Results from Parad Nadiy 2007 - IDSA World Youth I Latin 04 март 2007 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Parad Nadiy 2007
Украйна - Kyiv 03 март 2007 г.

IDSA World Youth I Latin 04 март 2007 г.

Финал

1  Yevgen Popov & Kateryna Panchuk Украйна
2  Mykhaylo Smagin & Irina Karamarenko Украйна
3  Artur Tarnavskiy & Mariya Dyment Украйна
4  Mykyta Serdyuk & Mariya Ilchenko Украйна
5  Anton Nesterko & Alisiya Ezhova Украйна
6  Bogdan Velykgolova & Kateryna Chyzhevska Украйна
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Bogdan Khurda & Maryna Nerozhna Украйна
8  Anton Avramenko & Anna Kapliy Украйна
9  Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Украйна
10  Oleksandr Lyakhno & Ruzana Yudytska Украйна
11  Denys Samson & Veronica Prybok Украйна
12  Ivan Pankov & Anna Trubetskaya Украйна

Четвъртфинал

13  Ilya Sizov & Anastasiya Inozemceva Русия
13  Evgen Tkachenko & Valeriya Khrapak Украйна
15  Sergiy Dankov & Diana Grechana Украйна
15  Raivis Indriksons & Anna Zavjalova Латвия
17  Dmytro Zayats & Liza Isychko Украйна
18  Maksym Pavlovskyy & Yuliya Gyrda Украйна
18  Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Украйна
18  Andrey Voloshin & Anastasia Bykova Украйна
21  Vladyslav Dolya & Oleksandra Sidorova Украйна
21  Ivan Porozhnyuk & Elyzaveta Ryzhkova Русия
23  Yevgen Motsnyy & Yuliya Olefir Украйна
24  Oleg Gerashenko & Anastasiya Zhylkova Украйна

2-ри кръг (топ 50)

25  Pavel Cherviakov & Olga Shestakova Русия
25  Yan Khachaturov & Valeriya Medvedeva Русия
25  Denis Yaremenko & Liana Fischuk Украйна
28  Dmytro Ryabchych & Anna Lisova Украйна
28  Andriy Voloshko & Tetyana Galagan Украйна
30  Mykhailo Azarov & Daria Ivanchuk Украйна
30  Artem Duyunov & Sofiya Morgul Украйна
30  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Украйна
30  Denys Volkov & Kseniya Kolesnyk Украйна
34  Svyatoslav Sobolev & Yuliya Ruban Русия
35  Pavlo Bernyk & Olesya Grytstsyuk Украйна
36  Vitaliy Belenok & Aleksandra Chmel Украйна
36  Oleksiy Litvin & Inna Kravchenko Украйна
38  Andrey Ermolenko & Anastasia Podobedova Русия
39  Oleksandr Roschev & Olena Blotkevych Молдова
39  Vitaliy Sayevych & Kateryna Sinyagina Украйна
41  Artem Bondar & Yana Samoylyuk Украйна
42  Oleksandr Kononovych & Olga Bondarenko Украйна
42  Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Украйна
42  Anton Rybalchenko & Nataliya Kutsevalova
45  Evheniy Boiko & Olga Yatina Украйна
45  Yvan Fylychkyn & Anna Suryna Русия
45  Seriy Lipovetskiy & Anna Myrona Украйна
48  Denys Korostashov & Maryna Smal Украйна
48  Dmytro Semenchak & Nataliya Korotkina Украйна
48  Maxim Senin & Natalija Sokolova Русия

1-ви кръг (топ 77)

51  Artem Golovyatinskiy & Galyna Kryukovskaya
52  Viktor Bogdanov & Oleksandra Novokhatska Украйна
53  Nicu Blindu & Anastasia Sosha Молдова
53  Andriy Mitrov & Yana Surmay Украйна
55  Mikhail Mashkov & Polina Shklyaeva Русия
55  Kyryll Potapov & Olesya Mokrova Русия
57  Danylo Gordeev & Elena Mironova Русия
57  Ion Neagu & Alisa Tsurkan Молдова
59  Aleksey Chystov & Sofya Yonova
59  Karlos Terrero-bulatov & Alina Grechkosiy Украйна
61  Andriy Lukyanets & Iryna Pavlyuk Украйна
61  Anton Vasilcuk & Alina Puga Молдова
63  Aleksiy Mynakov & Khrystyna Pobozenko Украйна
64  Ivan Gykalov & Anastasiya Gykalova Украйна
65  Jurii Crijanovschii & Elena Boguta Молдова
65  Sergiy Durunda & Kseniya Zheludkova Украйна
67  Tom Avacov & Natali Aviv Израел
67  Oleksiy Bevzyuk & Oleksandra Kostina Украйна
67  Andrei Horuz & Daniela Zaporojan Молдова
67  Valentin Salamud & Mariana Bulai Молдова
71  Andriy Ivanov & Anastasiya Shanina Украйна
72  Stanislav Bulava & Alina Zagonyayko Украйна
72  Artem Golovatyuk & Kateryna Kravchenko Украйна
72  Kostyantyn Melnyk & Olga Melnyk Украйна
72  Yacheslav Vasylchuk & Mariya Rozhnovska Украйна
76  Mariusz Jedrych & Ewa Jozefczak Полша
76  Wojciech Marcinkowski & Aleksandra Sadej Полша
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}