Results from Rhythm 2013 - Junior I Open Latin 23 ноември 2013 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Rhythm 2013
Русия - Moscow 23 ноември 2013 г.

Junior I Open Latin 23 ноември 2013 г.

Финал

1  Sergey Bykovskiy & Milana Zenkova Русия
2  Egor Filev & Anastasiya Anisimova Русия
3  Nikita Shevchenko & Sofya Grechkina Русия
4  Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Русия
5  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Русия
6  Egor Beketov & Yaroslava Iskrina Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Viktor Isakov & Viktoriya Sidorkina Русия
8  Igor Gorlov & Darya Kudryashova Русия
8  Vladislav Stepanov & Albina Makina Русия
10  Maksim Lozitskiy & Mariya Plyaskina Русия
11  Umar Dzhumaev & Elizaveta Slavogorodskaya Русия
12  Dmitriy Nikulchev & Valeriya Kosteeva Русия
13  Daniel Artemev & Anastasiya Mudrevskaya Русия

Четвъртфинал

14  Nikita Laba & Anastasiya Grishakova Русия
14  Kirill Nikolaev & Marina Makarenko Русия
16  Anatoliy Petrov & Kristina Dvoretskaya Русия
17  Timofey Kalyakin & Tatyana Ustinova Русия
18  Artem Krasnokutskiy & Marina Grigoreva Русия
19  Maksim Puchkov & Mariya Krivtsova Русия
20  Nikolay Streltsov & Anastasiya Verina Русия
21  Dmitriy Kasperovich & Kristina Sedunova Русия
22  Egor Mikhaylov & Alina Platonova Русия
23  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Русия
23  Aleksandr Egorov & Alena Potekhina Русия
25  Artem Firsov & Aleksandra Averyanova Русия

2-ри кръг (топ 48)

26  Igor Chernyshov & Diana Golushkova Русия
27  Ilya Goncharenko & Elizaveta Kharinova Русия
28  Vyacheslav Slizen & Sofya Melikyan Русия
29  Daniil Filippenkov & Darya Shvets Русия
30  Danil Khalilov & Elizaveta Yakunina Русия
31  Aleksey Vasyutin & Veronika Gorshkova Русия
32  Ilya Grishanov & Anastasiya Nikonova Русия
32  Artemiy Markin & Polina Biryukova Русия
34  Vladislav Denisov & Alina Yakovleva Русия
35  Raul Isgandarov & Roksana Atalan Русия
36  Aleksey Abakumov & Nataliya Drozdova Русия
37  Maxim Lachin & Anastasiya Borovikova Русия
38  Vladimir Pozdnyakov & Elizaveta Efimova Русия
39  Egor Sinelnikov & Sofiya Glyanenko Русия
39  Sevastyan Smyshnikov & Sofya Bautina Русия
41  Daniil Lenkov & Alena Kirillova Русия
42  Daniil Razvozov & Anna Lagutkina Русия
43  Daniil Morhov & Eva Burenina Русия
44  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Русия
44  Konstantin Startsev & Anastasiya Savina Русия
46  Nikita Sobol & Ekaterina Penezeva Русия
46  Andrey Soshnev & Anastasiya Ptashinskaya Русия
48  Yakov Sein & Anastasiya Zherdeva Русия

1-ви кръг (топ 70)

49  Stanislav Danilenko & Kseniya Agafonova Русия
49  Daniil Golyshev & Diana Mokhammadpur Русия
49  Stepan Ilichev & Anna Kokanova Русия
52  Vyacheslav Shaymardanov & Darya Kalinina Русия
53  Andrey Basistyy & Mariya Lobanova Русия
53  Yaroslav Kondratev & Vlada Lyan Русия
53  Kirill Shkrykin & Aleksandra Chuchupal Русия
53  Aleksandr Svetlanov & Olga Genkina Русия
57  Nikita Gubarev & Kseniya Salata Русия
57  Vladislav Tolmachev & Darya Zotik Украйна
59  Kirill Baturin & Evgeniya Gromova Полша
59  Aleksej Prokofev & Ekaterina Saltykova Русия
61  Ivan Kabanov & Yuliya Lapushkina Русия
61  Daniil Sobolev & Yuliya Spasova Русия
61  Aleksey Stepanov & Anastasiya Kuleshina Русия
64  Dmitriy Solovev & Aleksandra Denisova Русия
65  Aleksej Suhinin & Elizaveta Shukan Русия
66  Nikita Matyukhin & Mariya Kuzmina Русия
67  Evgenij Krasnov & Kristina Bozhuhina Русия
68  Daniil Bokov & Sabrina Mollaeva Русия
69  Evgeniy Martsokha & Elizaveta Yuschenko Русия
70  Semen Ivanov & Ekaterina Degtyareva Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}