Results from Kodryanka 2005 - IDSF International Open Latin 24 април 2005 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Kodryanka 2005
Молдова - Kishinev 23 април 2005 г.

IDSF International Open Latin 24 април 2005 г.

Финал

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Русия
2  Evgeniy Imrekov & Elena Kalugina Русия
3  Dorin Frecautanu & Elena Rabinovici Молдова
4  Ojars Bacis & Santa Lodina Латвия
5  Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Русия
6  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Молдова
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Австрия
8  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Русия
8  Pavel Pasechnik & Elena Mantaluta Молдова
10  Artem Gritsiuk & Maria Netkach Русия
10  Trendafil Sarmov & Radostina Ivanova България
12  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Русия

Четвъртфинал

13  Aleksandr Skarlato & Kateryna Katerynchyk Украйна
14  Dumitru Doga & Alexandra Malai Молдова
15  Oktavian Para & Elena Cravciuc Молдова
16  Stefan Ciubotaru & Marina Bazarova Молдова
17  Artem Chernysh & Ekaterina Okorokova Украйна
18  Vasili Poplavskiy & Anna Matus Молдова
19  Mihail Ciobanu & Iana Gorodianova Молдова
20  Dmitri Pakhomov & Yekaterina Migunova Русия
21  Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Украйна
22  Mikhail Fadeev & Iulia Vorosilova Молдова
22  Pavel Jitariuc & Olga Ivanova Молдова
24  Rangel Spirov & Antoaneta Popova България

2-ри кръг (топ 38)

25  Lucian Dimitras & Elena Samarina Молдова
25  Yuri Grigorica & Olga Covalenco Молдова
27  Adrian Ciutoiu & Cristina Georgiana Niculita Румъния
28  Ivan Cosman & Marina Zagoruico Молдова
28  Stanislav Suravschii & Ilona Revetcaia Молдова
30  Razvan Dorin Galban & Emilia Oprea Румъния
31  Sergiu Burlacu & Ana Guranda Молдова
32  Andrei Andronic & Ekaterina Dosan Молдова
32  Igor Colac & Doina Milinceanu Молдова
32  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Молдова
35  Evghenii Lungu & Ludmila Samrai Молдова
36  Costin Bocan & Irene Stanciu Румъния
37  Sergiy Stasyuk & Iryna Shamanovska Украйна
38  Andrei Caisin & Ecaterina Mantaluta Молдова

1-ви кръг (топ 56)

39  Dmitrii Turcan & Xenia Petrova Молдова
40  Roman Manolachi & Natalia Gutu (aka Paun) Молдова
41  Ghenadii Jitariuc & Natalia Ivanova Молдова
42  Nicolae Colac & Ina Chicu Молдова
42  Catalin Macovei & Carolina Simion Молдова
44  Octavian Cepurjinschii & Olga Chiricenco Молдова
45  Calin Panaite & Tatiana Timus Молдова
46  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Молдова
47  Nelu Girbu & Oxana Lavrinenco Молдова
48  Serghei Andreev & Ana Brodetcaia Молдова
48  Victor Vecitomov & Ecaterina Cuziminscaia Молдова
50  Radu Botnariuc & Daniela Botnariuc Молдова
50  Alexandr Voloh & Ecaterina Bocancea Молдова
52  Peter Adamcik & Dana Pisoftova Чехия
52  Serghei Dimcenco & Natalia Harabagiu Молдова
52  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Молдова
52  Radu Pastuhov & Vanda Pantiuh Молдова
52  Nicolai Sasorin & Cristina Barbuta Молдова
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}