Results from Maribor Open 2005 - IDSF World Junior II Standard 10 декември 2005 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Maribor Open 2005
Словения - Maribor 10 декември 2005 г.

IDSF World Junior II Standard 10 декември 2005 г.

Финал

1  Nikita Brovko & Olga Nikolajeva Русия
2  Francesco Galuppo & Debora Pacini Италия
3  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Русия
4  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Германия
5  Anton Danilyuk & Olena Lyashchenko Украйна
6  Aljaz Skorjanec & Valerija Rahle Словения
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Германия
8  Lasse Legaard & Milla Lykke Дания
9  Tadeusz Rey & Justyna Koltuniuk Полша
10  Taimonas Mazeika & Greta Zaveckaite Литва
11  Luca Balestra & Krizia Balestra Италия
12  Martins Jurjans & Evita Smagre Латвия
13  Matej Filipancic & Tara Bohak Словения

Четвъртфинал

14  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Чехия
15  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Молдова
15  Edvardas Racius & Jekaterina Plikosova Литва
17  Ott Sander Palm & Madli Pappa Естония
18  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Латвия
19  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Молдова
20  Andrew Escolme & Amy Louise Baker Англия
21  Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Беларус
21  Evgen Perepelytsya & Anastasiya Potemkina Украйна
21  Robert Susel & Katarina Ugrova Словакия
24  Marek Haris & Simona Cechova Чехия
25  Kristjan Kitsing & Julia Kuznetsova Естония

2-ри кръг (топ 49)

26  Michal Lemieszek & Anna Tymczak Полша
27  Kyle Taylor & Jourdan Stone Англия
27  Spas Tzanov & Elena Buchkova България
29  Aidar Daukenov & Aziza Dossumova Казакстан
30  Alon Gilin & Anastasia Trutneva Канада
31  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Финландия
32  Lorentz Reige & Victoria Briding Швеция
33  Gergö Nagy & Alexandra Horváth Унгария
33  Dmitri Reut & Grazyna Grabicka Беларус
33  Oskar Wojciechowski & Milena Jasionek САЩ
36  Nikola Bozic & Irina Perovic Сърбия
37  Peter Loibner & Jasmin Eckhart Австрия
37  Mikko Matikka & Petra Mursu Финландия
37  Zheko Zhekov & Vesela Slavova България
40  Roman Chetvergov & Khrystyne Barton САЩ
41  Marc Marti & Merce Llorca Испания
41  Christian Wormslev & Cecilie Funch-nielsen Дания
43  Oscar Fernandez & Laia Pascual Испания
43  Iulian Panait & Andreea Bortea Румъния
45  Jason Cicard & Carole-anne Richard Франция
45  Djordje Novakovic & Sonja Ilic Сърбия
45  Rene Rak & Aneta Janoviakova Словакия
48  Deni Banic & Sara Biskic Хърватска
49  Andrei Mangra & Luana Lungu Румъния

1-ви кръг (топ 58)

50  Balázs Gombkötö & Petra Seregélyi Унгария
50  Dzenan Jahic & Anja Imamovic Босна и Херцеговина
52  Thabo L'khoza & Ayanda Mbatha Южна Африка
53  Pierre-Henri Larcher & Victoria Spataro Франция
54  Nikola Oto & Melani Grabar Хърватска
55  Yumiya Kubota & Rara Kubota Япония
56  Willem Drogt & Kimberly Kruk Холандия
56  Raed Mourad & Chloe El Hourani Ливан
56  Maurice Ronda & Sandra Huysmans Холандия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}