Results from Minsk Open 2011 - IDSF International Open Standard 15 януари 2011 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Minsk Open 2011
Беларус - Minsk 15 януари 2011 г.

IDSF International Open Standard 15 януари 2011 г.

Финал

1  Viktor Burchuladze & Valeriya Agikyan Русия
2  Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Украйна
3  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Молдова
4  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Беларус
5  Andrei Filippov & Evgeniya Kuligina Русия
6  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Украйна
7  Andrei Motyl & Diana Korotina Естония
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  [19] Edgars Linis & Eliza Ancane Латвия
9  [17] Artem Bronnikov & Darya Grishko Русия
9  [17] Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Беларус
11  [15] Vladimir Shelomitskiy & Olga Shelomizkaia Русия
12  [14] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Русия
13  [10] Radu Sterban & Ksenia Cletova Молдова

Четвъртфинал

14  [26] Iaroslav Bieliei & Liliia Gladiuk Украйна
14  [26] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Беларус
16  [25] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Беларус
17  [24] Konstantin Gorodilov & Yuliya Krepchuk Естония
17  [24] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Италия
19  [22] Denis Bulanov & Yuliya Pyrkhova Словакия
20  [16] Sergiy Krasnoshlyk & Alena Fomicheva Украйна
21  [13] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Беларус
22  [11] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Молдова
23  [10] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Украйна
23  [10] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Латвия
25  [6] Artem Mironchik & Alesya Lisukova Беларус

2-ри кръг (топ 36)

26  [39] Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Русия
27  [34] Leonid Akulenko & Anna Lozhkina Русия
28  [33] Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Беларус
29  [29] Nikita Filipov & Veronika Pozdeykina Русия
29  [29] Edgars Kravalis & Laura Valta Латвия
31  [26] Anton Silantev & Olga Akopova Русия
32  [24] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Украйна
33  [21] Roman Usmanov & Valeria Rymareva Беларус
34  [15] Stanislav Vares & Julia Tepljasina Естония
35  [8] Gabriel Opris & Elizaveta Semjonova Естония
36  [4] Dmytro Yakimenko & Tetyana Sopit Украйна

1-ви кръг (топ 54)

37  [25] Mikhail Babenko & Liana Bakhtiarova Русия
37  [25] Yahor Savostau & Darya Polischuk Беларус
39  [18] Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Естония
40  [17] Sergey Arekhovskiy & Alina Buyko Беларус
41  [12] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Латвия
41  [12] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Литва
41  [12] Roman Lobarev & Daria Konokhova Беларус
44  [10] Mykola Gryban & Kateryna Khudyakova Украйна
45  [7] Alexey Kucik & Anastasiya Zvereva Украйна
45  [7] Uladzislau Niafrodau & Daria Hirzhon Беларус
47  [5] Nikolay Mileshko & Aleksandra Romanovich Беларус
48  [4] Ilya Tikhomirov & Valeriya Lobach Беларус
49  [3] Nikita Shevchenko & Anastasiya Prilutskaya Беларус
50  [2] Egor Moskalyuk & Evgeniya Sokha Украйна
51  [1] Andrei Mitinian & Ketevan Onoprich Грузия
51  [1] Evgeniy Yarmoshko & Darya Yarmoshko (aka Tumanova) Беларус
53  Vladimir Belovodskyy & Mariya Dyachenko Украйна
53  Evgeniy Nazarenko & Margarita Shloyda Беларус
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}