Results from IDSC "Gadu Mija 2002/2003" - Junior Open Standard 29 декември 2002 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

IDSC "Gadu Mija 2002/2003"
Латвия - Riga 27 декември 2002 г.

Junior Open Standard 29 декември 2002 г.

Финал

1  Marko Mehine & Maria Fessai Естония
2  Valentin Lusin & Olga Nesterova Германия
3  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Казакстан
4  Alanas Gunko & Aleksandra Gorianova Литва
5  Aivars Gailums & Laura Kosite Латвия
6  Artsiom Kazyra & Katsiaryna Mychkova Беларус
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Dumitru Doga & Natalia Sandru Молдова
8  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Русия
9  Jegors Sislo & Anastasija Gorbacenko Латвия
10  Olegas Martiniuk & Ala Karpenko Литва
11  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Русия
12  Stanislav Zubik & Irina Guschina Русия

Четвъртфинал

13  Denis Balan & Irina Dolinta Молдова
13  Igor Kudrjavcev & Paula Kokare Латвия
15  Anatolijs Bengards & Nina Bezzubova Латвия
16  Toms Birkavs & Lidija Hlinova Латвия
16  Daniils Kutuzovs & Anastasija Jerjomina Латвия
18  Dmitry Sviridov & Ekaterina Chistaya Беларус
19  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Финландия
19  Olegs Kuznecovs & Natalija Grigorjeva Латвия
21  Saulius Raudoniks & Agne Raginyte Литва
22  Jaak Vainomaa & Irina Dresvjannikova Естония
23  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Литва
24  Aivaras Katinas & Evelina Surkeviciute Литва

2-ри кръг (топ 48)

25  Egor Filipenko & Svetlana Verbitskaya Беларус
26  Dmitriy Pugachev & Vera Karpukhina Русия
27  Sander Ots & Inna Prigorovskaja Естония
27  Dmitriy Suftin & Alexandra Averkieva Русия
29  Vytis Duknauskas & Milda Briedyte Литва
29  Bartosz Michalak & Justyna Cylejowska Полша
29  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Русия
32  Rihards Mailitis & Zane Karnevska Латвия
32  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Беларус
34  Roland Rannala & Keit Speigel Естония
35  Pavels Borunovs & Madara Liepniece Латвия
36  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Естония
37  Juris Bogdanovs & Lina Krastina Латвия
37  Ruslans Cizevskis & Milana Morozova Латвия
37  Anton Kananen & Mona Redsven Финландия
37  Hardi Rikand & Laura Kask Естония
37  Linas Sikarskas & Ruta Ramanauskaite Литва
37  Ceslavs Vojevoda & Inna Gavruseva Латвия
43  Ilja Bahovskij & Radmila Dobrynina Казакстан
44  Eriks Eglitis & Marija Antipova Латвия
45  Matthew Geronimi & Masha Khazanova Австралия
46  Aleksejs Ivanovs & Jekaterina Gavrilova Латвия
46  Karlis Liepins & Maija Glazite Латвия
48  Juri Krasnov & Kaisa Edemberg Естония

1-ви кръг (топ 67)

49  Andrejs Firjans & Svetlana Kolago Латвия
50  Valters Briksis & Zane Tisina Латвия
50  Maris Puce & Evija Skinca Латвия
52  Jukka Tahti & Riikka Gron Финландия
53  Aleksejs Livcaks & Iveta Medunova Латвия
53  Gennadiy Tsynkevich & Katsiaryna Shynhirei Беларус
55  Nikita Kuznecovs & Santa Dmitrijeva Латвия
55  Mihails Zverevs & Jelena Aljakina Латвия
57  Filips Melesko & Jekaterina Perederejeva Латвия
58  Kaspars Logins & Irina Lecebrina Латвия
59  Andrejs Mihailovs & Jelena Jacmenova Латвия
59  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Молдова
61  Maris Laizans & Samanta Jelfimova Латвия
62  Martins Krisans & Liene Liepa Латвия
63  Marius Svela & Cecielie Barsnes Норвегия
64  Gatis Larins & Julija Smirnova Латвия
64  Johannes Vanhatalo & Tiina Koskenvalta Финландия
66  Alexander Ognev & Vera Shevchenko Русия
67  Andris Stipnieks & Aleksandra Lagosa Латвия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}