Results from Saxonian Dance Days 2003 - IDSF Senior Open Standard 11 юли 2003 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Saxonian Dance Days 2003
Германия - Leipzig 11 юли 2003 г.

IDSF Senior Open Standard 11 юли 2003 г.

Финал

1  Volker Schmidt & Ellen Jonas Германия
2  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Белгия
3  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Германия
4  Dirk Kitzerow & Annika Kitzerow Германия
5  Martin Schueller & Mechtildis Jungels Германия
6  Jouko Leppala & Helja Leppala Финландия
Реклама
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Fabio Pilon & Maddalena Merelli Италия
7  Jürgen Stellmacher & Anne Stellmacher Германия
9  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Германия
10  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Германия
11  Andreas Grünefeld & Claudia Grünefeld Германия
12  Michael Heinen & Sylvia Heinen Германия

Четвъртфинал

13  Jürgen Beck & Isolde Förtsch Германия
14  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Германия
15  Massimo Fersini & Rie Fersini (aka Miyakawa) Швейцария
16  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Австрия
16  Vitam Kodelja & Barbara Kodelja Германия
18  Roland Lein & Karin Anton Германия
19  Frank-Michael Weiler & Gabriella Kläser-weiler Германия
20  Christian Helweg & Heike Helweg Германия
21  Henry Neundorfer & Beate Neundorfer Германия
22  Fritz Blumer & Marianne Blumer Швейцария
22  Fred Lavin & Annette Lavin Германия
24  Gunther Nagel & Antje Nagel Германия
24  Alexander Valko & Barbara Valko Германия

2-ри кръг (топ 49)

26  Manfred Otto & Andrea Otto Германия
27  Holger Eissing & Birgit Bogaerts Германия
28  Jan Dannemann & Imme Dannemann (aka Heimann) Германия
29  Mathias Bäjen & Sabine Bäjen Германия
30  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Германия
31  Fritz Gohde & Suzann Hubert Германия
31  Jean Yves Murzin & Christine Murzin Франция
33  Werner Brunner & Petra Brunner Германия
34  Herward Bucher & Ursula Bucher Германия
34  Jiri Plsek & Jana Plskova Чехия
34  Wolfgang Riedl & Petra Riedl Германия
34  Christof Schulz & Ingrid Schulz (aka Remlinger) Германия
38  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Германия
39  Roland Taron & Siegrun Taron Германия
40  Herbert Wunderle & Yvonne Rücker Wunderle Германия
41  Andreas Kindt & Anne Hinz Германия
41  Jörg Saalmann & Kerstin Kobluhn Германия
41  Uwe Schadock & Petra Schadock Германия
44  Bohumil Cech & Pavla Cech Чехия
45  Siegfried Evertz & Yvonne Heyner Германия
45  Jürgen Sasse & Angelika Sasse Германия
45  Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Германия
45  Daniel Trouve & Anne Marie Trouve Германия
49  Hagen Haupt & Claudia Liedeker Германия

1-ви кръг (топ 60)

50  Michael Gerlach & Sabine Bomme Германия
50  Olaf Mai & Jutta Kuhn Германия
52  Karl Heinz Dümer & Christine Hiller Германия
53  Leif Arfert & Maj Britt Arfert Швеция
54  Edgar Rosebrock & Karin Rosebrock Германия
55  Dieter Barth & Doris Barth Германия
56  Wolfgang Drewitz & Eva Mary Kohn Германия
56  Torsten Flentge & Kerstin Meyer Германия
58  Oskar Raddatz & Jule Raddatz Германия
59  Rolf Dieter Wand & Dorit Wand Германия
60  Arno Businski & Ingrid Spitzner Businski Германия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}