Results from Nikolay Ozerov Cup - Junior I Latin Championship 01 декември 2012 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Nikolay Ozerov Cup
Русия - Moscow 01 декември 2012 г.

Junior I Latin Championship 01 декември 2012 г.

Финал

1  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Русия
2  Yuriy Schegolevatykh & Sofya Sarycheva Русия
3  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Русия
4  Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Русия
5  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Русия
6  Egor Kulikov & Mariya Goroshko Русия
7  Kirill Pokorskiy & Ekaterina Avramenko Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Denis Gudovskiy & Elena Zenfirova Русия
9  Dmitriy Malakhov & Varvara Malakhova Русия
10  Anton Filippenko & Anna Maslova Русия
10  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Русия
12  Ilya Khaushkin & Ekaterina Kulikova Русия
13  Daniel Artemev & Anastasiya Mudrevskaya Русия

Четвъртфинал

14  Nikita Shevchenko & Aleksandra Grishantsova Русия
15  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Русия
15  Egor Volkov & Margarita Ryapisova Русия
17  Nikita Morgun & Anna Petrova Украйна
18  German Zernov & Anastasiya Belyakova Русия
19  Vladislav Savin & Mariya Matskevich Русия
20  Yaroslav Apryatkin & Arina Shalaumova Русия
21  Egor Filev & Anastasiya Anisimova Русия
22  Artur Grigoryan & Nataliya Grigoryan Русия
22  Danil Khalilov & Elizaveta Yakunina Русия
24  Ilya Gordievskiy & Vladislava Fedotova Русия
25  Artiom Kuznetsov & Anna Romanova Русия

3-ти кръг (топ 53)

26  Anton Bondarenko & Elizaveta Bondarenko Русия
27  Murat Medzhidov & Darya Zolotareva Русия
28  Andrey Stepanov & Polina Makieva Русия
28  Vladislav Stepanov & Albina Makina Русия
30  Nikolay Laptev & Valeriya Panchenko Русия
31  Ivan Ishanov & Veronika Gilmanova Русия
31  Boris Voznesenskiy & Aleksandra Valieva Русия
33  Daniil Savin & Agata Pugacheva Русия
34  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Русия
34  Sergey Novikov & Olesya Shabanova Русия
36  Vladimir Terentev & Elizaveta Savenko Русия
37  Mark Babinskiy & Mariya Golikova Русия
37  Egor Beketov & Yuliya Sapina Русия
39  Daniil Filippenkov & Darya Shvets Русия
39  Matvey Mytarev & Anzhelika Tsareva Русия
41  Aleksandr Borisov & Irina Kryukova Русия
41  Dmitriy Chelpanov & Anastasiya Plekhova Русия
41  Nikolay Reshetnikov & Elizaveta Kireeva Русия
41  Daniil Shinkov & Aleksandra Svintsova Русия
45  Damir Khayrullin & Darya Cherepanova Русия
45  Igor Mikhaylovskiy & Yuliya Zhivova Русия
45  Aleksey Serzhantov & Sofya Vilkova Русия
48  Maksim Kulyashov & Ruslana Sultanova Русия
48  Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Русия
50  Kirill Butakov & Alena Borisova Русия
51  Anton Kazantsev & Mariya Litsoeva Русия
52  Artem Morin & Valeria Kogan Русия
53  Anatoliy Petrov & Elissa Kara Русия

2-ри кръг (топ 96)

54  Aleksandr Goryakin & Aleksandra Sytchenko Русия
54  Lev Mordvinkin & Polina Ponosova Русия
54  Mikhail Savinov & Elizaveta Lopatina Русия
54  Nikita Titov & Ilvina Nenasheva Русия
58  Yuriy Buslovskiy & Marianna Butuzova Русия
58  Aleksey Nikolaenko & Kristina Ovchinnikova Русия
58  Maksim Tsenbalov & Alla Drigina Русия
58  Igor Vanyukov & Polina Barsukova Русия
62  Nikita Baykalov & Darya Kryltsova Русия
62  Viktor Spiridonov & Alina Bulanova Русия
62  Daniil Udin & Valeriya Rodimova Русия
62  Konstantin Vasilevskiy & Angelina Nedbaylo Русия
66  Nikita Zakharov & Darya Kondyurina Русия
67  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Русия
67  Maksim Bagin & Polina Dymshakova Русия
67  Artem Erkaev & Darya Bondareva Русия
67  Denis Golovachuk & Aleksandra Tyutrina Русия
67  Egor Shumkov & Anastasiya Galeva Русия
72  Daniil Golyshev & Elizaveta Lykhina Русия
72  Aleksey Groo & Kristina Cherepneva Русия
72  Mikhail Kornev & Dariya Chursina Русия
75  Vladislav Chuchenov & Taisiya Priporova Русия
75  Artem Krylov & Nataliya Sukhocheva Русия
77  Danila Akhmetov & Sofiya Kudinova Русия
77  Timofey Aleshin & Elizaveta Mukueva Русия
77  Grigoriy Belyaev & Mariya Krasheninnikova Русия
77  Dmitriy Belyakov & Kristina Erkhan Русия
77  Daniil Soldatenkov & Nina Ushkova Русия
82  Maksim Komolov & Vera Panevkina Русия
82  Mihail Nikolaev & Polina Norkina Русия
84  Kirill Bakhmetev & Darya Chebotareva Русия
84  Artem Shevchenko & Sabina Brul Русия
84  Nikita Zhivotov & Anna Krutikova Русия
87  Ivan Bakhtin & Oksana Mironova Русия
87  Nikolay Betin & Olga Grishina Русия
87  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Русия
90  Sergey Avdeev & Lada Bondarenko Русия
90  Vladimir Bolshih & Mariya Merkulova Русия
90  Vladislav Denisov & Alina Yakovleva Русия
90  Adam Larin & Jaroslava Zinina Русия
90  Rustam Sharipov & Alisa Lemasova Русия
90  Nikita Sobol & Ekaterina Penezeva Русия
96  Oleg Anyushonkov & Milena Antyukhova Русия

1-ви кръг (топ 190)

97  Sergey Buranov & Marina Eysan Русия
97  Egor Marichev & Arina Shakina Русия
97  Roman Mokienko & Polina Korotkova Русия
97  Albert Mozhaev & Valeriya Kysina Русия
97  Gleb Naumkin & Liliya Shevchenko Русия
97  Vladislav Volobuev & Kristina Minakova Русия
103  Evgeniy Abramov & Polina Doroschenkova Русия
103  Andrey Kharitonov & Violetta Kurnosova Русия
103  Vladislav Klimov & Polina Prozorova Русия
103  Felat Kurt & Kristina Udartseva Русия
103  Dmitriy Nekrasov & Ekaterina Onyanova Русия
103  Andrey Obrezumov & Kristina Titova Русия
103  Nikita Spiridonov & Sofiya Pinaeva Русия
110  Vasiliy Dunaev & Olga Fursenko Русия
110  Ilya Grishanov & Anastasiya Nikonova Русия
112  Vladimir Barinov & Alena Mikhaylova Русия
112  Mikhail Piterskiy & Darya Litvin Русия
112  Nikita Samuylov & Anastasiya Kuznetsova Русия
112  Danila Vinokurov & Olga Yaranova Русия
112  Vladimir Zvarko & Anastasiya Stepanyan Русия
117  Bogdan Poroshin & Ekaterina Bukina Русия
117  Nikita Pulkin & Arina Polozkova Русия
117  Danil Vokhtomin & Vitaliya Ivanova Русия
120  Ivan Kabanov & Yuliya Lapushkina Русия
120  Maksim Koval & Natella Davtyan Русия
120  Evgeniy Mironov & Mariya Bozhevskaya Русия
120  Grigoriy Romanyugo & Anna Valavina Русия
124  Anton Burkhanov & Eva Kamchatnaya Русия
124  Roman Korenskiy & Anastasiya Loseva Русия
126  Maksim Kirsa & Aleksandra Demchenko Русия
126  Yakov Makhinov & Vlada Kopylova Русия
126  Denis Shaltin & Elena Krasnova Русия
126  Sergey Skakun & Margarita Shults Русия
130  Nikita Bazanov & Karina Ponomareva Русия
130  Nikita Kharitonov & Kseniya Utekhina Русия
130  Ivan Kolotov & Anastasiya Blagodareva Русия
130  Maksim Zuev & Darya Zvereva Русия
134  Saveliy Brynza & Renata Minnigalieva Русия
134  Daniil Orach & Anna Petrashevich Русия
136  Pavel Kozhanov & Polina Belova Русия
136  Konstantin Startsev & Elizaveta Kozlova Русия
138  Konstantin Bogorodskiy & Anastasiya Smirnova Русия
138  Ivan Emelin & Polina Topilskaya Русия
138  Marsel Fedotov & Karina Kashapova Русия
138  Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Русия
138  Andrey Khlunov & Eliza Turgeneva Русия
138  Andrey Kondrashov & Yuliya Bobkova Русия
138  Vadim Stukalov & Vlada Shumakarite Русия
138  Artem Zaykov & Elizaveta Reutova Русия
146  Efrem Fedoseenko & Evgeniya Evseychenko Русия
146  Vitaliy Peryatin & Ekaterina Baserova Русия
146  Vladislav Semernin & Darya Tsygankova Русия
146  Artem Sveshnikov & Kamilla Baykova Русия
150  Nikita Kravchenko & Valeriya Sosulina Русия
150  Lev Perkin & Valeriya Konovalova Русия
150  Stepan Tsvetkov & Aleksandra Filatova Русия
150  Egor Voskovcev & Viktoriya Krylova Русия
154  Maksim Burchenkov & Nina Gerasimova Русия
154  Evgeniy Ivanov & Aleksandra Antonova Русия
154  Roman Kovalenko & Aleksandra Semenova Русия
154  Mikhail Sedletskiy & Sofiya Kryuk Русия
154  Daniil Zhukovskiy & Mariya Chernyakova Русия
159  Vadim Dementev & Anna Paramzina Русия
159  Nikita Kufezin & Aleksandra Chinenkova Русия
159  Aleksey Orlov & Alena Vorobeva Русия
159  Sergey Savinkin & Kseniya Gracheva Русия
159  Grigoriy Sharaev & Olesya Sharaeva Русия
159  Vyacheslav Simonov & Yana Sivokoz Русия
165  Anton Aleksandrov & Mariya Lukash Русия
165  Aleksandr Gubinskij & Anastasiya Bukaeva Русия
165  Dmitriy Gulyaev & Sofya Marskaya Русия
165  Anton Manin & Viktoriya Chernikova Русия
169  Vladislav Didkovskiy & Ulyana Sidelnikova Русия
169  Eduard Golovatenko & Yuliya Kuzmina Русия
169  Matvey Kanakov & Sofya Evgeneva Русия
169  Nikita Tanin & Alina Yakovlevich Русия
173  Oleg Khrapov & Aleksandra Ramzaeva Русия
173  Kirill Konnov & Varvara Konnova Русия
173  Vyacheslav Slizen & Alina Andreeva Русия
176  Vitaliy Grigoritsa & Sofya Tulinova Русия
176  Daniil Morhov & Eva Burenina Русия
176  Aleksej Nitochkin & Vera Smirnova Русия
176  Igor Shabanov & Yana Zubareva Русия
180  Andrej Bochkarev & Anna Bugrova Русия
180  Dmitriy Olshevskiy & Marina Bezlepkina Русия
180  Igor Pomorov & Aleksandra Ivanova Русия
180  Sergey Sotskov & Arina Moskvicheva Русия
180  Viktor Vyatkin & Kseniya Tselischeva Русия
185  Fedor Grishkin & Olga Ionova Русия
185  Sergey Tokmakov & Veronika Tokmakova Русия
185  Nikita Zhitenev & Darya Eremina Русия
188  Denis Beresnev & Anna Teterina Русия
188  Ivan Lazukov & Polina Torkhova Русия
188  Dmitriy Shergin & Darya Timofeeva Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}