Results from Nikolay Ozerov Cup - Junior I Latin Championship 01 декември 2012 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Nikolay Ozerov Cup
Русия - Moscow 01 декември 2012 г.

Junior I Latin Championship 01 декември 2012 г.

Финал

1  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Русия
2  Yuriy Schegolevatykh & Sofya Sarycheva Русия
3  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Русия
4  Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Русия
5  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Русия
6  Egor Kulikov & Mariya Goroshko Русия
7  Kirill Pokorskiy & Ekaterina Avramenko Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Denis Gudovskiy & Elena Zenfirova Русия
9  Dmitriy Malakhov & Varvara Malakhova Русия
10  Anton Filippenko & Anna Maslova Русия
10  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Русия
12  Ilya Khaushkin & Ekaterina Kulikova Русия
13  Daniel Artemev & Anastasiya Mudrevskaya Русия

Четвъртфинал

14  Nikita Shevchenko & Aleksandra Grishantsova Русия
15  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Русия
15  Egor Volkov & Margarita Ryapisova Русия
17  Nikita Morgun & Anna Petrova Украйна
18  German Zernov & Anastasiya Belyakova Русия
19  Vladislav Savin & Mariya Matskevich Русия
20  Yaroslav Apryatkin & Arina Shalaumova Русия
21  Egor Filev & Anastasiya Anisimova Русия
22  Artur Grigoryan & Nataliya Grigoryan Русия
22  Danil Khalilov & Elizaveta Yakunina Русия
24  Ilya Gordievskiy & Vladislava Fedotova Русия
25  Artiom Kuznetsov & Anna Romanova Русия

3-ти кръг (топ 53)

26  Anton Bondarenko & Elizaveta Bondarenko Русия
27  Murat Medzhidov & Darya Zolotareva Русия
28  Vladislav Stepanov & Albina Makina Русия
28  Andrey Stepanov & Polina Makieva Русия
30  Nikolay Laptev & Valeriya Panchenko Русия
31  Ivan Ishanov & Veronika Gilmanova Русия
31  Boris Voznesenskiy & Aleksandra Valieva Русия
33  Daniil Savin & Agata Pugacheva Русия
34  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Русия
34  Sergey Novikov & Olesya Shabanova Русия
36  Vladimir Terentev & Elizaveta Savenko Русия
37  Mark Babinskiy & Mariya Golikova Русия
37  Egor Beketov & Yuliya Sapina Русия
39  Daniil Filippenkov & Darya Shvets Русия
39  Matvey Mytarev & Anzhelika Tsareva Русия
41  Aleksandr Borisov & Irina Kryukova Русия
41  Dmitriy Chelpanov & Anastasiya Plekhova Русия
41  Nikolay Reshetnikov & Elizaveta Kireeva Русия
41  Daniil Shinkov & Aleksandra Svintsova Русия
45  Damir Khayrullin & Darya Cherepanova Русия
45  Igor Mikhaylovskiy & Yuliya Zhivova Русия
45  Aleksey Serzhantov & Sofya Vilkova Русия
48  Maksim Kulyashov & Ruslana Sultanova Русия
48  Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Русия
50  Kirill Butakov & Alena Borisova Русия
51  Anton Kazantsev & Mariya Litsoeva Русия
52  Artem Morin & Valeria Kogan Русия
53  Anatoliy Petrov & Elissa Kara Русия

2-ри кръг (топ 96)

54  Aleksandr Goryakin & Aleksandra Sytchenko Русия
54  Lev Mordvinkin & Polina Ponosova Русия
54  Mikhail Savinov & Elizaveta Lopatina Русия
54  Nikita Titov & Ilvina Nenasheva Русия
58  Yuriy Buslovskiy & Marianna Butuzova Русия
58  Aleksey Nikolaenko & Kristina Ovchinnikova Русия
58  Maksim Tsenbalov & Alla Drigina Русия
58  Igor Vanyukov & Polina Barsukova Русия
62  Nikita Baykalov & Darya Kryltsova Русия
62  Viktor Spiridonov & Alina Bulanova Русия
62  Daniil Udin & Valeriya Rodimova Русия
62  Konstantin Vasilevskiy & Angelina Nedbaylo Русия
66  Nikita Zakharov & Darya Kondyurina Русия
67  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Русия
67  Maksim Bagin & Polina Dymshakova Русия
67  Artem Erkaev & Darya Bondareva Русия
67  Denis Golovachuk & Aleksandra Tyutrina Русия
67  Egor Shumkov & Anastasiya Galeva Русия
72  Daniil Golyshev & Elizaveta Lykhina Русия
72  Aleksey Groo & Kristina Cherepneva Русия
72  Mikhail Kornev & Dariya Chursina Русия
75  Vladislav Chuchenov & Taisiya Priporova Русия
75  Artem Krylov & Nataliya Sukhocheva Русия
77  Danila Akhmetov & Sofiya Kudinova Русия
77  Timofey Aleshin & Elizaveta Mukueva Русия
77  Grigoriy Belyaev & Mariya Krasheninnikova Русия
77  Dmitriy Belyakov & Kristina Erkhan Русия
77  Daniil Soldatenkov & Nina Ushkova Русия
82  Maksim Komolov & Vera Panevkina Русия
82  Mihail Nikolaev & Polina Norkina Русия
84  Kirill Bakhmetev & Darya Chebotareva Русия
84  Artem Shevchenko & Sabina Brul Русия
84  Nikita Zhivotov & Anna Krutikova Русия
87  Ivan Bakhtin & Oksana Mironova Русия
87  Nikolay Betin & Olga Grishina Русия
87  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Русия
90  Sergey Avdeev & Lada Bondarenko Русия
90  Vladimir Bolshih & Mariya Merkulova Русия
90  Vladislav Denisov & Alina Yakovleva Русия
90  Adam Larin & Jaroslava Zinina Русия
90  Rustam Sharipov & Alisa Lemasova Русия
90  Nikita Sobol & Ekaterina Penezeva Русия
96  Oleg Anyushonkov & Milena Antyukhova Русия

1-ви кръг (топ 190)

97  Sergey Buranov & Marina Eysan Русия
97  Egor Marichev & Arina Shakina Русия
97  Roman Mokienko & Polina Korotkova Русия
97  Albert Mozhaev & Valeriya Kysina Русия
97  Gleb Naumkin & Liliya Shevchenko Русия
97  Vladislav Volobuev & Kristina Minakova Русия
103  Evgeniy Abramov & Polina Doroschenkova Русия
103  Andrey Kharitonov & Violetta Kurnosova Русия
103  Vladislav Klimov & Polina Prozorova Русия
103  Felat Kurt & Kristina Udartseva Русия
103  Dmitriy Nekrasov & Ekaterina Onyanova Русия
103  Andrey Obrezumov & Kristina Titova Русия
103  Nikita Spiridonov & Sofiya Pinaeva Русия
110  Vasiliy Dunaev & Olga Fursenko Русия
110  Ilya Grishanov & Anastasiya Nikonova Русия
112  Vladimir Barinov & Alena Mikhaylova Русия
112  Mikhail Piterskiy & Darya Litvin Русия
112  Nikita Samuylov & Anastasiya Kuznetsova Русия
112  Danila Vinokurov & Olga Yaranova Русия
112  Vladimir Zvarko & Anastasiya Stepanyan Русия
117  Bogdan Poroshin & Ekaterina Bukina Русия
117  Nikita Pulkin & Arina Polozkova Русия
117  Danil Vokhtomin & Vitaliya Ivanova Русия
120  Ivan Kabanov & Yuliya Lapushkina Русия
120  Maksim Koval & Natella Davtyan Русия
120  Evgeniy Mironov & Mariya Bozhevskaya Русия
120  Grigoriy Romanyugo & Anna Valavina Русия
124  Anton Burkhanov & Eva Kamchatnaya Русия
124  Roman Korenskiy & Anastasiya Loseva Русия
126  Maksim Kirsa & Aleksandra Demchenko Русия
126  Yakov Makhinov & Vlada Kopylova Русия
126  Denis Shaltin & Elena Krasnova Русия
126  Sergey Skakun & Margarita Shults Русия
130  Nikita Bazanov & Karina Ponomareva Русия
130  Nikita Kharitonov & Kseniya Utekhina Русия
130  Ivan Kolotov & Anastasiya Blagodareva Русия
130  Maksim Zuev & Darya Zvereva Русия
134  Saveliy Brynza & Renata Minnigalieva Русия
134  Daniil Orach & Anna Petrashevich Русия
136  Pavel Kozhanov & Polina Belova Русия
136  Konstantin Startsev & Elizaveta Kozlova Русия
138  Konstantin Bogorodskiy & Anastasiya Smirnova Русия
138  Ivan Emelin & Polina Topilskaya Русия
138  Marsel Fedotov & Karina Kashapova Русия
138  Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Русия
138  Andrey Khlunov & Eliza Turgeneva Русия
138  Andrey Kondrashov & Yuliya Bobkova Русия
138  Vadim Stukalov & Vlada Shumakarite Русия
138  Artem Zaykov & Elizaveta Reutova Русия
146  Efrem Fedoseenko & Evgeniya Evseychenko Русия
146  Vitaliy Peryatin & Ekaterina Baserova Русия
146  Vladislav Semernin & Darya Tsygankova Русия
146  Artem Sveshnikov & Kamilla Baykova Русия
150  Nikita Kravchenko & Valeriya Sosulina Русия
150  Lev Perkin & Valeriya Konovalova Русия
150  Stepan Tsvetkov & Aleksandra Filatova Русия
150  Egor Voskovcev & Viktoriya Krylova Русия
154  Maksim Burchenkov & Nina Gerasimova Русия
154  Evgeniy Ivanov & Aleksandra Antonova Русия
154  Roman Kovalenko & Aleksandra Semenova Русия
154  Mikhail Sedletskiy & Sofiya Kryuk Русия
154  Daniil Zhukovskiy & Mariya Chernyakova Русия
159  Vadim Dementev & Anna Paramzina Русия
159  Nikita Kufezin & Aleksandra Chinenkova Русия
159  Aleksey Orlov & Alena Vorobeva Русия
159  Sergey Savinkin & Kseniya Gracheva Русия
159  Grigoriy Sharaev & Olesya Sharaeva Русия
159  Vyacheslav Simonov & Yana Sivokoz Русия
165  Anton Aleksandrov & Mariya Lukash Русия
165  Aleksandr Gubinskij & Anastasiya Bukaeva Русия
165  Dmitriy Gulyaev & Sofya Marskaya Русия
165  Anton Manin & Viktoriya Chernikova Русия
169  Vladislav Didkovskiy & Ulyana Sidelnikova Русия
169  Eduard Golovatenko & Yuliya Kuzmina Русия
169  Matvey Kanakov & Sofya Evgeneva Русия
169  Nikita Tanin & Alina Yakovlevich Русия
173  Oleg Khrapov & Aleksandra Ramzaeva Русия
173  Kirill Konnov & Varvara Konnova Русия
173  Vyacheslav Slizen & Alina Andreeva Русия
176  Vitaliy Grigoritsa & Sofya Tulinova Русия
176  Daniil Morhov & Eva Burenina Русия
176  Aleksej Nitochkin & Vera Smirnova Русия
176  Igor Shabanov & Yana Zubareva Русия
180  Andrej Bochkarev & Anna Bugrova Русия
180  Dmitriy Olshevskiy & Marina Bezlepkina Русия
180  Igor Pomorov & Aleksandra Ivanova Русия
180  Sergey Sotskov & Arina Moskvicheva Русия
180  Viktor Vyatkin & Kseniya Tselischeva Русия
185  Fedor Grishkin & Olga Ionova Русия
185  Sergey Tokmakov & Veronika Tokmakova Русия
185  Nikita Zhitenev & Darya Eremina Русия
188  Denis Beresnev & Anna Teterina Русия
188  Ivan Lazukov & Polina Torkhova Русия
188  Dmitriy Shergin & Darya Timofeeva Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}