Results from Tactus Open 2008 - IDSF International Open Latin 27 април 2008 г.
Реклама
Ако не искаш да виждаш тези реклами Стани член!
Научи повече как да advertise your product при нас

Tactus Open 2008
Хърватска - Zagreb 26 април 2008 г.

IDSF International Open Latin 27 април 2008 г.

Финал

1  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Словения
2  Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Русия
3  Misa Cigoj & Alexandra Malai Словения
4  Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Италия
5  Andrea Silvestri & Martina Váradi Унгария
6  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Австрия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Русия
8  Gediminas Grigonis & Justina Zemaityte Литва
8  Istvan Varga & Gabriela Pilic Хърватска
10  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Русия
11  Stefano Vidoni & Giulia Settomini Италия
12  Matej Kralj & Spela Kralj Словения

Четвъртфинал

13  Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Чехия
13  Yumiya Kubota & Rara Kubota Япония
15  Viktors Shruboks & Ala Karpenko Литва
16  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Словения
17  Kristijan Burazer & Martina Plohl Словения
17  Ivan Knezevic & Milena Zogovic Сърбия
19  Jiri Hein & Lucia Krncanova Словакия
19  Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Италия
21  Vaclav Masaryk & Zaneta Vaskova Чехия
22  Dániel Szabó & Éva Lovász Унгария
23  Leon Ajtlbez & Zana Aleric Хърватска
24  Danijel Romanovic & Tanja Lukic Сърбия

2-ри кръг (топ 48)

25  Zsolt Sandor Cseke & Lavinia Ghilea Румъния
25  Tamás Gellai & Ágnes Fürst Унгария
25  Uros Markovic & Jovana Janicijevic Сърбия
28  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Чехия
29  Noel Kiss & Zsuzsanna Braun Унгария
30  Bogdan Tyaglyy & Anastasiya Ermishova Азърбейджан
31  Adrian Ciutoiu & Cristina Georgiana Niculita Румъния
32  Vadim Garbuzov & Zsofia Kovalik Австрия
32  Artem Lazarev & Liene Liepa Латвия
34  Vedran Marceta & Zana Ibric Босна и Херцеговина
34  Tomaz Ster & Stasa Berkopec Словения
36  Miha Stefl & Ursa Tomazic Словения
37  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Словения
38  Daniel Nan Sajti & Daniela Florut Румъния
39  Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova Чехия
39  Marko Herceg & Ana Herceg Хърватска
39  Patrik Majcen & Emina Musanovic Хърватска
39  Sven Zubic & Marija Santek Хърватска
43  Antonio Ady Kolarevic & Vanja Vujic Хърватска
43  Milan Locic & Ivana Dzambic Сърбия
45  Roland Parádi & Diana Gyurits Унгария
46  Péter Császár & Andrea Illés Унгария
46  András Mészáros & Dorottya Oláh Унгария
48  Matej Mesojedec & Dijana Zutic Хърватска

1-ви кръг (топ 77)

49  Kristian Pavlovic & Sandra Orgonas Сърбия
49  Viktor Polasek & Dita Drabkova Чехия
51  Jozef Herak & Sandra Agalareva Словакия
52  Enis Avdic & Ida Sehovic Босна и Херцеговина
53  Dino Alic & Dina Imamovic Босна и Херцеговина
54  Timi Volupic & Sara Bucar Словения
55  Nermin Kocan & Iris Brkic Босна и Херцеговина
56  Philip Hain & Andrea Hasner Австрия
57  Boris Mladenovic & Sonja Mladenovic Сърбия
58  Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Азърбейджан
59  Yuriy Barkov & Maria Parchevskaya Беларус
59  Filip Debelec & Bruna Gorupec Хърватска
61  Zsolt Katona & Tímea Potys САЩ
62  Alexander Wonisch & Anja Höfler Австрия
63  Luka Vodlan & Maja Omovsek Словения
64  Deni Banic & Sara Biskic Хърватска
64  Slobodan Vukcevic & Jelena Vukcevic Черна гора
66  Antonio Humski & Marina Kovac Хърватска
67  Ivan Angelkovski & Kristina Tarcugovska Македония
67  Miroslav Gajic & Nevena Bazalac Сърбия
67  Marko Grdosic & Ana Lovric Хърватска
67  Matija Posavec & Vlatka Blazekovic Хърватска
71  Florin Dacian Culda & Dana Raluca Gale Румъния
71  Nikola Oto & Katarina Lepoglavec Хърватска
71  Marko Santic & Tena Zepec Хърватска
74  Ivan Ivanov & Violeta Milanova България
74  Adnan Kapo & Nejra Mirvic Босна и Херцеговина
74  Matevz Rumpret & Vesna Koderman Словения
74  Bartul Zubac & Lorena Klasic Хърватска
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}