Results from 'Russian Club' Cup 2005 - Youth Standard 13 февруари 2005 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

'Russian Club' Cup 2005
Русия - Moscow 12 февруари 2005 г.

Youth Standard 13 февруари 2005 г.

Финал

1  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Русия
2  Andrey Sirbu & Olga Muravskaya Русия
3  Artem Zubarev & Ekaterina Shvetsova Русия
4  Ivan Anichkhin & Anna Dvornikova Русия
5  Egor Shemetov & Ekaterina Atepaeva Русия
6  Grigoriy Kolomeets & Katerina Emelyanova Русия
7  Aleksandr Gorelov & Viktoria Pyatilova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Русия
9  Aleksandr Biserov & Alla Shamshurova Русия
10  Vitally Derendiaev & Dina Shekhovtsova Русия
11  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Русия
12  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Русия
13  Nikita Belik & Yuliya Abasheva Русия
13  Anton Shumov & Anastasia Popova Русия

Четвъртфинал

15  Andrey Lugin & Alina Belousova Украйна
16  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Русия
16  Aleksandr Zimin & Nadezhda Menshikova Русия
18  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Русия
19  Timur Namazbayev & Maria Muradova Русия
19  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Русия
21  Yuriy Petrov & Irina Guschina Русия
22  Vitaliy Didenko & Anna Korol Русия
23  Andriy Kamyshnyy & Olga Zhuk Украйна
23  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Русия
25  Sergey Avenirov & Vera Nam Русия
26  Rodion Khromov & Larisa Razumeychenko Русия

3-ти кръг (топ 50)

27  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Русия
28  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Русия
28  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Русия
30  Andrey Chekmarev & Yana Petrova Русия
31  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Русия
32  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Русия
33  Roman Besedin & Irina Samoylova Русия
33  Artem Kuchev & Anna Rygalina Русия
35  Pavel Cherkaskiy & Anna Shurupova Русия
35  Ilya Serebryakov & Olesya Getsko Русия
37  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Русия
38  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Русия
38  Dmitriy Popov & Anna Popova Русия
38  Dmitrii Reztsov & Natalia Goncharova Русия
41  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Русия
42  Artur Sitdikov & Elena Takhbatullina Русия
42  Aleksey Trofimov & Yuliya Kakicheva Русия
44  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Русия
44  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Русия
46  Mikhail Ovcharenko & Angelina Sergeeva Русия
46  Aleksey Zhiganov & Milana Kurylenok Русия
48  Gleb Gaevoy & Alisa Veresova Русия
49  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Русия
50  Vladimir Kulikov & Inna Ososova Русия

2-ри кръг (топ 100)

51  Pavel Shustrov & Yuliya Kotsenko Русия
52  Ilya Davydov & Ekaterina Tropinskaya Русия
52  Vladimir Dolotov & Mariya Turchannikova Русия
52  Oleg Dzenenko & Maya Abdurakhmanova Русия
52  Mikhail Kolmykov & Svetlana Shikareva Русия
52  Oleg Talalay & Ksenia Pinigina Русия
57  Aleksander Dorofeev & Kristina Gontar Русия
57  Roman Nelyubov & Yuliya Belova Русия
59  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Русия
59  Dmitriy Vorobev & Darya Vinogradova Русия
59  Eduard Yunets & Viktoriya Bitsadze Русия
62  Sergey Kiselev & Darya Khoroshilova Беларус
63  Aynur Bayramov & Violetta Ananeva Русия
63  Aleksandr Kudryavtsev & Ekaterina Golikova Русия
65  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Русия
65  Mikhail Bubis & Darya Fomina Русия
65  Maksim Istomin & Irina Akimova Русия
65  Rinat Mubarakshin & Anna Makarova Русия
69  Dmitri Divtsov & Olga Zelenkova Русия
69  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Русия
71  Serguei Makarov & Mariya Ivanova Русия
71  Denis Malakhov & Oksana Bogdanova Русия
71  Ilya Shapovalov & Marina Kashkina Русия
74  Anton Kirpischikov & Amaliya Baroyan Русия
74  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Русия
74  Vladislav Petrov & Valentina Bondareva Русия
74  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Русия
78  Anton Besedin & Yuliya Masharova Русия
79  Vladimir Konovalov & Mariya Salop Русия
79  Sergei Mamonov & Ekaterina Rak Русия
79  Aleksey Polovnikov & Aleksandra Emelyanova Русия
82  Anton Chernyshev & Ekaterina Kokhnenko Русия
82  Alexey Kosobryukhov & Katerina Nikolayeva Русия
82  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Русия
85  Anton Abramenkov & Darya Lugareva Русия
85  Filipp Ibraev & Svetlana Koshkina Русия
85  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Русия
88  Ilia Pedchenko & Aleksandra Pendyakova Русия
88  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Русия
90  Aleksey Abramov & Anastasiya Goncharenko Русия
91  Sergey Shatov & Irina Kalinina Русия
91  Andrey Shliakov & Evgeniya Chernyshova Русия
91  Aleksey Tyurenkov & Elizaveta Kameneva Русия
91  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Русия
95  Nikita Kochetov & Kristina Tiutierieva Русия
96  Anton Konchenko & Tatyana Lebedeva Русия
96  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Русия
96  Evgeniy Volosnikov & Valeriya Mukanova Русия
99  Anton Kiryanov & Alina Kanaeva Русия
100  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Русия

1-ви кръг (топ 152)

101  Mikhail Kashenkov & Ekaterina Ishina Русия
101  Igor Nesterov & Kseniya Garina Русия
101  Sergey Novokschenov & Yuliya Velikodnaya Русия
101  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Русия
101  Dmitriy Vikulin & Anastasiya Milyutina Русия
106  Sergey Bartash & Aleksandra Kiseleva Русия
106  Aleksandr Kolchenko & Natalya Bibikova Русия
106  Aleksandr Spirin & Ekaterina Zubaryeva Русия
109  Andrey Chaplygin & Evgeniya Yakovleva Русия
109  Aleksandr Sukhov & Ekaterina Shmorina Русия
111  Aleksandr Abramov & Ekaterina Kumitskaya Русия
111  Yaroslav Piyaznin & Anastasiya Plaksina Русия
113  Nikolay Muzhichkov & Yuliya Gusarova Русия
114  Eduard Borodov & Ekaterina Zlobina Русия
114  Dmitri Prokazin & Ekaterina Monakhova Русия
116  Anton Grigorash & Tatyana Matyukha Беларус
116  Nikita Ignatenko & Anna Ignatenko Русия
118  Dmitriy Aksenov & Anna Abnitskaya Русия
118  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Русия
120  Artem Ivanenko & Yulia Kokareva Русия
120  Danil Kosov & Sofya Kirkina Русия
120  Denis Pavlov & Margarita Topolovskaya Русия
120  Dmitry Smirnov & Diana Khayrulina Русия
124  Ilya Mishin & Elena Sigacheva Русия
125  Konstantin Belovintsev & Kseniya Dublenskaya Русия
125  Evgeniy Kruglov & Kseniya Bazilevskaya Русия
125  Aleksandr Poznyak & Tatyana Rodikova Русия
128  Andrey Gosudarev & Irina Matveeva Русия
128  Sergey Klyuev & Anna Osipova Русия
128  Aleksei Kuznetsov & Nataliya Borzova Русия
128  Aleksey Martinov & Olga Yermakova Русия
132  Nikita Moiseev & Viktoriya Chesnokova Русия
133  Kirill Trishankov & Inna Tolkacheva Русия
134  Evgeniy Belyy & Kseniya Gubanova Русия
134  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Русия
136  Aleksey Lysenko & Elena Yashina Русия
137  Aleksey Druzhinin & Mariya Potemkina Русия
137  Petr Khalfen & Karina Breslavskaya Русия
137  Maksim Khorkov & Mariya Buldygina Русия
137  Danila Vasilevskiy & Polina Bystrova Русия
141  Aleksandr Torchilo & Anna Nagornova Русия
141  Nikita Yurganov & Alla Chernova Русия
141  Konstantin Zakharov & Tatyana Bulavina Русия
144  Andrey Dorofeev & Darya Gorkova Русия
144  Artem Korlakov & Aleksandra Borodulina Русия
144  Dmitriy Kuzin & Olga Slobodova Русия
144  Dmitriy Mokeev & Ekaterina Zharkova Русия
148  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Русия
148  Roman Potapovich & Sofya Ionova
150  Aleksey Tyurin & Marina Titova Русия
150  Rustam Yumagulov & Zhanna Prytkova Русия
152  Evgeniy Podborskiy & Maria Naumchenko Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}