Results from Moscow 2004 - IDSF Open Standard 10 април 2004 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Moscow 2004
Русия - Moscow 08 април 2004 г.

IDSF Open Standard 10 април 2004 г.

Финал

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Русия
2  Marko Mehine & Maria Fessai Естония
3  Andrei Porokhine & Anastasia Demyanova Русия
4  Anton Efremov & Oxana Landyreva Русия
5  Alexey Zakharin & Yulia Belyak Русия
6  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva България
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Evgeni Grigorov & Aleksandra Yarovenko Русия
8  Alexandr Sergeev & Tatyana Livatova Русия
9  Vasili Sazonov & Daria Konstantinova Русия
10  Dmitri Bulanov & Yulia Artemyeva Русия
10  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Русия
10  Anton Trubin & Maria Shkreptienko Русия
13  Erik Narjas & Petra Cernakova Словакия

Четвъртфинал

14  Anatoli Baikov & Olga Bakushina Русия
15  Pavel Eydinov & Julia Pyrkhova Русия
15  Pavel Ivanov & Svetlana Orlova Русия
15  Alexander Sokolov & Tatiana Boiko Русия
18  Evgeni Savatin & Ekaterina Arzhannikova Русия
19  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Русия
20  Pavel Nepomniaschi & Ludmila Belskaia
21  Petr Kashinski & Anastasia Sergievskaia Русия
21  Stanislav Kondusov & Natalia Mitiakina Русия
23  Maksim Martynov & Julia Lupanova Русия
24  Sergey Parakhin & Elena Vlasova Русия

3-ти кръг (топ 49)

25  Stanislav Ivanov & Olga Kim Русия
26  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Русия
27  Evgeni Sokolov & Maria Galtseva Русия
28  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Русия
29  Aleksey Gayduk & Tatiana Donskova Русия
29  Maxim Kolesnikov & Inessa Kondrasheva Русия
31  Andrei Sergunin & Alexandra Avdeeva Русия
31  Dmitri Shcheblinov & Elena Ponomareva Русия
33  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Русия
33  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Русия
35  Marek Saczuk & Monika Pyrgiel Полша
36  Alexei Danilin & Kseniya Gladkikh Русия
37  Aleksei Yazykov & Kamilla Andreeva Русия
38  Andrey Dementiev & Anastasia Kazmina Русия
38  Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Финландия
38  Sergei Krivov & Daria Orlova Русия
41  Anton Petrov & Irina Kotlyarenko Русия
41  Igor Potovin & Irina Shimina Русия
43  Roman Popov & Alina Kokorina Русия
44  Alexey Ushakov & Jana Riabova Русия
44  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Беларус
46  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Русия
46  Konstantin Kokora & Darya Garmash Русия
48  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Русия
49  Aleksandr Zorin & Yulia Ovchinnikova Русия

2-ри кръг (топ 92)

50  Maksim Ivanov & Inna Kocharian Русия
50  Anatoly Kupchik & Tatyana Perfilieva Русия
52  Vladislav Shakhov & Olga Tarasova Русия
52  Leonid Tarasov & Nataly Solyar Русия
52  Mihail Volkov & Ekaterina Kudryavtseva Русия
55  Dmitri Okutin & Ekaterina Kolesnikova Русия
55  Roman Zedan & Marian Zedan Румъния
57  Evgeni Vanin & Alla Zveryeva Русия
58  Stanislav Fursov & Alina Agafonova Русия
58  Albert Maslov & Anna Kiseleva Русия
58  Yaroslav Sysoev & Ekaterina Fedotkona Русия
61  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Русия
61  Kirill Krapchatov & Natalia Goncharova Русия
61  David Kulumbegashvili & Ia Kvirikashvili Грузия
61  Evgeny Orlov & Svetlana Denisova Русия
61  Viktor Savitskiy & Valeria Zakateeva Русия
61  Lev Sidelnikov & Natalia Korionova Русия
67  Alexei Seredin & Elena Mukhina Русия
68  Rozalin Siraziev & Ekaterina Surkova Русия
69  Dmitri Divtsov & Ekaterina Nazarkina Русия
70  Dmitriy Bodrov & Ksenia Salova Русия
70  Vladislav Khudyakov & Alisa Nikulina Русия
72  Pavel Kalashnik & Darya Khoroshilova Русия
72  Aleksei Vlasov & Viktoria Chibrikova Русия
74  Sergey Savitskiy & Vera Zugrova Русия
74  Dmitri Surovtsev & Elena Slascheva Русия
76  Aleksandr Lyapin & Natalya Seredina Русия
77  Yuri Dasov & Tatiana Mescheriakova Русия
77  Vitaliy Kozhevnikov & Olga Danilova Русия
77  Aleksandr Sorokin & Alexandra Zakharova Русия
80  Andrey Besschetnov & Ekaterina Cherkashina Русия
80  Mikhail Markov & Nadezda Voronkova Русия
80  Juri Stefanskiy & Galina Sinenko Русия
83  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Русия
83  Alexei Petrov & Evgenia Veprintseva Русия
83  Oleg Rokshin & Marta Gorlanova Русия
83  Maxim Volkov & Ekaterina Zinova Русия
87  Alexei Nestruev & Yulia Satonova Русия
87  Ivan Statsenko & Maria Lebedeva Русия
89  Aleksander Dorofeev & Kristina Gontar Русия
90  Dmitriy Blagov & Irina Aleshina Русия
90  Evgeni Borovikov & Yulia Bokova Русия
90  Viktor Kurenkov & Anna Loseva Русия

1-ви кръг (топ 165)

93  Vadim Rudenko & Yulia Krel Русия
94  Rostislav Chechik & Yulia Kozyreva Русия
94  Anatoliy Samotorov & Anastazja Matrosova Русия
96  Dmitrii Reztsov & Natalia Goncharova Русия
97  Pavel Melnikov & Anna Storozheva Русия
97  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Русия
97  Nikolai Smodlev & Anna Smodleva (aka Gushina) Русия
100  Grigoriy Chevakin & Mariya Makarenko Русия
100  Evgeniy Selin & Darya Egorova Русия
102  Ruslan Bektimirov & Olga Menshikhina Русия
102  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Русия
104  Mikhail An & Anna Zueva Русия
104  Jakub Danis & Katarina Capova Словакия
104  Ruslan Uksanov & Kristina Romanenko Русия
104  Roman Zhukovskiy & Evgeniya Kovtun Русия
108  Aleksey Bredikhin & Ekaterina Verevkina Русия
108  Evgeniy Popov & Vera Sekistova Русия
108  Dmitri Zhilinski & Maria Makhlina Русия
111  Evgeni Menshikov & Elena Filippova Русия
111  Stanislav Paril & Tamara Sorokina Русия
113  Andrey Bazanov & Aleksandra Oschepkova Русия
113  Aleksandr Kudryavtsev & Ekaterina Golikova Русия
115  Sergey Tanchev & Olga Akopova Русия
116  Denis Petrov & Aleksandra Kul Русия
116  Andrey Utkin & Ekaterina Utkina Русия
118  Ruslan Gubarev & Yuliya Serralta Русия
118  Maksim Khodchenkov & Anastasia Shap Русия
118  Sergey Voytovich & Valentina Lebedeva Русия
121  Oleg Burlakov & Maria Naidenova Русия
121  Pavel Grivennyy & Vlada Goncheva Русия
121  Ivan Kirin & Elizaveta Orlovskaya Русия
124  Ilya Aleksandrov & Aleksandra Oshkordina Русия
124  Aleksandr Berezovskiy & Ekaterina Tropinskaya Русия
124  Dmitriy Dvoryakov & Nadezhda Zabalueva Русия
124  Aleksandr Shorin & Nadezhda Luneva Русия
124  Daniil Vasilev & Viktoria Vorotyntseva Русия
129  Zurab Kikabidze & Tiniko Gugava Грузия
129  Alexei Poliakov & Natalia Poliakova Русия
129  Andrey Rodkin & Svetlana Vorobeva Русия
132  Evgeni Arutiunian & Oksana Kolotushkina Русия
132  Svyatoslav Lobanov & Ekaterina Kuts Русия
134  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Русия
134  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Русия
134  Dmitriy Marinin & Vladislava Belkovskaya Русия
134  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Русия
138  Dmitriy Bushnyakov & Sofiya Bunegina Русия
138  Alexander Islamov & Maria Filyakina Русия
138  Evgeniy Lagutin & Anna Zaboeva Русия
138  Nikita Suvorov & Marina Mamaeva Русия
142  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Русия
143  Dmitri Golochalov & Ekaterina Korneeva Русия
143  Igor Markin & Elena Kurtseva Русия
143  Konstantin Obernikhin & Yuliya Kirichenko Русия
146  Rafael Apanikyan & Nino Kotolashvili Грузия
146  Maksim Babaskin & Mariya Lukashenko Русия
146  Viktor Beshentsev & Alina Gordich Русия
146  Denis Chepizubov & Ekaterina Kuleva Русия
146  Konstantin Frolov & Inna Shalygina Русия
146  Kirill Gluschenko & Natalya Zhuravleva Русия
146  Denis Knyazev & Vera Vybornova Русия
146  Ivan Korzun & Yanina Toropova Русия
146  Ilya Kunitsyn & Darya Lysenko Русия
146  Anton Oleynov & Anastasiya Oleynova Русия
146  Vitaliy Surma & Evgeniya Ivanova Русия
157  Danila Vasilevskiy & Ekaterina Kumitskaya Русия
158  Andrey Bubnov & Tatyana Suprun Русия
158  Denis Pinzhura & Kseniya Gomonova Русия
158  Konstantin Turlaev & Kseniya Shirokova Русия
158  Ivan Uskov & Mariya Yunkova Русия
162  Temir Dzhabrailov & Anna Obkhodova Русия
162  Aleksandr Mednikov & Alina Polyanskaya Русия
162  Evgeniy Sklyarov & Liliya Bushina Русия
162  Sergey Yartsev & Mariya Bobrikhina Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}