Results from New Year Kaleidoscope 2008 - Juvenile II 8 Dance 19 януари 2008 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

New Year Kaleidoscope 2008
Русия - Ryazan 19 януари 2008 г.

Juvenile II 8 Dance 19 януари 2008 г.

Финал

1  Ilya Senatorov & Ekaterina Panteleeva Русия
2  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Русия
3  Egor Sivenkov & Kseniya Avdeeva Русия
4  Sergey Chuyko & Yuliya Egorova Русия
5  Aleksey Klishunov & Anna Blinova Русия
6  Vladislav Nikishin & Mariya Shestun Русия
7  Andrey Ivanov & Alina Kamenskaya Русия
8  Aleksandr Kavkaev & Regina Kustova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

9  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Русия
9  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Русия
11  Andrey Samuylov & Viktoriya Vershinina Русия
12  Daniil Bochkarev & Taisiya Priporova Русия
13  Maksim Gurev & Valeriya Kargina Русия

Четвъртфинал

14  Aleksey Danilov & Veronika Starchenko Русия
14  Maksim Senchik & Svetlana Belokurova Русия
16  Ruslan Kharlamov & Yuliya Nogina Русия
17  Aleksandr Vlasov & Arina Kovalchuk Русия
18  Valentin Kaydalov & Irina Lyaschenko Русия
19  Rinat Kildiyarov & Liya Khazigaleeva Русия
20  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Русия
21  Nikolay Betin & Viktoriya Zimina Русия
22  Konstantin Moskvin & Anastasiya Novichkova Русия
23  Dmitriy Malyshev & Karina Demyankova Русия
24  Aleksandr Galkin & Irina Ryabova Русия
25  Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Русия

1-ви кръг (топ 36)

26  Daniil Volkov & Kristina Cherepneva Русия
27  Nikita Ivanov & Evgeniya Lachina Русия
28  Nikita Khoroshenko & Alina Volodina Русия
29  Denis Kolmakov & Anastasiya Gorina Русия
30  Vadim Sevostyanov & Evgeniya Glazunova Русия
31  Maksim Semenov & Anastasiya Vlasenko Русия
32  Nikita Zimnikov & Veronika Kusraeva Русия
33  Ivan Surnin & Kseniya Podbolotova Русия
34  Evgeniy Kaminskiy & Darya Telegina Русия
35  Aleksandr Zakharkin & Polina Marchenko Русия
36  Igor Illarionov & Kseniya Benner Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}