Results from 'Russian Club' Cup 2005 - Youth Standard 13 февруари 2005 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

'Russian Club' Cup 2005
Русия - Moscow 12 февруари 2005 г.

Youth Standard 13 февруари 2005 г.

Финал

1  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Русия
2  Andrey Sirbu & Olga Muravskaya Русия
3  Artem Zubarev & Ekaterina Shvetsova Русия
4  Ivan Anichkhin & Anna Dvornikova Русия
5  Egor Shemetov & Ekaterina Atepaeva Русия
6  Grigoriy Kolomeets & Katerina Emelyanova Русия
7  Aleksandr Gorelov & Viktoria Pyatilova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Русия
9  Aleksandr Biserov & Alla Shamshurova Русия
10  Vitally Derendiaev & Dina Shekhovtsova Русия
11  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Русия
12  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Русия
13  Nikita Belik & Yuliya Abasheva Русия
13  Anton Shumov & Anastasia Popova Русия

Четвъртфинал

15  Andrey Lugin & Alina Belousova Украйна
16  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Русия
16  Aleksandr Zimin & Nadezhda Menshikova Русия
18  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Русия
19  Timur Namazbayev & Maria Muradova Русия
19  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Русия
21  Yuriy Petrov & Irina Guschina Русия
22  Vitaliy Didenko & Anna Korol Русия
23  Andriy Kamyshnyy & Olga Zhuk Украйна
23  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Русия
25  Sergey Avenirov & Vera Nam Русия
26  Rodion Khromov & Larisa Razumeychenko Русия

3-ти кръг (топ 50)

27  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Русия
28  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Русия
28  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Русия
30  Andrey Chekmarev & Yana Petrova Русия
31  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Русия
32  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Русия
33  Roman Besedin & Irina Samoylova Русия
33  Artem Kuchev & Anna Rygalina Русия
35  Pavel Cherkaskiy & Anna Shurupova Русия
35  Ilya Serebryakov & Olesya Getsko Русия
37  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Русия
38  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Русия
38  Dmitriy Popov & Anna Popova Русия
38  Dmitrii Reztsov & Natalia Goncharova Русия
41  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Русия
42  Artur Sitdikov & Elena Takhbatullina Русия
42  Aleksey Trofimov & Yuliya Kakicheva Русия
44  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Русия
44  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Русия
46  Mikhail Ovcharenko & Angelina Sergeeva Русия
46  Aleksey Zhiganov & Milana Kurylenok Русия
48  Gleb Gaevoy & Alisa Veresova Русия
49  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Русия
50  Vladimir Kulikov & Inna Ososova Русия

2-ри кръг (топ 100)

51  Pavel Shustrov & Yuliya Kotsenko Русия
52  Ilya Davydov & Ekaterina Tropinskaya Русия
52  Vladimir Dolotov & Mariya Turchannikova Русия
52  Oleg Dzenenko & Maya Abdurakhmanova Русия
52  Mikhail Kolmykov & Svetlana Shikareva Русия
52  Oleg Talalay & Ksenia Pinigina Русия
57  Aleksander Dorofeev & Kristina Gontar Русия
57  Roman Nelyubov & Yuliya Belova Русия
59  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Русия
59  Dmitriy Vorobev & Darya Vinogradova Русия
59  Eduard Yunets & Viktoriya Bitsadze Русия
62  Sergey Kiselev & Darya Khoroshilova Беларус
63  Aynur Bayramov & Violetta Ananeva Русия
63  Aleksandr Kudryavtsev & Ekaterina Golikova Русия
65  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Русия
65  Mikhail Bubis & Darya Fomina Русия
65  Maksim Istomin & Irina Akimova Русия
65  Rinat Mubarakshin & Anna Makarova Русия
69  Dmitri Divtsov & Olga Zelenkova Русия
69  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Русия
71  Serguei Makarov & Mariya Ivanova Русия
71  Denis Malakhov & Oksana Bogdanova Русия
71  Ilya Shapovalov & Marina Kashkina Русия
74  Anton Kirpischikov & Amaliya Baroyan Русия
74  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Русия
74  Vladislav Petrov & Valentina Bondareva Русия
74  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Русия
78  Anton Besedin & Yuliya Masharova Русия
79  Vladimir Konovalov & Mariya Salop Русия
79  Sergei Mamonov & Ekaterina Rak Русия
79  Aleksey Polovnikov & Aleksandra Emelyanova Русия
82  Anton Chernyshev & Ekaterina Kokhnenko Русия
82  Alexey Kosobryukhov & Katerina Nikolayeva Русия
82  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Русия
85  Anton Abramenkov & Darya Lugareva Русия
85  Filipp Ibraev & Svetlana Koshkina Русия
85  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Русия
88  Ilia Pedchenko & Aleksandra Pendyakova Русия
88  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Русия
90  Aleksey Abramov & Anastasiya Goncharenko Русия
91  Sergey Shatov & Irina Kalinina Русия
91  Andrey Shliakov & Evgeniya Chernyshova Русия
91  Aleksey Tyurenkov & Elizaveta Kameneva Русия
91  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Русия
95  Nikita Kochetov & Kristina Tiutierieva Русия
96  Anton Konchenko & Tatyana Lebedeva Русия
96  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Русия
96  Evgeniy Volosnikov & Valeriya Mukanova Русия
99  Anton Kiryanov & Alina Kanaeva Русия
100  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Русия

1-ви кръг (топ 152)

101  Mikhail Kashenkov & Ekaterina Ishina Русия
101  Igor Nesterov & Kseniya Garina Русия
101  Sergey Novokschenov & Yuliya Velikodnaya Русия
101  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Русия
101  Dmitriy Vikulin & Anastasiya Milyutina Русия
106  Sergey Bartash & Aleksandra Kiseleva Русия
106  Aleksandr Kolchenko & Natalya Bibikova Русия
106  Aleksandr Spirin & Ekaterina Zubaryeva Русия
109  Andrey Chaplygin & Evgeniya Yakovleva Русия
109  Aleksandr Sukhov & Ekaterina Shmorina Русия
111  Aleksandr Abramov & Ekaterina Kumitskaya Русия
111  Yaroslav Piyaznin & Anastasiya Plaksina Русия
113  Nikolay Muzhichkov & Yuliya Gusarova Русия
114  Eduard Borodov & Ekaterina Zlobina Русия
114  Dmitri Prokazin & Ekaterina Monakhova Русия
116  Anton Grigorash & Tatyana Matyukha Беларус
116  Nikita Ignatenko & Anna Ignatenko Русия
118  Dmitriy Aksenov & Anna Abnitskaya Русия
118  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Русия
120  Artem Ivanenko & Yulia Kokareva Русия
120  Danil Kosov & Sofya Kirkina Русия
120  Denis Pavlov & Margarita Topolovskaya Русия
120  Dmitry Smirnov & Diana Khayrulina Русия
124  Ilya Mishin & Elena Sigacheva Русия
125  Konstantin Belovintsev & Kseniya Dublenskaya Русия
125  Evgeniy Kruglov & Kseniya Bazilevskaya Русия
125  Aleksandr Poznyak & Tatyana Rodikova Русия
128  Andrey Gosudarev & Irina Matveeva Русия
128  Sergey Klyuev & Anna Osipova Русия
128  Aleksei Kuznetsov & Nataliya Borzova Русия
128  Aleksey Martinov & Olga Yermakova Русия
132  Nikita Moiseev & Viktoriya Chesnokova Русия
133  Kirill Trishankov & Inna Tolkacheva Русия
134  Evgeniy Belyy & Kseniya Gubanova Русия
134  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Русия
136  Aleksey Lysenko & Elena Yashina Русия
137  Aleksey Druzhinin & Mariya Potemkina Русия
137  Petr Khalfen & Karina Breslavskaya Русия
137  Maksim Khorkov & Mariya Buldygina Русия
137  Danila Vasilevskiy & Polina Bystrova Русия
141  Aleksandr Torchilo & Anna Nagornova Русия
141  Nikita Yurganov & Alla Chernova Русия
141  Konstantin Zakharov & Tatyana Bulavina Русия
144  Andrey Dorofeev & Darya Gorkova Русия
144  Artem Korlakov & Aleksandra Borodulina Русия
144  Dmitriy Kuzin & Olga Slobodova Русия
144  Dmitriy Mokeev & Ekaterina Zharkova Русия
148  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Русия
148  Roman Potapovich & Sofya Ionova
150  Aleksey Tyurin & Marina Titova Русия
150  Rustam Yumagulov & Zhanna Prytkova Русия
152  Evgeniy Podborskiy & Maria Naumchenko Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}