Results from IDSF World Youth Standard Championships - IDSF World Youth Standard 12 май 2001 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

IDSF World Youth Standard Championships
Австрия - Bärnbach 12 май 2001 г.

IDSF World Youth Standard 12 май 2001 г.

Финал

1  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Литва
2  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Италия
3  Vaidotas Lacitis & Aurelija Griciute Литва
4  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Русия
5  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Словения
6  Valeri Zakharov & Natalia Mitiakina Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Италия
7  Dmytro Wloch & Olga Urumova Украйна
9  Pavel Bic & Silvie Konderlova Чехия
10  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Латвия
11  Björn Bitsch & Stine Dalsgaard Дания
12  Rüdiger Homm & Julia Belch Германия
13  Christopher Short & Joanne Clifton Англия

Четвъртфинал

14  Stasys Brilis & Juliana Sheviakova Естония
14  Marc Christensen & Therese Holck (aka Pedersen) Дания
16  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Германия
17  Danel Hirbaum & Karin Rooba Естония
17  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Чехия
19  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Англия
19  Yahor Maltsau & Katsiaryna Tsimafeyeva Беларус
21  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Словения
22  Maciej Cieszynski & Agnieszka Malinowska Полша
23  Konstantin Slaven & Iryna Mikhonik Украйна
24  Gustaf Lundin & Agnieszka Kazmierczak Швеция
24  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Франция

2-ри кръг (топ 48)

26  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir Исландия
27  Roberts Nemiro & Dace Matisa Латвия
28  Calin Panaite & Margarita Mantaluta Молдова
28  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Молдова
30  Michael Kulig & Simone Mayr Австрия
31  Przemyslaw Modrzynski & Natalia Piecewicz Полша
31  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Норвегия
31  Roman Zedan & Marian Zedan Румъния
34  Vadim Usovitch & Olga Petyuli Беларус
35  Jakub Spissky & Andrea Halkova Словакия
36  Patric Brunberg & Sara Wibreus Швеция
36  Mark Perkovich & Sharna Burgess Австралия
38  Toni Rasimus & Laura Haapaniemi Финландия
39  Zoltán Belucz & Nikolett Csikota Унгария
39  Erik Páli & Viktoria Pali Унгария
41  Johannes Koitz & Katrin Bretterklieber Австрия
42  Stefan Green & Helen Candy Нова Зеландия
42  Yaniv Kakun & Ayala Frenkel Израел
42  Tomas Surovec & Michaela Markova Словакия
45  Matus Averbuch & Ekaterina Fadeeva Канада
46  Terence Cheng & Margaryta Tchouikevitch Канада
46  Christopher Finstadt & Kathrine Naden Норвегия
46  Justin Moulton & Zalie Merrett Австралия

1-ви кръг (топ 62)

49  Marko Herceg & Ana Herceg Хърватска
50  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Португалия
51  Emil Kontinen & Serita Nyman Финландия
52  Andrei Duca & Roxana Duca Румъния
53  Anton Mayantsev & Irina Gorolevici (aka Gareyeva) Казакстан
54  Dakir Akhmetov & Olga Bazyak Казакстан
54  Martin Franja & Ivana Kus Хърватска
56  Thomas Iraeta & Jade Geropp Франция
57  Andre Cloete & Beata Cloete Южна Африка
58  Kieran Smith & Lindsey Osborne Англия
59  Martin Mihailov Gochev & Ivelina Kaseva България
60  Paul Van De Riet & Sanneke Van De Riet Холандия
61  Jimmy Chao & Chen Yi Hou Тайван
61  Remondo Goedkoop & Serena Goedkoop Холандия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}