Results from Minsk Open 2011 - IDSF International Open Standard 15 януари 2011 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Minsk Open 2011
Беларус - Minsk 15 януари 2011 г.

IDSF International Open Standard 15 януари 2011 г.

Финал

1  Viktor Burchuladze & Valeriya Agikyan Русия
2  Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Украйна
3  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Молдова
4  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Беларус
5  Andrei Filippov & Evgeniya Kuligina Русия
6  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Украйна
7  Andrei Motyl & Diana Korotina Естония
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  [19] Edgars Linis & Eliza Ancane Латвия
9  [17] Artem Bronnikov & Darya Grishko Русия
9  [17] Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Беларус
11  [15] Vladimir Shelomitskiy & Olga Shelomizkaia Русия
12  [14] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Русия
13  [10] Radu Sterban & Ksenia Cletova Молдова

Четвъртфинал

14  [26] Iaroslav Bieliei & Liliia Gladiuk Украйна
14  [26] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Беларус
16  [25] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Беларус
17  [24] Konstantin Gorodilov & Yuliya Krepchuk Естония
17  [24] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Италия
19  [22] Denis Bulanov & Yuliya Pyrkhova Словакия
20  [16] Sergiy Krasnoshlyk & Alena Fomicheva Украйна
21  [13] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Беларус
22  [11] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Молдова
23  [10] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Украйна
23  [10] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Латвия
25  [6] Artem Mironchik & Alesya Lisukova Беларус

2-ри кръг (топ 36)

26  [39] Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Русия
27  [34] Leonid Akulenko & Anna Lozhkina Русия
28  [33] Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Беларус
29  [29] Nikita Filipov & Veronika Pozdeykina Русия
29  [29] Edgars Kravalis & Laura Valta Латвия
31  [26] Anton Silantev & Olga Akopova Русия
32  [24] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Украйна
33  [21] Roman Usmanov & Valeria Rymareva Беларус
34  [15] Stanislav Vares & Julia Tepljasina Естония
35  [8] Gabriel Opris & Elizaveta Semjonova Естония
36  [4] Dmytro Yakimenko & Tetyana Sopit Украйна

1-ви кръг (топ 54)

37  [25] Mikhail Babenko & Liana Bakhtiarova Русия
37  [25] Yahor Savostau & Darya Polischuk Беларус
39  [18] Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Естония
40  [17] Sergey Arekhovskiy & Alina Buyko Беларус
41  [12] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Латвия
41  [12] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Литва
41  [12] Roman Lobarev & Daria Konokhova Беларус
44  [10] Mykola Gryban & Kateryna Khudyakova Украйна
45  [7] Alexey Kucik & Anastasiya Zvereva Украйна
45  [7] Uladzislau Niafrodau & Daria Hirzhon Беларус
47  [5] Nikolay Mileshko & Aleksandra Romanovich Беларус
48  [4] Ilya Tikhomirov & Valeriya Lobach Беларус
49  [3] Nikita Shevchenko & Anastasiya Prilutskaya Беларус
50  [2] Egor Moskalyuk & Evgeniya Sokha Украйна
51  [1] Andrei Mitinian & Ketevan Onoprich Грузия
51  [1] Evgeniy Yarmoshko & Darya Yarmoshko (aka Tumanova) Беларус
53  Vladimir Belovodskyy & Mariya Dyachenko Украйна
53  Evgeniy Nazarenko & Margarita Shloyda Беларус
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}