Results from Ritm 2004 - Youth Standard 27 ноември 2004 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Ritm 2004
Русия - Moscow 27 ноември 2004 г.

Youth Standard 27 ноември 2004 г.

Финал

1  Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Русия
2  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Русия
3  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Русия
4  Andrei Porokhine & Anastasia Demyanova Русия
5  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Русия
6  Petr Kashinski & Anastasia Sergievskaia Русия
7  Egor Shemetov & Ekaterina Atepaeva Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Русия
9  Sergei Savelev & Ekaterina Bogdanova Русия
10  Maxim Kolesnikov & Inessa Kondrasheva Русия
10  Evgeney Parnikel & Anna Demidova Русия
12  Grigoriy Kolomeets & Katerina Emelyanova Русия
13  Ivan Mouraviev & Elena Shabanova Русия
14  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Русия
15  Dmitriy Litvinov & Anastasia Kiseleva Русия

Четвъртфинал

16  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Русия
17  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Русия
18  Serguei Peshkun & Violetta Sytina Русия
19  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Русия
20  Artem Zabgaev & Natalia Kalachova Русия
21  Roman Rebrik & Ekaterina Kim Русия
22  Aleksandr Zorin & Ekaterina Khomik Русия
23  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Русия
24  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Русия
24  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Русия
26  Andrei Popov & Ksenia Kiykova Русия
27  Ilia Mikhalenko & Olga Zalivalova Русия

1-ви кръг (топ 54)

28  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Русия
28  Vladislav Khudyakov & Alisa Nikulina Русия
28  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Русия
31  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Русия
31  Ilya Mirgorodskiy & Anastasia Veslova Русия
31  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Русия
34  Oleg Tsarev & Elena Boldina Русия
35  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Русия
36  Ilya Chernyakov & Polina Fomina Русия
36  Dmitri Divtsov & Olga Zelenkova Русия
38  Aleksey Shishlenkov & Irina Venevtseva Русия
38  Pavel Sokolov & Olga Pechagina Русия
40  Maxim Antipin & Irina Ananina Русия
40  Evgeniy Trudov & Kseniya Ivannikova Русия
42  Aleksandr Konovalov & Svetlana Rodina Русия
42  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Русия
42  Roman Zhukovskiy & Evgeniya Kovtun Русия
45  Igor Cheldiev & Ekaterina Telnova Русия
46  Aleksey Krylov & Mariya Levaya Русия
47  Dmitriy Vikulin & Anastasiya Milyutina Русия
48  Aleksey Bredikhin & Ekaterina Verevkina Русия
48  Maksim Khuzhaiarov & Maria Peregudova Русия
48  Mikhail Mitin & Anastasiya Yakimova Русия
51  Aleksandr Abramov & Alena Krushanova Русия
51  Vladimir Zagibalov & Valeria Trezhbinskaia Русия
53  Konstantin Obernikhin & Yuliya Kirichenko Русия
54  Ilya Strelkov & Anastasia Litovka Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}