Results from "Latin Kvartal" Cup - Juvenile II Combination 01 март 2008 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

"Latin Kvartal" Cup
Русия - Moscow 01 март 2008 г.

Juvenile II Combination 01 март 2008 г.

Финал

1  Ivan Kalinin & Olga Ignaticheva Русия
2  Maksim Panov & Violeta Rayskina Русия
3  Svyatoslav Anchukov & Anastasiya Larchenko Русия
4  Vyacheslav Samokhin & Kristina Stelnikova Русия
5  Andrey Kovalev & Ekaterina Shelekhova Русия
6  Vladislav Kolesnikov & Darina Pobegaylo Русия
7  Aleksandr Reshetov & Ekaterina Malyakshina Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Andrey Vysloukh & Darya Nelina Русия
9  Andrey Pilipenko & Kristina Liventseva Русия
10  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Русия
11  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Русия
11  Ilya Senatorov & Ekaterina Panteleeva Русия
13  Artiom Yarovoy & Alina Pavlikova Русия

Четвъртфинал

14  Valeriy Kravchenko & Sofya Shmukler Русия
15  Igor Gogichaev & Arina Smirnova Русия
16  Valentin Kaydalov & Irina Lyaschenko Русия
17  Svyatoslav Abanosimov & Anastasiya Trachuk Русия
18  Sergey Novoseltsev & Luiza Edigaryan Русия
19  Aleksey Danilov & Veronika Starchenko Русия
20  Fedor Voronov & Anna Bukhalina Русия
21  Mark Glushko & Polina Semenova Русия
21  Aleksandr Kuznetsov & Elizaveta Kaygorodova Русия
23  Evgeniy Stepanchenko & Anastasiya Nikiforova Русия
23  Vladimir Zhadan & Ekaterina Gorshkova Русия

2-ри кръг (топ 49)

25  Mikhail Shlenskiy & Anna Utyamisheva Русия
26  Daniil Bochkarev & Taisiya Priporova Русия
27  Dmitriy Denisov & Kristina Voznesenskaya Русия
28  Boris Kulakov & Valeriya Sytina Русия
28  Konstantin Zamigulin & Mariya Gruzdeva Русия
30  Aleksandr Vasetskiy & Yuliya Sumbaeva Русия
30  Kirill Zakatov & Valeriya Smirnova Русия
32  Maksim Senchik & Svetlana Belokurova Русия
33  Konstantin Svechkar & Alina Ivanilova Русия
34  Nikolay Trusevskiy & Olga Kovner Русия
35  Yaroslav Vasiliv & Veronika Razinkova Русия
36  Aleksey Derbilov & Veronika Vorobeva Русия
36  Egor Gudkov & Vera Duganova Русия
36  Mikhail Parfenov & Anastasiya Kuzina Русия
39  Nikita Murzin & Kseniya Trufanova Русия
40  Danila Vasnev & Alina Dautova Русия
41  Radim Ramazanov & Marina Berkutova Русия
42  Anton Miryasov & Darya Grebenyuk Русия
43  Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Русия
43  Maksim Novoseltsev & Darya Bondareva Русия
45  Nikita Melnikov & Polina Gamzaeva Русия
45  Gleb Sekachev & Polina Palchikovskaya Русия
47  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Русия
48  Ali Tayekh & Darina Lapshina Русия
48  Artem Toporov & Natalya Guseva Русия

1-ви кръг (топ 59)

50  Dzhon Mnatsakanyan & Tamara Mkrtumyan Русия
51  Ilya Finogenov & Ekaterina Rybalchenko Русия
52  Maksim Kalinin & Kristina Grishina Русия
53  Danila Dudin & Yuliya Gaydova Русия
54  Dmitriy Vyatkin & Evgeniya Spektor Русия
55  Daniil Kondratev & Anastasia Maksimova Русия
55  Denis Raev & Svetlana Zhukova Русия
57  Daniil Moskalenko & Valeriya Musina Русия
58  Ilya Buturlin & Nataliya Razina Русия
59  Sergey Driga & Aleksandra Fetisova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}