Results from Tallinn International 2007 - Junior II Latin 25 ноември 2007 г.
Научи повече как да advertise your product при нас

Tallinn International 2007
Естония - Tallinn 24 ноември 2007 г.

Junior II Latin 25 ноември 2007 г.

Финал

1  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Естония
2  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Латвия
3  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Естония
4  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Латвия
5  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Естония
6  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Латвия
Не обичаш реклами?   Стани член!

Полуфинал

7  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Латвия
8  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Латвия
9  Aleksander Makusev & Julia Nozkina Естония
10  Artis Robalds & Laima Ozolina Латвия
11  Aleksandrs Kolcovs & Anastasija Timofejeva Латвия
12  Valters Boroviks & Diana Romancane Латвия

Четвъртфинал

13  Nauris Kalva & Zanda Gruba Латвия
14  Marts Punins & Dana Jakobsone Латвия
14  Karlis Treijs & Nadina Rode Латвия
16  Henry Puusepp & Laura Puusepp Естония
16  Dmitri Smagljuk & Elina Lebjodkina Естония
18  Alexey Korablev & Diana Narbikova Естония
19  Artur Luppa & Roberta Liinar Естония
20  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Литва
21  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Латвия
22  Artem Alekseev & Maria Janutis Русия
22  Ilja Vaganov & Magdalena Donerstak Естония
24  Karl Andres Saul & Gerli Vinkel Естония

2-ри кръг (топ 45)

25  Otto Antson & Hanna Antson Естония
25  Erik Rani & Eliise Ilves Естония
27  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Естония
28  Andrejs Moisejenko & Annija Bergmane Латвия
28  Dmitrijs Tuzikovs & Jekaterina Aleksaskina Латвия
30  Nikita Konotop & Lyudmila Davydova Русия
31  Tanel Trunin & Regina Rähn Естония
31  Mirko Vavrenjuk & Marilin Noorem Естония
33  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Русия
34  Allar Möll & Gerli Selge Естония
34  Erik Tugo & Valeria Inostrantseva Естония
36  Sander Kalve & Anna Kustova Естония
36  Dmitri Tuvi & Ilona Andrejeva Естония
38  Jurijs Belezjaks & Evelina Valaine Латвия
38  Maris Loja & Madara Freiberga Латвия
40  Teet Järv & Janina Kim Естония
41  German Dusheyko & Anna Makoveeva Русия
42  Tarvi Salu & Kaidi Possul Естония
43  Dmitriy Novikov & Svetlana Karpova Русия
44  Mihkel Hiiet & Kristina Smirnova Естония
44  Artur Käpp & Keidi Possul Естония

1-ви кръг (топ 65)

46  Henri Latti & Anna Gorjunova Естония
47  Toms Kolats & Liva Valdheima Латвия
48  Anton Batyukov & Anna Samosudova Русия
49  Anton Sergeev & Aleksandra Klochko Русия
50  Andrejs Tarasovs & Stella Novaha Латвия
51  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Естония
52  Jaanus Burk & Terje Vaher Естония
52  Sergejs Kondrasins & Karina Avisane Латвия
54  Rainis Karro & Diane Môttus Естония
54  Artjom Skurenko & Katrin Repetskaja Естония
54  Martin Uusmäe & Eleen Laul Естония
57  Kirill Homtsik & Ekaterina Lazareva Естония
58  Edgars Erkskis & Liva Culkstena Латвия
59  Ingus Falalejevs & Laura Umecka Латвия
59  Karl Henry Thomson & Glea Habicht Естония
61  Deniss Gubanov & Albina Malôs Естония
61  Reinis Kruklins & Justine Balmane Латвия
61  Karl Kristofer Kurruk & Anastassia Ugrjumova Естония
64  Karl Erik Elmet & Raili Ever Естония
64  Ainars Maske & Laine Liepa Латвия
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}