Results from Kistelek Open 2012 - WDSF World Junior II Latin 22 септември 2012 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Kistelek Open 2012
Унгария - Kistelek 22 септември 2012 г.

WDSF World Junior II Latin 22 септември 2012 г.

Финал

1  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Русия
2  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Украйна
3  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Русия
4  Luigi Battaglia & Emilia Paolicelli Италия
5  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Полша
6  Dawid Podgajny & Oliwia Popek Полша
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Nino Kleindienst & Urska Bencak Словения
8  Leonardo Lini & Mia Gabusi Италия
9  Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Молдова
10  Jure Bergant & Ana Mesec Словения
10  Stefan Malin Sofroni & Alexandra Lacramioara Acatrinei Румъния
12  Igor Bodyagin & Anastasiya Bodyagina Германия
13  Igor Reznik & Kristina Godunova Украйна

Четвъртфинал

14  Alexandru Valentin Dumitru & Cezara Banu Румъния
15  Adam Hathazi & Nika Stefanic Унгария
15  Patryk Ploszaj & Anna Kaczmarski САЩ
17  Vedran Sraga & Iva Risek Хърватска
18  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Естония
18  Nikola Novak & Klara Adamova Чехия
20  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Естония
20  Mishael Omri & Liel Moreinis Израел
20  Nicholas Stevens & Alexandra Gutkovich САЩ
20  Orestas Vasiliauskas & Olivija Gramaliauskaite Литва
24  Konstantin Selin & Svetlana Dulub Беларус
25  Dan Sramek & Barbora Horakova Чехия
26  Petur Gunnarsson & Rakel Matthiasdottir Исландия

2-ри кръг (топ 49)

27  Victor Catalin Cauca & Natalie Winter Дания
27  Nikita Lipen & Elizaveta Umrihina Беларус
27  David Ovsievitch & Maria Sedin Германия
27  Lari Urevich & Yael Pasternak Израел
31  Lauri Linnaranta & Melis Görsoy Финландия
32  David Bjarni Chiarolanzio & Helga Sigrun Hermannsdottir Исландия
32  Karlis Didrihsons & Elina Kalvane Латвия
32  Alexander Georgiev & Ventzislava Bormanlilska България
32  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Молдова
36  Tin Sanjkovic & Lucija Sabolek Хърватска
37  Baurzhan Beken & Nargiza Sarsebekova Казакстан
37  Ljuboslav Stoev & Miroslava Doicheva България
39  Lucas Samuel Lopez & Mar Albelda Испания
40  Emil Kabirov & Karolina Plaziy Франция
40  Daniel Toth & Zuzana Povinska Словакия
42  Everts Gulbis & Gunta-Anda Zabrauska Латвия
43  Kazuki Sugawara & Sakura Mitsuhashi Япония
44  Hugo Gustafsson & Anna Götborg Швеция
44  Dominik Jasiczek & Sharon Bron Австрия
46  Lucas Felici & Lisa Laffargue Франция
46  Sergi Pons Duran & Natalia Atilano Barcelo Испания
48  Özgün Dogan & Nursen Özhan Турция
49  Nariman Ashenov & Aruzan Aldasheva Казакстан

1-ви кръг (топ 65)

50  Mihály Pellei & Zsuzsanna Hercsik Унгария
51  Dominik Fus & Andrea Feher Австрия
51  Christoffer Höjmark Thomsen & Sandra Overballe Pedersen Дания
51  Edvinas Ringys & Rugile Monginaite Литва
55  Kento Ebihara & Natsumi Tokuno Япония
55  Sinan Ozcan & Damla Koken Турция
57  Quentin Chippaux & Elsa Bois Франция
58  Arthemy Kokhanov & Abigail Xinkas Канада
59  Nedeljko Kraljevic & Nora Cavkunovic Сърбия
59  Jordan Maguire & Laura Robinson Англия
61  Ingemar Moberg & Alexandra Kaleta Швеция
62  Benjamin Lindstrom & Emma-jemina Liljestrand Финландия
63  Mathew Duffin & Jade McCabe Англия
64  Ivan Bokor & Lena Josivljevic Сърбия
65  Christopher Mejia & Camila Arboleda Ecuador
66  Alexander Mikhaylov & Alexandra Nozdrina Белгия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}