Results from IDSC "Gadu Mija 2002/2003" - Youth Latin 29 декември 2002 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

IDSC "Gadu Mija 2002/2003"
Латвия - Riga 27 декември 2002 г.

Youth Latin 29 декември 2002 г.

Финал

1  Dmitrij Arestov & Viktoria Horeva Латвия
2  Elmar Ianushkevich & Dina Shekhovtsova Русия
3  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Естония
4  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Латвия
5  Aleksejs Suslovs & Viola Abramova Латвия
6  Justinas Duknauskas & Jurgit Liangaudaite Литва
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Igors Kravcenko & Anna Baholdina Латвия
8  Aleksandr Prigorovski & Karin Rooba Естония
9  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Латвия
9  Luca Grasso & Antonia Goffredo Италия
11  Dmitriy Nikolaev & Anastasia Antelava Беларус
12  Ilia Russo & Yulia Russo Беларус

Четвъртфинал

13  Edward Zarudnev & Elena Livadina Русия
14  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Полша
15  Dmitrijs Kurcevskis & Elena Kvartalova Латвия
16  Andris Apsvalks & Daiga Gaubija Латвия
17  Rihards Dusa & Baiba Grinvalde Латвия
17  Ivan Filipenko & Olga Tribushevskaja Беларус
19  Andrejs Rogovenko & Irina Lubarskaja Латвия
19  Vadims Virvluskis & Natalia Cirklua Латвия
21  Vitali Kozmin & Diana Kurilovits Естония
21  Illarion Sapkin & Jelena Moltsanova Естония
23  Ernests Greizis & Aija Gierkena Латвия
24  Pavel Kuzmin & Elsi Leist Естония

1-ви кръг (топ 45)

25  Aleksei Yudin & Daria Vassilevitch Беларус
26  Viacheslav Chizhik & Kristina Dedok Беларус
27  Konstantins Suslovs & Jekaterina Guseva Латвия
28  Guntars Svanks & Anna Buzikova Латвия
29  Romans Peregrimovs & Alise Lipska Латвия
29  Ilia Vinokurovs & Ilze Andrushkina Латвия
31  Dmitriy Sotnikov & Olga Reut Беларус
32  Aleksandr Tsesnokov & Alissa Vassilkova Естония
33  Oskars Bunkis & Gita Skromane Латвия
33  Viktor Fateev & Irina Makoed Беларус
33  Arturs Kaulins & Eva Surgofe Латвия
33  Nikita Tsernov & Aleksandra Kozlova Латвия
37  Aleksandr Katunin & Ekaterina Khokhlova Русия
38  Jaanus Käärmann & Helen Uibo Естония
38  Rolands Trencis & Sanita Tunce Латвия
40  Denis Timofejevs & Eliza Upena Латвия
41  Vitalijs Vainovs & Julija Ljatijeva Латвия
42  Egils Balodis & Liene Kince Латвия
42  Oskars Buls & Anna Lasko Латвия
42  Jurijs Lusikovs & Julija Serebrjannikova Латвия
42  Maris Pozdnaks & Ieva Damlica Латвия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}