Results from Linz Open 2010 - IDSF World Youth Latin 24 април 2010 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Linz Open 2010
Австрия - Linz 24 април 2010 г.

IDSF World Youth Latin 24 април 2010 г.

Финал

1  Pawel Tekiela & Agnieszka Kaczorowska Полша
2  Evgeni Kuzin & Elina Popova Русия
3  Kirill Kolpashchikov & Angelina Sibaeva Русия
4  Jakub Lipowski & Pola Anforowicz Полша
5  Eric Testa & Marta Cogno Италия
6  Vito Coppola & Vera Bondareva Италия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Winson Tam & Anna Nina Kus Канада
8  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Литва
9  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Беларус
10  Andraz Erzin & Sofya Shutkina Словения
11  Vyatseslav Molkin & Yulia Steshenko Естония
12  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Исландия
12  Stefan Grigore & Laura Filipescu Румъния

Четвъртфинал

14  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Украйна
15  Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Испания
16  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Чехия
16  Sergiu Maruster & Justine Reynaud Франция
18  Marek Bures & Junona Fisman Чехия
18  Frank Zegels & Danique Zegels Холандия
20  Jason Chao Dai & Patrycja Golak САЩ
21  Nam Giyong & Choi Marg-eun Южна Корея
22  Edgars Orda & Valerija Tormozova Латвия
22  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Канада
24  Mathias Allain & Cyrielle Mattana Франция
24  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Украйна

2-ри кръг (топ 49)

26  Bogdan Boie & Alexandra Jolobceastai Румъния
26  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Чехия
28  Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Дания
29  Dominik Cipar & Patricia Martinovicova Словакия
29  Errol Williamson & Christine Hojmark Thomsen Дания
31  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Казакстан
31  Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Литва
33  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Латвия
34  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova България
35  Robert Veskus & Kristiina Prants Естония
36  Filip Cipar & Janka Cizikova Словакия
37  Aleksei Sharamed & Ekaterina Plaksa Беларус
38  Allen Rudman & Michelle Tuzman САЩ
39  Bertalan Hegyes & Violetta Kis Унгария
39  Barna Sztoján & Eszter Babos Унгария
41  Taras Skuratov & Darya Arkhipova Австрия
42  Lee Ho Chang & Ye Rim Oh Южна Корея
43  Peter Pipp & Eva Osolnik Словения
43  Ville Väätäinen & Reetta Karvinen Финландия
43  Kristian Yordanov & Veronika Gadzheva България
46  Albert Fuentes Martinez & Montse Martin Sans Испания
47  Lo Chi Chong & Mui Lin Макао
48  Thabang Brian Baloyi & Jessica Bethel Австралия
49  Andre Lundal Nilsen & Marie Grung Норвегия

1-ви кръг (топ 70)

50  Beniamin Bregman & Alina Turchinski Израел
51  Benjamin Jayakoddy & Maja Schachar Швеция
52  Björn Ymisson & Hrefna Halldorsdottir Исландия
53  Michael Lerner & Marika Odikadze Израел
54  Petter Engan & Kine Mardal Норвегия
55  Yüksel Canberk Sayin & Selin Kahraman Турция
56  Dino Alic & Dina Imamovic Босна и Херцеговина
57  Jack Johnson & Joanne De Jager Австралия
57  Peter Udvary & Louise Ragnar Швеция
59  Marjan Bilonic & Paula Jericevic Хърватска
59  Adam Brunyee & Sophie Denton Англия
59  Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Финландия
62  Callum Sanderson & Natasha Jackson Англия
63  Adnan Kapo & Nejra Mirvic Босна и Херцеговина
63  Chi Tong Lam & Wun Pun Макао
65  Bosko Graovac & Zorana Ivanovic Сърбия
65  Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Австрия
67  Kamil Guliyev & Alina Gondareva Азърбейджан
67  Daniel Turcan & Helene Buchner Австрия
69  Tugberk Coskun & Alara Unlu Турция
69  Dario Zunec & Adriana Musanovic Хърватска
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}