Results from Tallinn International 2007 - IDSF International Open Standard 25 ноември 2007 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Tallinn International 2007
Естония - Tallinn 24 ноември 2007 г.

IDSF International Open Standard 25 ноември 2007 г.

Финал

1  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Литва
2  Valdis Skutans & Laura Kosite Латвия
3  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Русия
4  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Литва
5  Veiko Ratas & Helena Liiv Естония
6  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Русия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Roberts Nemiro & Santa Dmitrijeva Латвия
8  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Русия
9  Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Финландия
10  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Естония
11  Marko Mehine & Maria Fessai Естония
12  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Литва

Четвъртфинал

13  Sami Vainionpää & Merje Styff Финландия
14  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Финландия
14  Alari Lukk & Dina Syritsa Естония
16  Jerzy Borowski & Marta Kocik Полша
16  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Естония
18  Aleksandr Tsesnokov & Katri Kitsing Естония
19  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Естония
20  Pawel Szajda & Karina Hofmann Полша
21  Pavel Kuzmin & Susanna Uusmaa Естония
22  Kristaps Kalnins & Liva Prince Латвия
23  Andres End & Liis End Естония
24  Veiko Rist & Maria Konus Естония

2-ри кръг (топ 35)

25  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Литва
26  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Литва
27  Mareks Perkons & Agneta Adamovica Латвия
28  Ilari Lehtonen & Johanna Kanto Финландия
28  Joonas Sakki & Riikka Junno Финландия
28  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Русия
31  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Латвия
31  Madis Hakmann & Viktoria Zokova Естония
33  Evert Eero & Veronika End (aka Korotnikova) Естония
34  Pavel Golubev & Yaroslava Eliseeva Русия
35  Hardi Rikand & Laura Kask Естония

1-ви кръг (топ 59)

36  Nikolai Iliev & Jasmin Pocknell Финландия
36  Artur Lubin & Birgit Usin Естония
36  Koit-Georg Peterson & Grete Papp Естония
39  Andrejs Aleksejevs & Jekaterina Fjodorova Латвия
40  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Латвия
41  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Германия
41  Aleksandr Smirnov & Anna Shunina Русия
43  Rolands Malcans & Anna Berga Латвия
44  Erik Raikkerus & Kristiine Volt Естония
45  Sergey Korablev & Olga Semionova Русия
45  Mikus Ulbins & Madara Treimane Латвия
47  Mihail Pustokhin & Diana Khayrulina Русия
48  Tanel Merigan & Gerti Leesman Естония
49  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Русия
49  Aleksei Ivanov & Kamilla Kerimhanova Естония
51  Lars Trunin & Grete Raidma Естония
52  Niks Bisenieks & Kristine Lopeta Латвия
52  Kristen Gilden & Kristina Kips Естония
52  Kaspar Sallo & Enely Kontson Естония
55  Raido Ruuse & Riikka Salminen Финландия
55  Risto Siitan & Regina Lai Естония
55  Dmitry Smirnov & Mariya Zirenko Русия
55  Frank Viikberg & Kristiina Mooses Естония
55  Rodion Zhuk & Marianna Sinitskaya Русия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}