Results from "Latin Kvartal" Cup - Juvenile II Combination 01 март 2008 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

"Latin Kvartal" Cup
Русия - Moscow 01 март 2008 г.

Juvenile II Combination 01 март 2008 г.

Финал

1  Ivan Kalinin & Olga Ignaticheva Русия
2  Maksim Panov & Violeta Rayskina Русия
3  Svyatoslav Anchukov & Anastasiya Larchenko Русия
4  Vyacheslav Samokhin & Kristina Stelnikova Русия
5  Andrey Kovalev & Ekaterina Shelekhova Русия
6  Vladislav Kolesnikov & Darina Pobegaylo Русия
7  Aleksandr Reshetov & Ekaterina Malyakshina Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Andrey Vysloukh & Darya Nelina Русия
9  Andrey Pilipenko & Kristina Liventseva Русия
10  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Русия
11  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Русия
11  Ilya Senatorov & Ekaterina Panteleeva Русия
13  Artiom Yarovoy & Alina Pavlikova Русия

Четвъртфинал

14  Valeriy Kravchenko & Sofya Shmukler Русия
15  Igor Gogichaev & Arina Smirnova Русия
16  Valentin Kaydalov & Irina Lyaschenko Русия
17  Svyatoslav Abanosimov & Anastasiya Trachuk Русия
18  Sergey Novoseltsev & Luiza Edigaryan Русия
19  Aleksey Danilov & Veronika Starchenko Русия
20  Fedor Voronov & Anna Bukhalina Русия
21  Mark Glushko & Polina Semenova Русия
21  Aleksandr Kuznetsov & Elizaveta Kaygorodova Русия
23  Evgeniy Stepanchenko & Anastasiya Nikiforova Русия
23  Vladimir Zhadan & Ekaterina Gorshkova Русия

2-ри кръг (топ 49)

25  Mikhail Shlenskiy & Anna Utyamisheva Русия
26  Daniil Bochkarev & Taisiya Priporova Русия
27  Dmitriy Denisov & Kristina Voznesenskaya Русия
28  Boris Kulakov & Valeriya Sytina Русия
28  Konstantin Zamigulin & Mariya Gruzdeva Русия
30  Aleksandr Vasetskiy & Yuliya Sumbaeva Русия
30  Kirill Zakatov & Valeriya Smirnova Русия
32  Maksim Senchik & Svetlana Belokurova Русия
33  Konstantin Svechkar & Alina Ivanilova Русия
34  Nikolay Trusevskiy & Olga Kovner Русия
35  Yaroslav Vasiliv & Veronika Razinkova Русия
36  Aleksey Derbilov & Veronika Vorobeva Русия
36  Egor Gudkov & Vera Duganova Русия
36  Mikhail Parfenov & Anastasiya Kuzina Русия
39  Nikita Murzin & Kseniya Trufanova Русия
40  Danila Vasnev & Alina Dautova Русия
41  Radim Ramazanov & Marina Berkutova Русия
42  Anton Miryasov & Darya Grebenyuk Русия
43  Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Русия
43  Maksim Novoseltsev & Darya Bondareva Русия
45  Nikita Melnikov & Polina Gamzaeva Русия
45  Gleb Sekachev & Polina Palchikovskaya Русия
47  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Русия
48  Ali Tayekh & Darina Lapshina Русия
48  Artem Toporov & Natalya Guseva Русия

1-ви кръг (топ 59)

50  Dzhon Mnatsakanyan & Tamara Mkrtumyan Русия
51  Ilya Finogenov & Ekaterina Rybalchenko Русия
52  Maksim Kalinin & Kristina Grishina Русия
53  Danila Dudin & Yuliya Gaydova Русия
54  Dmitriy Vyatkin & Evgeniya Spektor Русия
55  Daniil Kondratev & Anastasia Maksimova Русия
55  Denis Raev & Svetlana Zhukova Русия
57  Daniil Moskalenko & Valeriya Musina Русия
58  Ilya Buturlin & Nataliya Razina Русия
59  Sergey Driga & Aleksandra Fetisova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}