Results from Imperial October 2001 - Amateur Latin 07 октомври 2001 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Imperial October 2001
Англия - Frimley Green 07 октомври 2001 г.

Amateur Latin 07 октомври 2001 г.

Финал

1  Dmitri Timokhin & Anna Bezikova Русия
2  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Италия
3  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Дания
4  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Полша
5  Michal Malitowski & Iwona Golczak Полша
6  Darren Bennett & Lilia Kopylova Англия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Унгария
8  Andrei Borovski & Svetlana Panteleeva Русия
9  Denis Kasper & Ksenia Kasper Русия
10  Sören Hougaard & Mette Georgio Дания
11  Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Испания
12  Dmitri Demidov & Olesya Borisova Русия

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Четвъртфинал

13  Alexei Silde & Anna Firstova Русия
14  Olexandr Prysyazhnyuk & Angelina Lokteva Украйна
15  Kevin Clifton & Lisa Darby Англия
16  Maksim Chmerkovskiy & Brigita Elksne САЩ
17  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Словения
17  Benedetto Capraro & Marta Faiola Италия
19  Rene Brix & Sofie Kruuse Дания
20  Denis Starostine & Elena Gabdrakhmanova Русия
21  Dmitry Chaplin & Ilona Mayzenberg САЩ
21  Dmitri Matveev & Anna Ginko Русия
21  Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir Исландия
24  Simone Di Pasquale & Natalia Titova Италия

3-ти кръг (топ 48)

25  Lucio Cocchi & Federica Malaguti Италия
26  Alexei Mazurin & Natalia Pronina Русия
27  Gregor Rebula & Petra A Wagner Словения
27  Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Русия
29  Pau Aran Gimeno & Blanca Ribas-turon Испания
30  Neil Jones & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Холандия
30  Alec Mazo & Edyta Sliwinska САЩ
30  Vladislav Silde & Anastasia Bochkova Русия
33  Dmitri Datsko & Maria Tzaptashvili Русия
33  Evgeni Voronin & Elena Grechko Русия
35  Danilo Baldoni & Sabrina Meretti Италия
35  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Украйна
35  Clive Uter & Lindsey Muckle Англия
38  Evgeni Nepomoeluev & Ekaterina Kozyreva Русия
38  Domen Valic & Tjasa Vulic Словения
40  Vladislav Borodinov & Irina Garous Русия
40  Darren Lacken & Nadine Martin
40  Kenneth Polischuk & Anna Tovbin САЩ
43  Björn Holthe & Anna Soupron Норвегия
43  Adam Kent & Patricia Laine Австралия
45  Sergiy Georgiev & Zoya Sivak Украйна
45  Alan Krasilnikov & Anya Katsevman САЩ
45  Ilario Parise & Lydia Brangbour Франция
45  Pavel Yurochkin & Maria Potapova Русия

2-ри кръг (топ 85)

49  Andrei Efremov & Alexandra Efremova Русия
50  Tony Pututau & Shala Parrish САЩ
50  Grant Simpson & Hayley Hammond Южна Африка
52  Björn Bitsch & Stine Dalsgaard Дания
53  Göran Nordström & Ann Lähdet Швеция
53  Jesper Lund Sörensen & Majken Honore Дания
55  Zoltan Bulucs & Marina Shalneva Украйна
55  Marijus Germanavicius & Anastasija Kraitor Литва
55  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Чехия
58  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Норвегия
59  Alexei Alexanov & Marina Alexanova (aka Smaguina) Германия
59  Satin Gungah & Mansi Amin Англия
61  Gunnar Gunnarsson & Sigrun Magnusdottir Исландия
62  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Дания
62  Giuseppe De Chiaro & Teresa De Chiaro Италия
62  Ryan Hammond & Arianna Garcia Южна Африка
65  Daniele Lodi & Deborah Ceccio Италия
65  Stepan Pogorelskij & Olga Pogorelskaya (aka Tiulpa) Русия
65  Oystein Saethre & Jeanette Luhr Olsen Норвегия
68  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Ирландия
69  Richard Andersson & Cecilia Ehrling Швеция
69  Cristian Bertini & Lucia Bertini Италия
71  Thomas Stopani & Loren James Англия
72  Slavik Adjidersky & Lilya Furman Израел
72  Nikolai Dzhamberbaev & Anna Shelkovnikova Русия
72  Giampaolo Patane & Giulia Gorgoglione Италия
75  Steffen Frederiksen & Michelle Jörgensen Дания
75  Michael Olesen & Katherine Bonde Дания
77  Tomi Luttanen & Plialiina Formina Финландия
77  Torben Kaer Nielsen & Trine Dall Дания
79  Peter Nymann & Anne Kjeldsen Дания
80  Sergey Artemov & Olesya Bespelikhina Русия
80  Claudio Carta & Alessandra Mondula Италия
80  Marco Verrelli & Sara Pignarberi Италия
83  Mykola Berdnik & Polina Korostyliova Украйна
84  Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Япония
85  Vladislav Talybin & Kateryna Stolyarenko Украйна

1-ви кръг (топ 100)

86  Roberto Di Malta & Sonia Stanziani Италия
86  Pasi Suomi & Niina Ahlgren Финландия
88  Igor Sokolov & Olena Khablenko Украйна
89  Toni Yksjärvi & Katariina Kallinen Финландия
90  Ken Moller Hansen & Tinna Hoffmann Дания
91  Daniel Ylimäki & Elina Kyrölä Финландия
92  Troels Bager & Silke Stjerneklar Дания
93  Michael Gubser & Maria de Mar Швейцария
94  Andrew Cuerden & Rebecca Lee Англия
95  Roberto Massa & Stefanie Cane Италия
96  Luke Hayhurst & Evelyn Watt Уелс
97  Simone Secci & Silvia Frison Италия
98  Antonio Forroia & Silvia Meloni Италия
98  Alex Timomin & Alina Gadan Израел
100  Pedro Mendes & Caterina Fonseca Португалия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}