Results from "Latin Kvartal" Cup - Russian Junior I 10 Dance 01 март 2008 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

"Latin Kvartal" Cup
Русия - Moscow 01 март 2008 г.

Russian Junior I 10 Dance 01 март 2008 г.

Финал

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Русия
2  Alexey Barkov & Anna Grischenko Русия
3  Yuriy Lioli & Bella Kotova Русия
4  Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Русия
5  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Русия
6  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Русия
7  Vitaliy Nechaev & Sofya Pechenkina Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Nikita Kadnikov & Maria Yamschikova Русия
9  Vadim Likhovtsev & Anna Magdeeva Русия
10  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Русия
11  Mikhail Sarmatov & Viktoriya Polovova Русия
12  Aleksandr Nayden & Valeriya Poklad Русия
13  Andrey Kurmyshev & Viktoriya Makarkina Русия

Четвъртфинал

14  Evgeniy Spadarik & Tatyana Andreeva Русия
15  Oleg Strekalov & Katerina Semenova Русия
16  Valentin Pozdnyakov & Darya Tereschenko Русия
17  Nikita Dolyuk & Ksenia Nikitina Русия
18  Dmitriy Bayanov & Alina Dichka Русия
19  Stanislav Maksimov & Anna Ionichenok Русия
20  Vitali Sychev & Margarita Fomichenko Русия
21  Andrey Korolev & Sabina Kralichkina Русия
22  Nikolay Chernov & Elizaveta Grigoreva Русия
23  Evgeniy Aksenov & Margarita Dyachenko Русия
24  Maxim Chirikov & Veronika Dichka Русия
24  Aleksey Usanov & Yuliana Garifova Русия
26  Lev Khalemskiy & Aleksandra Koldan Русия

3-ти кръг (топ 49)

27  Artem Podolskiy & Darya Shishkina Русия
28  Nikita Bortsov & Olga Voronina Русия
28  Valentin Leonov & Anastasiya Volkova Русия
30  Danil Klimentev & Anastasiya Shalimova Русия
30  Egor Kondratenko & Svetlana Senko Русия
32  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Русия
32  Leonid Tishkin & Anastasiya Kovalenko Русия
34  Damir Makhmutov & Alina Semivolkova Русия
34  Egor Sonin & Ekaterina Sonina Русия
36  Aleksandr Ershov & Vera Blaginina Русия
36  Aleksandr Nazarov & Margarita Razomazova Русия
38  Andrey Filimonov & Alina Nikolaeva Русия
38  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Русия
40  Bogdan Zaritskiy & Polina Khanukaeva Русия
41  Artem Belik & Yana Zaytseva Русия
42  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Русия
43  Bogdan Okkel & Natalya Tserr Русия
44  Aleksandr Egorov & Elena Malyanova Русия
45  Ivan Alekseev & Mariya Matsedonskaya Русия
45  Sergey Golubev & Katerina Tsatsurina Русия
47  Ivan Ilin & Sveta Sokolova Русия
48  Maksim Lashevich & Anna Sabirova Русия
49  Evgeniy Atkin & Tatyana Galdina Русия

2-ри кръг (топ 103)

50  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Русия
51  German Lobkov & Natalya Kamaletdinova Русия
52  Vladislav Motorkin & Anastasiya Kulkova Русия
52  Domentiy Rakhmatulin & Mariya Fonareva Русия
52  Artem Valiev & Polina Victorova Русия
55  Ilya Gavryukhin & Valeriya Piyagina Русия
56  Denis Khafizov & Yuliya Mischenko Русия
57  Stanislav Mamonov & Ekaterina Volosatova Русия
58  Maksim Negrun & Anastasiya Nurpiisova Русия
59  Ruslan Gasanov & Milena Zaripova Русия
59  Viktor Shiryaev & Anna Illina Русия
61  Vladimir Krasilnikov & Anna Rybakova Русия
61  Timofey Savchuk & Elena Reshetnikova Русия
63  Evgeniy Nikolaev & Polina Amosyatskaya Русия
64  Ilya Bazlov & Kseniya Idrisova Русия
64  Roman Bikbulatov & Elina Kagarmanova Русия
66  Nikita Titov & Darya Stolbova Русия
67  Ilya Kolotushkin & Valeriya Kolmogorova Русия
67  Nikita Litvinets & Viktoriya Kochkina Русия
69  Artem Zarubkin & Yuliya Skalaba Русия
70  Aleksey Mukhortov & Anastasia Milyutina Русия
71  Aleksey Potapov & Darya Dozorova Русия
72  Yaroslav Sidorov & Darya Levchenko Русия
73  Kirill Kurbatov & Kseniya Vorobeva Русия
74  Vyacheslav Kotov & Nadya Nikitina Русия
75  Ilya Kashirkin & Anna Guschina Русия
76  Ilya Egorov & Natalya Zavarzina Русия
77  Sergey Bryazgin & Darya Mukhina Русия
77  Igor Chuvochin & Anna Privalova Русия
79  Evgeniy Lupachev & Mariya Chekulaeva Русия
79  Zurab Turava & Darya Ispodkina Русия
79  Ignat Zaripov & Kristina Gracheva Русия
82  Aleksey Konev & Karina Savankova Русия
82  Vadim Maslov & Mariya Nosova Русия
84  Evgeniy Ivanov & Diana Kotereva Русия
85  Mikhail Efimov & Anastasiya Krasnoperova Русия
85  Denis Galimov & Olesya Sheveleva Русия
87  Kirill Psarev & Darya Perina Русия
88  Aleksey Ermilov & Kseniya Prokopenko Русия
88  Oleg Kuznetsov & Irina Kupriyanova Русия
88  Bogdan Sergeychuk & Polina Tropskaya Русия
91  Boris Deev & Elizaveta Bogdanova Русия
92  Vladislav Kurpanskiy & Polina Baurina Русия
92  Nikolay Paschenko & Ekaterina Fayruzova Русия
94  Evgeniy Sveridonov & Viktoriya Pentyurina Русия
95  Ilya Dronov & Elena Lisina Русия
96  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Русия
97  Sofen Merabet & Anna Podnebesnaya Русия
98  Dmitriy Sayankin & Arina Podkolzina Русия
98  Vladislav Tolstikov & Viktoriya Andreeva Русия
100  Zakhar Schegolev & Darya Rybina Русия
101  Dmitriy Bolotnikov & Anna Terekhova Русия
102  Nikita Ryleev & Valeriya Maslova Русия
103  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Русия

1-ви кръг (топ 164)

104  Ivan Dorofeev & Marina Filonchik Русия
104  Evgeniy Temlyantsev & Alisa Chekalova Русия
104  Mikhail Zloschastev & Anastasiya Tulupova Русия
107  Egor Kravchenko & Polina Petrochenko Русия
107  Dmitriy Radchenko & Yuliya Tarasova Русия
109  Anton Larin & Elena Dnischenko Русия
109  Vladimir Shishkov & Lada Bazhanskaya Русия
111  Klim Akulich & Kristina Tkach Русия
112  Kirill Krivov & Viktoriya Vetrova Русия
112  Andrey Sapitskiy & Kseniya Sycheva Русия
114  Sargis Apoyan & Ulyana Shemelina Русия
115  Kirill Kepper & Aleksandra Oshitok Русия
116  Nikita Grigorevskij & Ekaterina Kachalina Русия
116  Azamat Zhaparov & Viktoriya Olagyan Русия
118  Ilya Petukhov & Alena Zheleznitskikh Русия
119  Artem Kepper & Kristina Shinkaryuk Русия
120  Stanislav Ulanovskiy & Ekaterina Martyukhina Русия
121  Aleksey Baranov & Kristina Konovalova Русия
122  Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Русия
123  Maksim Gamzaev & Yuliya Shishkanova Русия
123  Ivan Makhov & Irina Zasko Русия
123  Aleksandr Scherban & Mariya Maksakova Русия
126  Arsen Israelyan & Kristina Bogoslavskaya Русия
126  Anton Moskvichev & Alena Leonova Русия
126  Aleksandr Veresovoy & Kristina Bolshakova Русия
129  Dmitriy Schetilin & Galina Badikova Русия
130  Pavel Kulbeda & Polina Predeina Русия
131  Sergey Davydov & Anastasiya Timofeeva Русия
131  Pavel Mikhaylov & Valeriya Bobrova Русия
131  Evgeniy Serikov & Vlada Tikhomirova Русия
131  Dmitriy Suzdalov & Anastasiya Peregontseva Русия
135  Evgeniy Rutchin & Viktoriya Tverdokhlib Русия
136  Anton Gudok & Valentina Sharafetdinova Русия
137  Roman Silin & Ekaterina Lamanova Русия
138  Nikita Petrov & Oksana Kononova Русия
138  Gleb Sumin & Antonina Maksimova Русия
138  Andrey Zhestkov & Kseniya Kozyreva Русия
141  Aleksandr Shubin & Olga Orlova Русия
142  Nikita Donets & Lyudmila Sergeeva Русия
143  Stanislav Chernov & Kristina Efimushkina Русия
143  Ilya Kurynov & Yuliya Koshkina Русия
145  Dmitriy Eskov & Mariya Simonova Русия
146  Aleksey Kondakov & Evgeniya Khayrullina Русия
146  Sergey Kuryanov & Mariya Nikonova Русия
146  Bogdan Petukhov & Sofya Davydova Русия
149  Aleksandr Fedoseev & Mariya Khafizova Русия
149  Nikita Kaymin & Elizaveta Gerasimova Русия
151  Vasiliy Chernikov & Alisa Makhanova Русия
151  Rostislav Kolesnik & Anastasiya Rudneva Русия
153  Sergey Askalin & Mariya Danilova Русия
153  Aleksandr Kravtsov & Mariya Belyaeva Русия
155  Denis Utekhin & Alisa Ladygina Русия
156  Pavel Nochovskiy & Svetlana Korosteleva Русия
156  Aleksandr Schavelev & Arina Korelskaya Русия
158  Anton Monakhov & Anastasiya Klyushnikova Русия
158  Aleksey Petrov & Tatyana Spirina Русия
158  Aleksandr Pudovkin & Ekaterina Volosatova Русия
158  Artem Shakhbatyan & Maria Shakhbatyan Русия
162  Pavel Guskov & Ekaterina Sharkova Русия
163  Nikita Shundalov & Irina Khmelyar Русия
164  Aleksey Smirnov & Kristina Myshenkova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}