Results from Prague Open 2012 - WDSF World Open Latin 08 септември 2012 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Prague Open 2012
Чехия - Praha 08 септември 2012 г.

WDSF World Open Latin 08 септември 2012 г.

Финал

1  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Русия
2  Andrea De Angelis & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Дания
3  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Словения
4  Roman Gerbey & Vera Bondareva Украйна
5  Alexandru Ion & Ana-Maria Dinu Nedelea Румъния
6  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Чехия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Timur Yusupov & Sofya Kharina Русия
8  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Русия
9  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Финландия
10  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Норвегия
11  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Украйна
12  Dmitry Marchenko & Anastasia Kriukova Русия

Четвъртфинал

13  Jan Dvoracek & Libuse Chytkova Чехия
14  Malthe Brinch Rohde & Sandra Sorensen Дания
15  Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Чехия
15  Roland Süttö & Anikó Tombácz Унгария
17  Alberto Faccio & Giada Lini Италия
18  Konstantin Gorodilov & Dominika Bergmannova Естония
18  Nikolaj Lund & Marta Kocik Дания
20  Rodion Khromov & Stasa Berkopec Словения
21  Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Естония
22  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Чехия
23  Vaclav Masaryk & Klara Chovancikova Чехия
24  Rasmus Lander & Line Smed Дания

3-ти кръг (топ 49)

25  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Германия
26  Mickael Amicel & Manon Felici Франция
26  Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Норвегия
28  Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Дания
28  Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Латвия
30  Petter Engan & Kine Mardal Норвегия
30  Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Русия
32  Konstantin Andreev & Viktoriya Vershinina Русия
32  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Латвия
34  Barna Sztoján & Jaroslava Huber Австрия
35  Calin Florin Bochis & Anita Berecz Румъния
35  Alexis Leonardo & Justine Reynaud Франция
37  Marek Bures & Ekaterina Kalish Чехия
38  Marts Punins & Dana Jakobsone Латвия
39  Adrian Bienioszek & Magdalena Rynka Полша
39  Ales Petran & Tatiana Dorina Чехия
41  Andrey Kitsun & Natalia Korsak Беларус
42  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Чехия
42  Pavel Sluka & Elizaveta Kuklina Чехия
42  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Чехия
45  Artem Lazarev & Amalie Stampe Дания
45  Edgar Sztuce & Justyna Barycka Полша
47  Mathias Kirkegaard & Line Riding Дания
48  Josef Just & Helena Birgusova Чехия
49  Antonin Langr & Lucie Gawelczykova Чехия

2-ри кръг (топ 80)

50  Mihai Marius Gherasim & Ana Maria Marin Румъния
50  Denis Richter & Anamaria Heinemann Германия
52  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Чехия
53  Tomas Fainsil & Patrisia Belousova Литва
53  Igor Gutan & Sofie Svenninggaard Дания
55  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Чехия
56  Jonathan Bouchard & Sophie Thomas Франция
56  Alexandru Runceanu & Elena Florentina Gogu Румъния
58  Karls Aniscenko & Zaklina Sola Латвия
58  Tomas Gal & Marketa Dostalova Чехия
60  Florent Convali & Stella Galvez Франция
61  Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Дания
62  Martin Pazdera & Vitaliya Ivanytska Чехия
63  Marco Steindl & Barbora Spurna Австрия
64  Tomas Smutny & Jana Sigutova Чехия
65  Titus Ablorh & Natalya Bekker Чехия
65  Josef Kukan & Renata Smidova Чехия
67  Daniel Jurca & Katerina Krakowkova Чехия
67  Jaroslav Novak & Petra Smidova Чехия
69  Marek Polacek & Sarka Kotatkova Чехия
70  Rudolf Bujna & Renata Nebeska Чехия
71  Lucas Felici & Lisa Laffargue Франция
71  Lukas Holecek & Lenka Brozakova Чехия
73  Radim Vyslouzil & Katarzyna Niedobova Чехия
74  Baran Adisen & Cigdem Güler Турция
74  Sebastian Ianc & Roxana Andreea Stefanca Румъния
76  Jan Musal & Jana Kukucova Чехия
77  Vaclav Bures & Tereza Bruckova Чехия
77  Sergey Katkov & Irina Prohorova Русия
79  Denis Vykruta & Michaela Kleckova Чехия
80  Václav Zoudlík & Daniela Strasilova Чехия

1-ви кръг (топ 116)

81  Tomas Vorechovsky & Zuzana Uhlírová Чехия
82  Jonathan Maier & Anna Romanova Германия
82  Robert Sendrei & Zsofia Horvath Словакия
84  Lukas Doubrav & Daniela Cerna Чехия
85  Michal Jarzyna & Angelika Grzybowska Полша
86  Martin Pauliny & Katerina Cakorova Чехия
86  Petr Pokorny & Barbora Benjakova Чехия
88  Tomas Cerny & Zuzana Brodova Чехия
88  Petr Sobota & Yvona Bujnova Чехия
90  Matej Novak & Lucie Sloukova Чехия
91  Clement Blondeau & Shona Bresson Франция
91  Jan Chytra & Diana Ziganshina Чехия
93  Adam Heres & Pavlina Pankova Чехия
94  Christian Wermuth & Pernille Vikkelsøe Дания
95  Marc Tacchino & Stephanie Rey Франция
96  Radim Bobek & Katerina Vackova Чехия
97  Jirí Hudecek & Monika Manaskova Чехия
97  Vladimir Lazarev & Barbora Kulhankova Чехия
97  Vladimir Steska & Veroni Rutzenstorferova Чехия
100  Jan Matousek & Ruth Svandova Чехия
100  Ctibor Mazal & Klara Konarikova Чехия
102  Tomas Waloszek & Eliska Kocurkova Чехия
103  David Gregor & Anna Zilova Чехия
103  Filip Korpanec & Hana Schwarzová Чехия
103  Tomas Vojir & Elizabeth Tetrevová Чехия
106  Jakub Bohac & Nikola Olahová Чехия
106  Petr Kubla & Lucie Brandejsova Чехия
108  Jan Havir & Ivana Cepelkova Чехия
108  Martin Mojdl & Ilona Zdarska Чехия
108  Jiri Stejskal & Iva Liskova Чехия
108  Michal Varnuska & Jana Hajkova Чехия
112  Stanislav Durchanek & Katerina Sebkova Чехия
112  Lukas Gunzel & Sona Spevakova Чехия
112  Pavel Jiranek & Lucie Jeschkova Чехия
115  Lukas Brezina & Kristýna Klusová Чехия
115  Zdenek Suchy & Tereza Cepelova Чехия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}