Results from Maximum Tournament - Junior I D Combi 23 септември 2012 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Maximum Tournament
Русия - Moscow 23 септември 2012 г.

Junior I D Combi 23 септември 2012 г.

Финал

1  Andrey Metelskiy & Yuliya Arseeva Русия
2  Pavel Shchepletsov & Anastasiya Kazakova Русия
3  Aleksandr Vorontsov & Veronika Soloveva Русия
4  Elisey Martsyshevskiy & Varvara Drujinina Русия
5  Sergey Savinkin & Kseniya Gracheva Русия
6  Artem Babenov & Anastasiya Petrikeeva Русия
7  Anatoliy Zaytsev & Anastasiya Malyarevich Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Ivan Guschin & Aleksandra Chernykh Русия
9  Aleksandr Gvozdikovskij & Aleksandra Zagneteva Русия
10  Timofey Zavidnyy & Aleksandra Bukhmostova Русия
11  Ilya Butkovskij & Diana Kugusheva Русия
11  Danila Voropaev & Anna Korotkova Русия
13  Aleksandr Kislyakov & Liliya Fadeeva Русия
14  Artem Anikin & Yuliya Kolikova Русия

Четвъртфинал

15  Svyatoslav Arestov & Sofya Khorkina Русия
15  Aleksej Kolesov & Anna Kharicheva Русия
15  Daniil Lesenkov & Vera Rasskazova Русия
18  Anton Kotsenko & Veronika Zhuzhgina Русия
18  Ivan Lebed & Elizaveta Puzikova Русия
20  Artem Zhikharev & Milana Zakharova Русия
21  Anton Morgunov & Elizaveta Vorontsova Русия
22  Vladislav Gritsenko & Polina Kolmychkova Русия
22  Filipp Parfenov & Valeriya Lebedeva Русия
24  Konstantin Andreev & Mariya Kozlova Русия
25  Feliks Mayorov & Arina Ivanchuk Русия

2-ри кръг (топ 41)

26  Daniil Kochetkov & Anastasiya Bubnova Русия
26  Vyacheslav Nazarov & Sofya Gutorova Русия
26  Maksim Sholotonov & Yaroslava Chashina Русия
26  Kirill Zakharov & Tatyana Eremina Русия
30  German Krapiventsev & Aleksandra Nikiforova Русия
30  Arseniy Svetskiy & Kamila Murvatova Русия
32  Mihail Tsejko & Anna Zabolotskaya Русия
33  Mikhail Chizhov & Darya Nikolaeva Русия
34  Viktor Krasnikov & Tatyana Denisova Русия
34  Denis Samsonov & Yuliya Krauze Русия
34  Sergey Tokmakov & Veronika Tokmakova Русия
37  Artem Pavlinov & Alena Nechaeva Русия
37  Stanislav Tyulenev & Anna Ivanova Русия
39  Daniil Bychkov & Darya Blinova Русия
39  Kirill Savitskiy & Aleksandra Shipilova Русия
41  Evgenij Korchaka & Irina Zaytseva Украйна

1-ви кръг (топ 62)

42  Arsenij Gordeev & Viktoriya Tyutlyaeva Русия
42  Maksim Kalimulin & Anna Efremova Русия
42  Aleksandr Smirnov & Ekaterina Papunova Русия
45  Pavel Skiba & Anna Vovnenko Русия
45  Ruben Unanyan & Veronika Tsarenkova Русия
47  Andrey Lopatin & Valentina Rudakova Русия
47  Aleksey Oderiy & Mariya Kruglova Русия
47  Dmitriy Rozhkov & Viktoriya Shuravkina Русия
47  Vadim Sosnin & Anastasiya Zharkova Русия
51  Arkadiy Lvovskiy & Gulnara Yakubova Русия
52  Nikita Danshin & Ekaterina Agapkina Русия
53  Dmitriy Brusov & Anastasiya Blaschuk Русия
54  Ilya Vukolkin & Alina Vasalatij Русия
55  Danila Grishanov & Mariya Melihova Русия
55  Aleksandr Karpov & Marina Kovaleva Русия
57  Dmitriy Kozlov & Inna Levchuk Русия
57  Dmitriy Maklakov & Ekaterina Bogatyreva Русия
59  Yaroslav Tretyakov & Sofya Valyaeva Русия
60  Aleksey Malakhov & Aleksandra Khabidulina Русия
61  Kirill Anureev & Evelina Sadyhova Русия
61  Grigoriy Savushkin & Anastasiya Selivanova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}