Results from International Diamond Cup 2008 - Youth Standard 23 март 2008 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

International Diamond Cup 2008
Русия - Moscow 22 март 2008 г.

Youth Standard 23 март 2008 г.

Финал

1  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Русия
2  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Русия
3  Evgeniy Kuznetsov & Ekaterina Polevtsova Русия
4  Fedor Isaev & Anna Zudilina Русия
5  Boris Shmidt & Olga Vasilieva Русия
6  Aleksey Polovnikov & Anna Argun Русия
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Andrey Belyaev & Kristina Krukhmaleva Русия
8  Evgeniy Barskiy & Ksenia Isakova Русия
8  Andrey Dubinkin & Kira Kuprienko Русия
10  Vitaliy Ryzhukhin & Veronika Titova Русия
11  Arzuman Gadzhiev & Ekaterina Sedova Русия
12  Aleksei Eliseev & Elizaveta Mokeeva Русия

Четвъртфинал

13  Maksimilian Polosatov & Yuliya Burenicheva Русия
14  Yuriy Afonin & Ekaterina Maksimova Русия
15  Andrey Khvorostov & Alisa Butova Русия
16  Aleksandr Ignatov & Svetlana Vinogradova Русия
17  Svyatoslav Yachmenev & Olga Gandembul Русия
18  Ilya Dementev & Kseniya Lapkina Русия
19  Pavel Zhigarev & Ekaterina Sivri Русия
20  Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Русия
21  Igor Ammosov & Nadezhda Artamonova Русия
22  Vladislav Sopikov & Kseniya Abrosimova Русия
23  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Русия
24  Ilya Kolebakin & Lyubov Gabbasova Русия

2-ри кръг (топ 48)

25  Viktor Kobelev & Kseniya Aleksandrova Русия
26  Maksim Mikhalev & Polina Kuzovleva Русия
26  Ilya Sakharov & Sofiya Schipskaya Русия
28  Pavel Vays & Darya Voroshilova Русия
29  Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Русия
30  Evgeniy Rozin & Anna Oblakova Русия
30  Ivan Safronov & Margarita Vilkova Русия
32  Andrei Rakitin & Olga Bochkareva Русия
33  Dmitriy Melnikov & Alexandra Demina Русия
34  Nikita Khudyakov & Anna Fedotova Русия
35  Grigoriy Biryukov & Elena Bashmakova Русия
35  Evgeniy Polyakov & Anastasiya Vedeneeva Русия
37  Igor Arsenev & Olga Khafizova Русия
37  Viktor Kokhov & Yana Satalkina Русия
39  Nikita Gromov & Lolita Zhelenkova Русия
39  Ivan Kononenko & Anastasiya Sainkina Русия
41  Anton Datsyuk & Lyussiya Zebreva Русия
41  Vadim Shtykov & Anastasiya Grokholskaya Русия
41  Sergey Zorin & Ekaterina Naumova Русия
44  Artem Shipilov & Elena Kondrateva Русия
45  Evgeniy Klochkov & Kseniya Osadina Русия
46  Semen Osipov & Alina Vinogradova Русия
47  Denis Shardin & Anastasiya Gerasimova Русия
48  Evgeniy Bobkov & Annamariya Dreglya Русия

1-ви кръг (топ 77)

49  Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Русия
50  Andrey Chumachenko & Anastasiya Izvekova Русия
50  Aleksandr Fomin & Anna Bochkareva Русия
52  Konstantin Gornostaev & Ekaterina Afanaseva Русия
53  Dmitriy Kuznetsov & Diana Rogushina Русия
53  Dmitriy Smetankin & Yana Samofalova Русия
55  Pavel Semenov & Anna Maksimova Русия
56  Evgeny Mironov & Anastasiya Maksimova Русия
57  Anton Sokolov & Anastasiya Kryukova Русия
57  Stanislav Startsev & Alena Bartukhina Русия
59  Maksim Spirin & Antonina Darcheva Русия
60  Viktor Smetankin & Elena Stupina Русия
61  Ivan Markin & Darya Bezmenova Русия
62  Igor Troyanovich & Valeriya Batt Русия
63  Maksim Blinov & Mariya Astafeva Русия
63  Sergey Krasnov & Elizaveta Khomyakova Русия
63  Maksim Smirnov & Darya Efimtseva Русия
66  Dmitriy Litvinenko & Alena Leonova Русия
66  Maksim Zhavoronkin & Darya Panfilova Русия
68  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Русия
69  Igor Dudenkov & Natalya Rupina Русия
69  Konstantin Semenov & Anastasiya Gotovchik Русия
71  Pavel Tsarev & Polina Tsareva Русия
72  Anton Smirnov & Kseniya Peshkova Русия
73  Konstantin Goryachev & Ekaterina Novikova Русия
73  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Русия
75  Rodion Titov & Ekaterina Tolmacheva Русия
76  Yaroslav Vysokikh & Ekaterina Spiridonova Русия
77  Anton A Volkov & Zoya Grigoreva Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}