Results from Nikolay Ozerov Cup - Junior II Standard 01 декември 2012 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Nikolay Ozerov Cup
Русия - Moscow 01 декември 2012 г.

Junior II Standard 01 декември 2012 г.

Финал

1  Vyacheslav Samokhin & Marina Zakharova Русия
2  Ilya Gavryukhin & Kristina Garifullina Русия
3  Andrey Kovalev & Natalya Karkach Русия
4  Dmitriy Kulebakin & Karina Nikolaeva Русия
5  Egor Starchenko & Darya Rodina Русия
6  Ivan Ivanov & Diana Baranova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Mikhail Nikitin & Viktoriya Litvinov Русия
8  Georgiy Kalashnikov & Arina Schepina Русия
9  Daniil Bochkarev & Viktoriya Kozak Русия
10  Nikita Golovanov & Tatyana Kholodilova Русия
11  Pavel Kosterin & Dana Makarova Русия
12  Aleksey Korobchenko & Anait Abramyan Русия
13  Filipp Onischenko & Anna Abrosimova Русия

Четвъртфинал

14  Anton Kandaurov & Aleksandra Teslyuk Русия
14  Dmitri Oleynikov & Anastasiya Orlovskaya Русия
16  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Русия
17  Valeriy Zirin & Viktoriya Rozhina Русия
18  Mikhail Shlenskiy & Anastasiya Konyukhova Русия
19  Andrey Bakhterov & Yuliya Nam Русия
20  Aleksandr Zakharov & Yana Rutkovskaya Русия
21  Dmitriy Kopytov & Mariya Nikonova Русия
22  Dmitriy Stashko & Kristina Shopina Русия
23  Artem Goryunov & Aleksandra Kovaleva Русия
23  Stepan Yadrenov & Olga Agrelova Русия
25  Vasiliy Yutanov & Aleksandra Basharova Русия
26  Nikita Savushkin & Viktoriya Scheglova Русия

2-ри кръг (топ 50)

27  Arayk Balasyan & Evgeniya Khanzhina Русия
28  Dmitriy Pavlov & Alina Demkina Русия
29  Ilya Anosov & Regina Kustova Русия
29  Sergey Krasheninnikov & Polina Gamzaeva Русия
29  Kirill Krasnobaev & Mariya Shestun Русия
29  Maksim Lavrikov & Darya Kashapova Русия
33  Andrey Pugachev & Ekaterina Ivanova Русия
34  Dmitriy Ivakhnenko & Anastasiya Volostnykh Русия
35  Aleksandr Grachev & Darya Petrova Русия
35  Artem Makarov & Alisa Kostyuk Русия
35  Maksim Yakimov & Valentina Chakina Русия
38  Mikhail Bazhenov & Anna Soloduhina Русия
38  Sergey Driga & Margarita Tikhomirova Русия
40  Pavel Starostin & Valeriya Voroshilova Русия
41  Mark Glushko & Kristina Kovsh Русия
41  Vladimir Zubenko & Valeriya Krivorchuk Русия
43  Sergey Nazarov & Kristina Shevchenko Русия
43  Vladislav Vasilev & Anna Tabakova Русия
45  Daniil Afanasev & Evgeniya Spektor Русия
45  Ilya Drobyshev & Anna Popova Русия
47  Nikita Perminov & Karolina Tsarik Русия
48  Boris Martynov & Olga Saveleva Русия
48  Evgeniy Smirnov & Elizaveta Oreshina Русия
50  Artem Vorobev & Ekaterina Solomeina Русия

1-ви кръг (топ 65)

51  Ilya Ovchinnikov & Yuliya Zelenova Русия
51  Aleksandr Ryakhovskiy & Veronika Poselova Русия
53  Aleksandr Sokolov & Mariya Dudkina Русия
54  Denis Korovin & Kristina Sukhova Русия
54  Vladislav Zakamskiy & Alena Semenova Русия
56  Aleksey Zubok & Liliya Blinova Русия
57  Matvey Malkov & Yuliya Samoylova Русия
57  Mikhail Podkopaev & Darya Demchenko Русия
59  Vitaliy Cherepanov & Alena Lubkova Русия
60  Anton Andreev & Yuliya Nazarova Русия
60  Nikita Reshetov & Polina Rybakova Русия
62  Aydar Aleshin & Mariya Shustova Русия
63  Pavel Zhivotov & Irina Barinova Русия
64  Anton Azarov & Anastasiya Kukarina Русия
65  Maksim Ermakov & Veronika Lazko Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}