша
19  Juris Uzegovs & Marina Aleksejeva Латвия
20  Adomas Muralis & Ieva Zajanckauskaite Литва
21  Veiko Ratas & Helena Liiv Естония
22  Jan Halir & Marketa Sramkova Чехия
23  Filip Gregoriades & Lenka Voborilova (aka Gregoriadesova) Чехия
24  Michael Gmoser & Kerstin Danzer Австрия

2-ри кръг (топ 48)

25  Iavor Valchev & Iglika Popova България
26  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Чехия
27  Maciej Cieszynski & Agnieszka Malinowska Полша
28  Slawomir Sochacki & Marzena Stachura Полша
29  Igors Briedis & Ilze Ratfeldere Латвия
29  Milan Mikyska & Lenka Holubova Чехия
29  Pawel Switalski & Kamila Drezno Полша
29  Pawel Szajda & Karina Hofmann Полша
33  Jindrich Cincura & Zuzana Bouskova Чехия
34  Miroslav Brozovsky & Veronika Veliskova Чехия
35  Krzysztof Krzemianowski & Paulina Majerowska Полша
36  Radoslav Zofcin & Petra Stefankova Словакия
37  Remigijus Suslavicius & Astra Vilinauskaite Литва
38  Vladimir Antonov & Svetlana Stepanova Русия
39  Tomas Bren & Daniela Hylebrantova Чехия
39  Robert Smitek & Magdalena Smitkova Чехия
41  Lukas Mazanek & Alice Pokorna Чехия
42  Florian Eisenmagen & Elisabeth Schatten Австрия
42  Jaroslav Frantisek & Ilona Mühlbacherova Чехия
42  Vojtech Zabransky & Martina Ryskova Чехия
45  Karol Brüll & Lucia Kocanova Словакия
46  Artur Dabrowski & Eliza Sabik Полша
47  Philipp Kaufmann & Sandra Kaufmann (aka Sowa) Австрия
47  Jakub Pavlik & Veronika Barcalova Чехия

1-ви кръг (топ 70)

49  Ivailo Gerakov & Marion Saleta Австрия
49  Martin Houska & Lucie Chvatalova Чехия
51  Jens Schubert & Gabi Schubert Германия
52  Vit Hornicek & Kristyna Pohlova Чехия
52  Martin Mendl & Katerina Fucikova Чехия
54  Michal Lupac & Slavka Kubistova Чехия
54  Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Словакия
56  Milan Pilous & Petra Pilousova (aka Mladicova) Чехия
57  Petr Kunc & Lucie Krtickova Чехия
58  Marc Sole & Gemma Porta Испания
59  Filip Krivda & Andrea Mihalikova Словакия
60  Marc Cardo & Maribel Casanova Испания
61  Miroslav Svoboda & Helena Haskova Чехия
62  Alexander Litvinov & Natalia Alexandrova Чехия
62  Sebastian Rzepnicki & Urszula Boguslawska Полша
64  Felix Andreaus & Silvia Haller Австрия
64  Michal Erban & Ivana Hudcova Чехия
64  Stanislav Uxa & Lenka Ritterova Чехия
67  Ondrej Busek & Petra Blizikova Чехия
68  Juanjo Hinojosa & Marta Hinojosa Испания
68  Andreas Schogger & Alice Schogger Австрия
70  Libor Novak & Silvie Barnetova Чехия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}