Results from IDSF World Youth Standard Championships - IDSF World Youth Standard 12 май 2001 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

IDSF World Youth Standard Championships
Австрия - Bärnbach 12 май 2001 г.

IDSF World Youth Standard 12 май 2001 г.

Финал

1  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Литва
2  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Италия
3  Vaidotas Lacitis & Aurelija Griciute Литва
4  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Русия
5  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Словения
6  Valeri Zakharov & Natalia Mitiakina Русия
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Италия
7  Dmytro Wloch & Olga Urumova Украйна
9  Pavel Bic & Silvie Konderlova Чехия
10  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Латвия
11  Björn Bitsch & Stine Dalsgaard Дания
12  Rüdiger Homm & Julia Belch Германия
13  Christopher Short & Joanne Clifton Англия

Четвъртфинал

14  Stasys Brilis & Juliana Sheviakova Естония
14  Marc Christensen & Therese Holck (aka Pedersen) Дания
16  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Германия
17  Danel Hirbaum & Karin Rooba Естония
17  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Чехия
19  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Англия
19  Yahor Maltsau & Katsiaryna Tsimafeyeva Беларус
21  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Словения
22  Maciej Cieszynski & Agnieszka Malinowska Полша
23  Konstantin Slaven & Iryna Mikhonik Украйна
24  Gustaf Lundin & Agnieszka Kazmierczak Швеция
24  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Франция

2-ри кръг (топ 48)

26  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir Исландия
27  Roberts Nemiro & Dace Matisa Латвия
28  Calin Panaite & Margarita Mantaluta Молдова
28  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Молдова
30  Michael Kulig & Simone Mayr Австрия
31  Przemyslaw Modrzynski & Natalia Piecewicz Полша
31  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Норвегия
31  Roman Zedan & Marian Zedan Румъния
34  Vadim Usovitch & Olga Petyuli Беларус
35  Jakub Spissky & Andrea Halkova Словакия
36  Patric Brunberg & Sara Wibreus Швеция
36  Mark Perkovich & Sharna Burgess Австралия
38  Toni Rasimus & Laura Haapaniemi Финландия
39  Zoltán Belucz & Nikolett Csikota Унгария
39  Erik Páli & Viktoria Pali Унгария
41  Johannes Koitz & Katrin Bretterklieber Австрия
42  Stefan Green & Helen Candy Нова Зеландия
42  Yaniv Kakun & Ayala Frenkel Израел
42  Tomas Surovec & Michaela Markova Словакия
45  Matus Averbuch & Ekaterina Fadeeva Канада
46  Terence Cheng & Margaryta Tchouikevitch Канада
46  Christopher Finstadt & Kathrine Naden Норвегия
46  Justin Moulton & Zalie Merrett Австралия

1-ви кръг (топ 62)

49  Marko Herceg & Ana Herceg Хърватска
50  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Португалия
51  Emil Kontinen & Serita Nyman Финландия
52  Andrei Duca & Roxana Duca Румъния
53  Anton Mayantsev & Irina Gorolevici (aka Gareyeva) Казакстан
54  Dakir Akhmetov & Olga Bazyak Казакстан
54  Martin Franja & Ivana Kus Хърватска
56  Thomas Iraeta & Jade Geropp Франция
57  Andre Cloete & Beata Cloete Южна Африка
58  Kieran Smith & Lindsey Osborne Англия
59  Martin Mihailov Gochev & Ivelina Kaseva България
60  Paul Van De Riet & Sanneke Van De Riet Холандия
61  Jimmy Chao & Chen Yi Hou Тайван
61  Remondo Goedkoop & Serena Goedkoop Холандия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}