Results from Parad Nadiy 2009 - Youth 1 Latin 28 февруари 2009 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Parad Nadiy 2009
Украйна - Kyiv 28 февруари 2009 г.

Youth 1 Latin 28 февруари 2009 г.

Финал

1  Kyrylo Dovgalin & Anastasiya Danilova Украйна
2  Victor Kukharskyy & Anna Karpova Украйна
3  Yevgen Popov & Maryna Suprunova Русия
4  Maksym Pavlovskyy & Yuliya Gyrda Украйна
5  Kirilo Vasyuk & Anastasiya Cherepkova Украйна
6  Vladyslav Babenko & Olga Yovyk Украйна
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Украйна
7  Ilya Sizov & Irina Grishina Русия
9  Bogdan Oligov & Viktoriya Kharchenko Украйна
9  Yukhym Shynder & Anastasia Kuzieva Украйна
9  Denis Yaremenko & Darya Byelikova Украйна
12  Artur Vaschuk & Mariya Litvinova Украйна
13  Aleksandr Dadykin & Krystyna Shevchenko Украйна

Четвъртфинал

14  Kostantyn Samarskyy & Anastasiya Malyar Украйна
14  Stanislav Tsyganok & Marina Gridina Украйна
16  Maksim Kapitanchuk & Tetyana Borovik Украйна
17  Volodimir Makarenko & Alla Bobrovska Украйна
18  Vyacheslav Gorbenko & Maryna Amirkhanyan Украйна
18  Dmytro Symenchuk & Yana Ilina Украйна
20  Anton Kunchenko & Tatyana Chernoshek Украйна
20  Oleksey Kutsik & Valeriya Sulima Украйна
22  Yuriy Kurilov & Irina Novobranets Украйна
23  Evheniy Boiko & Ekateryna Perevoznyk Украйна
23  Artem Zabielin & Evgeniya But Украйна
25  Anton Rybalchenko & Svitlana Ustyugova Украйна
26  Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Украйна

2-ри кръг (топ 40)

27  Svyatoslav Gerasimov & Nina Chernyshova Русия
28  Kirill Spiridonov & Veronika Goloshivets Украйна
29  Dmitro Bidyuk & Olga Rudchenko Украйна
29  Egor Timoshenko & Anastasiya Chernyuk Украйна
31  Ruslan Khisamutdinov & Lada Moshnikova Русия
31  Vladislav Kovtun & Anna Krasnishapka Украйна
31  Aleksandr Vasylenko & Irina Martinyuk Украйна
34  Yaroslav Khvostenko & Alina Danchenko Украйна
34  Oleksandr Schetynyn & Khystyna Oparina Украйна
36  Kirill Nikitin & Anna Trenzeleva Русия
37  Volodimir Cheberko & Olga Egorova Украйна
38  Maksym Chalyy & Vyktoryya Andreeva Украйна
38  Evgen Plyuschenko & Diana Oliynik Украйна
40  Denys Novykov & Margaryta Khylenko Украйна

1-ви кръг (топ 57)

41  Denys Leonidov & Irina Rabinovich Украйна
41  Artem Tumantsov & Oksana Sosnenko Украйна
43  Anton Danko & Ganna Zhmurenko Украйна
43  Dmytryy Sorochan & Diana Soroka Украйна
45  Andriy Romanenko & Natalya Klymova Украйна
46  Vladyslav Kudin & Olga Efimenko Украйна
46  Kirilo Maznik & Yuliya Katana Украйна
48  Borys Karpich & Naira Markina Украйна
49  Denys Khalmatov & Yaroslava Bykova Украйна
50  Oleksandr Primakovskiy & Ganna Dovgan Украйна
51  Aleksandr Mudruk & Anastasiya Sosna Украйна
52  Artem Baydalyuk & Anna Savchuk Украйна
53  Michail Lysenko & Victoria Sokolovskaya Украйна
53  Vladimir Zaytsev & Anna Modestova Русия
55  Andrei Ionuti & Bianca Racolta Украйна
55  Vseslav Mokeev & Anna Mokeeva Украйна
57  Oleksandr Bogodayko & Valeriya Korzh Украйна
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}