Results from Spartak Cup 2004 - Junior I Latin 11 декември 2004 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
снимки видео
Научи повече как да advertise your product при нас

Spartak Cup 2004
Русия - Moscow 11 декември 2004 г.

Junior I Latin 11 декември 2004 г.

Финал

1  Kirill Kolpashchikov & Sofya Shutkina Русия
2  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Русия
3  Anton Prokudin & Zhanna Sablina Русия
4  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Русия
5  Maksim Gerasimov & Maria Ryabova Русия
6  Sergey Dyliko & Alisa Butova Русия
7  Anton But & Marina Koroleva Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

8  Kirill Gorelov & Anastasiya Lakhno Русия
9  Nikita Vinokurov & Aleksandra Titova Русия
10  Aleksandr Abrameshin & Ksenia Isakova Русия
11  Roman Kiparin & Yuliya Listratova Русия
12  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Русия
13  Nikita Mazaev & Tatyana Veselkina Русия

Четвъртфинал

14  Aleksandr Shapovalov & Alina Sytina Русия
15  Stanislav Sotnikov & Alena Kramarenko Русия
16  Artem Chechnev & Olga Paretskaya Беларус
16  Vlad Popov & Ekaterina Strelkova Русия
18  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Молдова
18  Ivan Sinakin & Yana Cherepanova Русия
20  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Русия
21  Danylo Shcherbanyuk & Oksana Tsykalyuk Украйна
22  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Русия
23  Pavel Grechishnikov & Angelina Alekseeva Русия
24  Maksim Grishin & Irina Pakhomova Русия

2-ри кръг (топ 48)

25  Ivan Shcherbinin & Tatiana Kharanzhuk Русия
26  Artem Minnullin & Dilyara Bliznyuk Русия
27  Sergei Fisenko & Ekaterina Vadyunina Русия
28  Denis Chernov & Oksana Yakovleva Русия
29  Aleksey Sosedov & Elena Babaeva Русия
30  Stanislav Tyutmin & Anastasiya Eremenko Русия
31  Vsevolod Ektov & Yuliya Shevchenko Русия
31  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Русия
33  Anton Buneev & Yuliya Goncharenko Русия
33  Aleksey Khramov & Anna Schedrina Русия
33  Dmitriy Markin & Tamara Elsukova Русия
33  Nikita Trushyn & Viktoriya Starodubtseva Русия
33  Aleksandr Zolotarev & Vladislava Nirman Русия
38  Aleksandr Zelentsov & Oksana Viktorova Русия
39  Evgeniy Nekrasov & Evgeniya Malysheva Русия
39  Andrey Shagalin & Olga Skorikova Русия
41  Philipp Svatkov & Daria Morozova Русия
42  Alexander Shapovalov & Evgeniya Ubaydulaeva Русия
43  Dmitriy Orlov & Lyubov Shatskaya Русия
43  Yan Shitik & Ekaterina Sinitsyna Русия
43  Ilya Zapolskikh & Darya Samokhvalova Русия
46  Andrey Kozin & Katerina Mikhaylova Русия
46  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Русия
48  Mark Radkov & Alisa Bondarchuk Русия

1-ви кръг (топ 74)

49  Nikolay Chistov & Alina Pervukhina Русия
50  Anton Fokin & Ekaterina Melnikova Русия
51  Valentin Zubov & Iulia Melnik Русия
52  Dmitriy Maleev & Yuliya Fedoseeva Русия
52  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Русия
52  Dmitriy Zusman & Ekaterina Yureskul Русия
55  Viktor Safin & Darya Muksinova Русия
56  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Русия
57  Aleksey Burakov & Ekaterina Shiryaeva Русия
57  Anton Gavrilov & Elena Kolyubakina Русия
57  Timur Mussin & Anastasiya Trapeznikova Русия
60  Nugzar Kvartskhava & Tatyana Saveleva Русия
61  Grigoriy Biryukov & Aleksandra Popova Русия
61  Pavel Graschenkov & Nataliya Kulikova Русия
63  Aleksey Koshevoy & Ekaterina Zornikova Русия
64  Ilya Samarkin & Olga Kuznetsova Русия
65  Rostislav Popchenko & Kseniya Moskaleva Русия
65  Andrey Sirotkin & Marina Pavlova Русия
67  Tigran Karapetyan & Anastasiya Yuditskaya Русия
68  Anton Malaev & Ekaterina Malaeva Русия
68  Daniel Tayvo & Yuliya Zaytseva Русия
70  Aleksey Slizovskiy & Olesya Kovtun Русия
71  Denis Pereshnev & Tatyana Chuprina Русия
72  Aleksandr Danilov & Mariya Maksimova Русия
72  Aleksey Konovalov & Anastasiya Prosvirnova Русия
74  Aleksey Avdeev & Ekaterina Maksimovskikh Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}