Results from New Year Kaleidoscope 2008 - IDSF Open Standard 19 януари 2008 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

New Year Kaleidoscope 2008
Русия - Ryazan 19 януари 2008 г.

IDSF Open Standard 19 януари 2008 г.

Финал

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Русия
2  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Русия
3  Anton Trubin & Maria Shkreptienko Русия
4  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Русия
5  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Русия
6  Evgeni Moshenin & Nadezhda Rukhlova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Andrei Filippov & Alina Agafonova Русия
8  Anton Nedotsukov & Aliaksandra Davydava Русия
9  Georgiy Markaryan & Anastasya Kuzmina Русия
9  Andrei Motyl & Ekaterina Bogdanova Русия
11  Nikolai Cheremukhin & Anna Yanchikova Русия
12  Sergey Avenirov & Olga Yermakova Русия
13  Anton Leonov & Kristina Kulyabina Русия

Четвъртфинал

14  Fedor Isaev & Anna Zudilina Русия
15  Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Русия
16  Evgeniy Sikorskiy & Valeriya Oleksyuk Русия
17  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Русия
17  Artem Mikhaylov & Arina Tikhomirova Русия
17  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Русия
17  Mark Volynschikov & Valeriya Yakunchikova Русия
21  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Русия
21  Pavel Lopatin & Olga Lillo Русия
23  Gennadiy Geraskin & Ekaterina Dontsova Русия
24  Andrei Linev & Maria Matazova Русия
25  Eduard Khayrulin & Ekaterina Nikolaeva Русия
25  Aleksey Kiselev & Alina Saydasheva Русия

2-ри кръг (топ 49)

27  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Русия
27  Aleksey Shishlenkov & Irina Kopytina Русия
29  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Русия
29  Vladimir Komatovskiy & Mariya Tikhonova Русия
29  Alexander Rjaguzov & Yulia Tumanova Русия
32  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Русия
32  Mikhail Kolmykov & Liya Oganesyan Русия
34  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Русия
35  Oleg Loginov & Ekaterina Samoylyuk Русия
35  Svyatoslav Yachmenev & Olga Gandembul Русия
37  Aleksey Yakimenko & Ekaterina Zlobina Русия
38  Dmitriy Neumytov & Yuliya Lashmanova Русия
38  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Русия
40  Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Русия
40  Sergei Sidorov & Evguenia Shendrogalova Русия
40  Evgeniy Sokolov & Aleksandra Skibinskaya Русия
43  Ilya Gogotov & Olga Kuzaeva Русия
43  Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Русия
45  Vladislav Golovnya & Olga Samotaeva Русия
46  Mark Makhov & Vera Drogobetskaya Русия
46  Sergey Mikhalkov & Elena Filippova Русия
46  Kirill Orlov & Anna Drogobetskaya Русия
49  Vadim Rodionov & Olga Nikiforova Русия

1-ви кръг (топ 69)

50  Roman Malkov & Anastasia Verbianova Русия
51  Aleksandr Shirenin & Emmiliya Novikova Русия
52  Maksim Zaverkin & Anna Larikova Русия
53  Aleksandr Meleshkov & Ekaterina Scherbacheva Русия
53  Oleg Truskal & Valeriya Shashkova Русия
55  Vladimir Berulava & Irina Gordeeva Русия
55  Vadim Golovchanov & Viktoriya Pronyaeva Русия
57  Artem Uzhva & Polina Maksina Русия
58  Aleksey Samarin & Mariya Kruchina Русия
59  Sergey Zolotarev & Elena Fedko Русия
60  Pavel Perederiy & Kristina Opilat Русия
60  Yuriy Vedernikov & Lyudmila Vedernikova Русия
62  Maksim Sazhinov & Irina Kvach Русия
63  Vladislav Kapustin & Natalya Burmaka Русия
64  Dmitriy Balan & Tatiana Smurygina Русия
64  Aleksandr Denisov & Sofya Ermolaeva Русия
66  Vadim Galakhov & Anna Kuznetsova Русия
66  Evgeniy Lutsenko & Anastasia Moseycheva Русия
66  Ilia Potapov & Inna Semashko Русия
69  Sergey Sokolov & Svetlana Illarionova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}