Results from Ritm 2005 - Amateur Standard 26 ноември 2005 г.
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Ritm 2005
Русия - Moscow 26 ноември 2005 г.

Amateur Standard 26 ноември 2005 г.

Финал

1  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Русия
2  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Русия
3  Andrei Filippov & Maria Strelnikova Русия
4  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Русия
5  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Русия
6  Evgeni Grigorov & Olga Bakushina Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Русия
8  Denis Molkov & Ludmila Belskaia Русия
9  Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Русия
9  Valeri Zakharov & Yelena Voronova Русия
11  Rustam Shayahmetov & Alina Kunafina Русия
12  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Русия

Четвъртфинал

13  Pavel Nepomniaschi & Inga Andreychenko Русия
14  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Русия
15  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Русия
16  Ivan Krylov & Yuliya Sidelnikova Русия
16  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Русия
18  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Русия
19  Denis Donskoy & Natalia Smirnova Русия
19  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Русия
21  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Русия
21  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Русия
23  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Русия
24  Aleksander Kuznetsov & Olesia Kargina Русия

2-ри кръг (топ 48)

25  Sergey Parakhin & Elena Vlasova Русия
26  Grigory Novikov & Dinara Talypova Русия
26  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Русия
28  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Русия
28  Aleksandr Podgorelkin & Ekaterina Kramarenko Русия
30  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Русия
31  Anton Silantev & Tatyana Larina Русия
32  Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Русия
32  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Русия
34  Ivan Kruk & Olga Kim Русия
34  Mikhail Volkov & Arina Zemtsova Русия
36  Dmitriy Vorobyev & Galina Abramova Русия
37  Maxim Zakharov & Olga Priamilova Русия
38  Maksim Martynov & Julia Lupanova Русия
39  Vitaliy Kozhevnikov & Maria Peregudova Русия
40  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Русия
41  Maksim Ivanov & Inna Kocharian Русия
42  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Русия
43  Grigoriy Kolibas & Evgenia Veprintseva Русия
44  Ilya Chernyakov & Polina Fomina Русия
45  Denis Davydov & Daria Orlova Русия
45  Aleksey Sergeev & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Русия
47  Alexei Seredin & Yuliya Karaseva Русия
48  Leonid Tarasov & Yuliya Safonova Русия

1-ви кръг (топ 74)

49  Roman Rudenko & Kseniya Pozhilenkova Русия
50  Igor Arkatov & Natalia Kargina Русия
51  Andrey Glushkov & Marina Orlova Русия
52  Timur Guseinov & Marina Smolina Русия
52  Andrei Popov & Ksenia Kiykova Русия
52  Vadim Shevchenko & Svetlana Chumachenko Русия
52  Juri Stefanskiy & Yulia Koreneva Русия
56  Aleksey Chadin & Tatyana Khmelevskaya Русия
57  Mikhail Skripalenko & Elena Filippova Русия
57  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Русия
59  Sergey Kozlov & Ekaterina Alekseeva Русия
60  Anton Prikazchikov & Maria Prikazchikova Русия
61  Denis Kulagin & Ekaterina Formaleva Русия
62  Sergey Morozov & Mariya Ryumina Русия
62  Mikhail Ponomarev & Zoia Ponomareva Русия
64  Igor Markin & Elena Kurtseva Русия
65  Anton Belov & Irina Zaitseva Русия
66  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Русия
67  Ivan Uskov & Mariya Yunkova Русия
68  Anton Berliner & Mariya Shaytorova Русия
69  Andrey Polyakov & Tatiana Irikhina Русия
70  Timofey Larichev & Ekaterina Pavlova Русия
71  Dmitri Kriuchkov & Alena Lobas Русия
71  Roman Novikov & Evgeniya Sidorenko Русия
73  Eduard Sagitov & Ekaterina Sagitova Русия
74  Andrei Stanislavsky & Anna Shatalova Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}