Results from IDSC "Gadu Mija 2002/2003" - IDSF International Open Latin 29 декември 2002 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

IDSC "Gadu Mija 2002/2003"
Латвия - Riga 27 декември 2002 г.

IDSF International Open Latin 29 декември 2002 г.

Финал

1  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Унгария
2  Mikhail Kolomiets & Natalia Maklakova Русия
3  Mikko Kaasalainen & Hanna Haarala Финландия
4  Ojars Bacis & Santa Lodina Латвия
5  Vitalijs Polikarpovs & Agita Baranovska Латвия
6  Marijus Germanavicius & Anastasija Kraitor Литва
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Kirill Shevelev & Alina Grigorieva Русия
8  Saulius Skambinas & Sandra Lipinskaite Литва
9  Martynas Kura & Karina Kaselaite Литва
10  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Молдова
11  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Русия
12  Sergejs Frolovs & Zane Svejcere Латвия

Четвъртфинал

13  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Беларус
14  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Русия
15  Dmitrij Arestov & Viktoria Horeva Латвия
15  Aleksandrs Gulko & Katrina Ziberte Латвия
17  Dmitri Shipilov & Daria Ivanova Русия
18  Elmar Ianushkevich & Dina Shekhovtsova Русия
19  Lauris Mikenas & Liene Skrabina Латвия
19  Toni Tuominen & Soile Nasanen Финландия
21  Gints Dancitis & Ieva Kemlere Латвия
22  Igors Kravcenko & Anna Baholdina Латвия
22  Roberts Nemiro & Dace Matisa Латвия
24  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Латвия

2-ри кръг (топ 36)

25  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Естония
26  Ville Roos & Reija Riitta Lehtinen Финландия
27  Eldar Dzhafarov & Aleksandra Kakurina Русия
28  Agris Bertulsons & Olga Karnauhova Латвия
28  Luca Grasso & Antonia Goffredo Италия
30  Justinas Duknauskas & Jurgit Liangaudaite Литва
31  Guntars Svanks & Anna Buzikova Латвия
32  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Полша
33  Ilia Russo & Yulia Russo Беларус
34  Dimitri Barili & Jana Kurilovitsh Естония
35  Tomi Liitiainen & Tiina Liisa Ristolainen Финландия
36  Konstantin Arkhipkine & Anna Zelenova Русия

1-ви кръг (топ 50)

37  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Русия
38  Dmitriy Nikolaev & Anastasia Antelava Беларус
39  Josef Sesse & Ekaterina Kostromskaya Русия
40  Dmitrijs Kurcevskis & Elena Kvartalova Латвия
41  Edward Zarudnev & Elena Livadina Русия
42  Vitali Kozmin & Diana Kurilovits Естония
43  Lauris Viksne & Zane Viksna Латвия
44  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Латвия
45  Karel Väli & Lagle Saga Естония
46  Matti Puro & Sanna Hirvaskari Финландия
47  Jari Huhtaniemi & Piia Rantanen Финландия
48  Jari Aaltonen & Leena Aaltonen Финландия
48  Aleksandrs Aloshins & Inguna Blumbaha Латвия
48  Marat Bakh & Irina Pinigina Беларус
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}